Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, mondjam el...

Terhes vagyok, mondjam el otthon? Még azt sem tudom, hogy mit kéne tennem, eléggé váratlanul jött, kicsit el vagyok keseredve. Meghallgatnátok?

Figyelt kérdés

Üdv,

Tulajdonképpen legjobb barátnőm után ti tudjátok meg először ezt, mert a barátom síelni van, a szüleimnek meg még nem mondtam semmit. Tegnap este csináltunk a barátnőmmel egy tesztet, ami pozitív lett. Aztán ma reggel is, ami szintén. Nagyon sok érzés kavarog most benne, ezért is jöttem ide kiönteni a lelkem. 21 éves vagyok, egyetemre járok és még van 1 évem. Barátommal 2 éve vagyok együtt. A vele való kapcsolatomról annyit, hogy szeretjük egymást, de én már nem szeretem annyira Őt, mint az elején. Jó ember, helyes, alapvetően egy jó pasi, okos is, sok lánynak tetszik. Az elmúlt hónapokban kicsit megváltozott, a sikertelenségéből adódó fezsültséget rajtam vezeti le és ez nekem nem tetszik annyira. Nem terveztem vele soha esküvőt, meg családot, mert ebbe konkrétan nem gondoltam bele, carpe diem szerint éltünk és szerettük egymást. Nagyon félek, hogy mi lesz most, egyáltalán nem számítottam erre a lehetőségre, mert szedtem rendesen a tablettát és kiborított, hogy megtörtént. Ma egész nap olyan voltam, mint egy élő halott, csak bámultam magam elé. Tulajdonképpen még fel se fogtam és nem akartam elmenni nőgyógyászhoz. Szerencsére legjobb barátnőm velem volt, nemrég ment el. Nem tudom, hogy mit kéne tennem most, össze vagyok zavarodva. Holnap hívjam fel anyut? Hazamenni most nem akarok, én fővárosban vagyok, anyuék vidéken. Annak is örülök, ha csak elolvassátok, valahol ki kellett adnom magamból az érzéseimet.


2010. dec. 29. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!



"Terhes vagyok, mondjam el otthon? Még azt sem tudom, hogy mit kéne tennem, eléggé váratlanul jött, kicsit el vagyok keseredve. Meghallgatnátok? ... Annak is örülök, ha csak elolvassátok, valahol ki kellett adnom magamból az érzéseimet."


Mi szívesen meghallgattunk, úgy próbáltunk segíteni neked, ahogyan tudtunk. Mindenki hozzátett vmit ehhez a topikhoz, ahogyan azt tőle/tőlünk tellett. Aggódtunk érted is, nem is kicsit, talán ez érez7ő is (te is érzed, glom...).


Nem lenne akkor hát illő tőled, afféle hálaképpen, hogy beavatsz fejleményekbe, pláne, ha már arra kértél minket -- a részletekbe is beavatva -- hogy SEGÍTSÜNK NEKED dönteni, mit tegyél abban az összezavarodott helyzetben, amelyben akkor voltál, mikor kiírtad ezt a kér(d)ést!? (Kit hívj/ne hívj fel, hova menj/ne menj el,... stb.)


Tényleg aggódunk érted, és ha már megtiszteltél azzal, hogy beavattál a bizalmadba bennünket, akkor gondol6od, hogy talán érdekelnének bennünket a veled történtek folytatása, következményei is. Vagy attól félsz, hogy elítélünk, vagy megbélyegzünk vagy valami? Nem, ettől nem kell félned, akármit döntesz, az a TE döntésed, mi nem szólunk bele. Azonban az igenis érdekel bennünket, hogy hogy vagy(tok), és hogy hogyan folytatódik a történet! Légy szíves vedd rá magad, és írj le a kedvünkért néhány sort! Oké? :-)



Ne félj semmitől, gyere, írd le, hogyan alakultak/alakulnak a dolgok!?


Üdv: EE

2011. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
58%
Írni kéne privát emailt a kérdezőnek és akkor hátha válaszolna. Ha valaki írna neki az mondja meg neki, hogy érdekel minket a sorsa.
2011. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
90%
Engem is érdekel, mi van a kérdezővel, de szerintem neki most ebben a helyzetben kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy a gyakorikerdesek.hu-t látogassa!!! Majd reagál, amikor tud.
2011. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
100%

@16:06


OFF: "Írni kéne privát emailt a kérdezőnek és akkor hátha válaszolna. Ha valaki írna neki az mondja meg neki, hogy érdekel minket a sorsa."

...Akkor mért itt rizsázol erről, és mért nem írsz neki? Miért más tegye meg, amit te is megtehetsz? Nem másoknak kéne itt ötleteket osztogatni, hanem azt amit gondolsz, megtenni!(OFF vége)


Egyébként meg nem értem, miért nem ír a Kérdező!? Amikor baj volt, mi elolvastuk, meghallgattuk segélykérését. Most meg nemtom mivan... :S

2011. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
82%

Mivel nem ír, gyanítom, hogy nem úgy végződik a történet, ahogy azt sok romantikus elképzelte.

Képzeljétek bele magatokat a helyzetébe... ha nem ír, annak elég gyanúsan egy oka lehet. Gondolom most per pillanat kisebb gondja is nagyobb, mint ide feljönni és leírni, hogy mi lett a "megbeszélések" vége. Ha azon esik át, amit sejtek, akkor gyanítom még egy darabig nem lesz kedve ide írogatni.

Szerintem legyetek megértőek és ne követelőzzetek. Ha akar ír, ha nem, nem... Ha megértőek voltatok akkor, akkor azt is értsétek meg, hogy miért nem jön és nem válaszol. Bizonyára nyomós oka van rá.

2011. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
85%

Engem is nagyon érdekel, hogy hogyan végződik a történet, és bárhogyan is, de helyesen dönt a lány.

Viszont alig pár nap telt el, talán nem is mondta el azonnal mindenkinek, hanem megvárta az új évet, és beletelhet azért 1-2 napba, ameddig mindenki átgondolja (barát és család) hogy miben tudna esetleg segíteni, ha a baba megtartása mellett dönt a lány. Ha pedig úgy határozott, a körülmények miatt nem tudja vállalni, biztosan van most elég baja szegénynek:(

2011. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
100%

Volt az elmúlt hónapokban néhány érdekes sors és probléma, ahol kérdeztem, hogy végül is mit döntött?

De érdekes módon, még soha senki nem válaszolt.

2011. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
100%

@ 19:13

Ebben van igazságod, azonban akkor egyszerűbb lenne azt leírnia, hogy "jelenleg még gondolkodom a "hogyantovábbon", mindenesetre "megvagyok". Tudok olyan lányról, aki döntésképtelenségében öngyilkos lett, és ebből a szempontból sztem sokan féltjük őt. (3. válasz a kétválaszos zárt kérdésben)

Igaz, van sztem is nagyobb baja annál, hogy most írogat itt nekünk, de azért pár szóban sztem leír6ná, mi a helyzet, pláne, ha már ennyien írtunk neki. A segítők szeretnék tudni, valóban segítettek-e, vagy nem tudtak? Ha ezt BIZTOSAN tudjuk... mi is meg tudunk nyugodni, ahogyan a kérdező is, miután válaszoltunk neki. Mi is izgulunk érte, és szeretnénk lelkileg megnyugodni.


Üdv: EE

2011. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem írtam, de összetörtem és még gép közelébe sem volt erőm jönni. Hát emberek, úgy néz ki, hogy túl leszek életem első és remélem egyetlen abortuszán. Az égvilágon semmi nem segítene abban, hogy ez a gyerek világra jöjjön. Ami velem ezalatt az 1 hét alatt történt, azt nem kívánom senkinek. Barátomnak elmondtam, kiborult, olyanokat vágott a fejemhez, hogy csak én tehetek erről, oldjam is meg, menjek segítséget kérni valakitől, de ne tőle (ezt szó szerint mondta). Aztán az idegösszeomlás határán hazamentem a szüleimtől lelki támogatást kérni és kaptam is, azt mondták, rájuk számíthatok mindenben, de a barátomra nem, és hogy ők mindig mondták, hogy ettől az embertől nem várhatok sok jót. Rá 2 napra a barátom bocsánatot kért egy rohadt sms formájában és azt írta, hogy majd megteremti a kellő életet, nyugodjak meg. Én viszont ezek után nem megyek vissza hozzá, akármilyen szar életem is lesz, már döntöttem és mindenkinek jobb lesz úgy, ha én most nem leszek anya. Ennyit az életemről, ezt értem el 21 éves koromra.
2011. jan. 7. 23:04
 80/88 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, leányzó! Szomorú, ami veled megesett, de szerintem jól döntöttél. Most kiderült, kire számíthatsz az életedben. Egy darabig biztosan rajtad hagyja a nyomát a dolog, de biztos vagyok benne, hogy ha évek múlva visszatekintesz erre a napra, hálás leszel magadnak, amiért a nehezebb utat választottad, és a kezedbe vetted a sorsodat. Kívánok kitartást, erőt, egészséget a továbbiakhoz, azt hiszem, rád fog férni..

26N

2011. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!