Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, mondjam el...

Terhes vagyok, mondjam el otthon? Még azt sem tudom, hogy mit kéne tennem, eléggé váratlanul jött, kicsit el vagyok keseredve. Meghallgatnátok?

Figyelt kérdés

Üdv,

Tulajdonképpen legjobb barátnőm után ti tudjátok meg először ezt, mert a barátom síelni van, a szüleimnek meg még nem mondtam semmit. Tegnap este csináltunk a barátnőmmel egy tesztet, ami pozitív lett. Aztán ma reggel is, ami szintén. Nagyon sok érzés kavarog most benne, ezért is jöttem ide kiönteni a lelkem. 21 éves vagyok, egyetemre járok és még van 1 évem. Barátommal 2 éve vagyok együtt. A vele való kapcsolatomról annyit, hogy szeretjük egymást, de én már nem szeretem annyira Őt, mint az elején. Jó ember, helyes, alapvetően egy jó pasi, okos is, sok lánynak tetszik. Az elmúlt hónapokban kicsit megváltozott, a sikertelenségéből adódó fezsültséget rajtam vezeti le és ez nekem nem tetszik annyira. Nem terveztem vele soha esküvőt, meg családot, mert ebbe konkrétan nem gondoltam bele, carpe diem szerint éltünk és szerettük egymást. Nagyon félek, hogy mi lesz most, egyáltalán nem számítottam erre a lehetőségre, mert szedtem rendesen a tablettát és kiborított, hogy megtörtént. Ma egész nap olyan voltam, mint egy élő halott, csak bámultam magam elé. Tulajdonképpen még fel se fogtam és nem akartam elmenni nőgyógyászhoz. Szerencsére legjobb barátnőm velem volt, nemrég ment el. Nem tudom, hogy mit kéne tennem most, össze vagyok zavarodva. Holnap hívjam fel anyut? Hazamenni most nem akarok, én fővárosban vagyok, anyuék vidéken. Annak is örülök, ha csak elolvassátok, valahol ki kellett adnom magamból az érzéseimet.


2010. dec. 29. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, hogy reagáltál, Kérdező. Az jó, hogy elmondtad a szüleidnek, és számíthatsz rájuk. Kitartást kívánok Neked az elkövetkező időkhöz. 26/N
2011. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy át kell esned ezen a sok szörnyűségen, de ne omolj össze. Ne hibáztasd magad, vagy semmiképp ne gondold, hogy ettől rosszabb ember vagy a többinél.

Próbáld meg nézni a pozitív oldalát. Kiderült a barátodról, hogy nem ember (bár ez eddig is látszott) és nem érdemes vele folytatni semmiképp.


Lesznek még szép napjaid, ha túl leszel ezen az időszakon.


Kitartást!

2011. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
100%

Hali ismét!



Bevallom őszintén, aggódtunk érted itt a többiekkel, nehogy "bekattanj" az őrülettől. Örülök, hogy leírtad a jelenlegi friss tényállást, még akkor is, ha nehéz volt.


Kicsit kettős érzések kavarognak bennem az általad leírt dolgok és okok kapcsán. Ez részben lelkiismeret-furdalás mert kicsit erőltettünk (sürgettünk) abban, hogy jelentkezz, amikor neked valóban komoly "egyheted" volt (szó szerint), másrészt örülök, hogy sikerült döntésre jutnod önmagad és a "csírácska" felett, még akkor is, ha erről úgy gondolkodsz, hogy még meg|emlegeted majd a jövőben.

Pontosan nem tudom, min mész most xtül, (és min fogsz majd még az elkövetkezendő néhány hétben), max. elképzelni áll módomban. Sajnálom hogy ugyanabban a helyzetben vagy, mint az egyik kedves iskolatársnőm volt évekkel ezelőtt, aki akkor le7ett 16-17 éves, amikor nála erre sort kellett keríteni. Megtisztelt bizalmával, és mondott JÓnéhány olyan dolgot, tanulságot az egészről, ami igencsak elgondolkodtató volt, egyben tanulságos is, még így férfiként uúgy.



A barátod sztem leírta önmagát a viselkedésével.

1.) Elveszítette a fejét, ezért hordott el mindennek, és próbálta Rád terelni a felelősségét, a hibáját, uis te szedted a tablettádat becsülettel, emiatt ESZEDBE NE JUSSON ÖNMAGADAT HIBÁZTATNI!!! :-O

Az is ismeretes, hogy a tabletta önmagában még nem elég ahhoz, hogy MEGELŐZZÜK a nem kívánt teherbe esést. Azonban a "KETTŐS HOLLAND MÓDSZER" AZ! (Óvszer + Tabletta egyszerre = Biztos Páros). Ő nem húzta fel, nem "öltözött be" az aktushoz... do.0b

KI IS AKKOR A HIBÁS VALÓJÁBAN? (Mindenki önmagából indul ki, és saját mulasztását mondja ki úgy, hogy azt másra próbálja értelmezni.)


2.) "Rá 2 napra a barátom bocsánatot kért egy rohadt sms formájában és azt írta, hogy majd megteremti a kellő életet, nyugodjak meg."

_ Milyen kedves... SMS-t ír! {{{:-> ... Hát behalok! <<X-D

_ Sztem akkorra már leülepedtek benne a dolgok, elmúlt a sokk és átgondolta a dolgokat. Azonban nem tetszik, hogy még csak fel sem hívott és úgy közölte volna emberi hangon, empatikusan az eredményt, amire jutott. Innen is érzékel7ő, rossz apja lenne a gyereknek, mert nem érzelmek szintjén támogatná őt sem, ahogy téged sem, hanem "csak" szavak szintjén. Sajnálom, hogy ilyen "gyereket" fogtál ki pasiként, igaz, elég drasztikus módon derült ez ki. :-(


JÓL TESZED, hogy ezek után látni sem akarod többé! :-o



Sztem jól döntöttél, noha akármelyik ujjadat harapod meg, mindegyik fáj. Ezt időbe telik majd feldolgoznod neked is, családodnak is, amihez tiszta szívből kívánok erőt, (elsősorban lelki) egészséget, kitartást, a vizsgáidhoz utóbbi uezt és sikert abban, amit csinálsz! :-)



** * **

A nőgyógyászoddal beszéltél már? Mikor lesz a beavatkozás?

(Majd kérlek, ha majd úgy érzed lesz elég erőd hozzá, majd azért "írd ki magadból" a fejleményeket! :-o ... SZORÍTUNK ÉRTED!!! :] )


Üdv: EE

2011. jan. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
21%

"Az is ismeretes, hogy a tabletta önmagában még nem elég ahhoz, hogy MEGELŐZZÜK a nem kívánt teherbe esést."


Érdekes, hogy a bátyám barátnője már 10 éve szed tablettát és mindig beleélvez a csajba és még egyszer sem lett terhes.


Az, hogy a kérdező teherbe esett azért lehet, mert valami gyengítette a tabletta hatását.


"Azonban a "KETTŐS HOLLAND MÓDSZER" AZ! (Óvszer + Tabletta egyszerre = Biztos Páros)."


Ki az aki megveszi a drága tablettát és még óvszerre is költ? Tutit alig van ilyen ember. Pont azért van a tabletta, hogy ne kelljen gumit húzni.


A kérdezőnek meg: jól teszed, hogy nem egy ilyen balf*sz pasinak szülsz gyereket. Nagyon meg kell gondolni, hogy kinek szülsz gyereket, mert az meghatározza az egész életedet.

2011. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy végig kell menned ezen, de biztos vagyok benne, hogy jól döntöttél. És ne mondj olyanokat, hogy ennyit az életedről, meg ezt érted el, nagyon fiatal vagy még, előtted az élet! :)

Az még mindig áll, hogy írhatsz nekem ezzel kapcsolatban, akár kérdésed van, akár csak beszélgetni szeretnél.

Kitartást Neked, minden rendben lesz! :)

2011. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
78%
Drukkoltam, hogy a masik utat valaszd, de ezt csak te dontheted el. Most drukkolok, hogy minden rendben menjen, testileg es lelkileg hamar helyrerazodj. A legjobbakat neked.
2011. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
100%

Én is válaszoltam neked, most nem keresem vissza melyik válasz volt az.

Jól döntöttél szerintem.

Azt pedig külön becsülöm benned, hogy még ebben a helyzetben is kiadtad a barátod útját! Egy undorító gyáva alak, te pedig egy erős lány vagy, és remélem hamar túljutsz ezen is. Kitartást.

2011. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:

Hali!


Mi újság, hogy vagy kedves Kérdező??

Túl vagy már "rajtuk"? Vagy hogyan alakultak azóta a dolgok?

Beszámolsz a fejleményekről? :-)


Üdv: EE

2011. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!