Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyent mondani egy...

Hogy lehet ilyent mondani egy halott baba anyjának?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek halva született a babája, és olyanokat mondanak neki, hogy nem baj, majd lesz másik, hogy mondhat valaki ilyent, mikor a gyereke halt meg, meg nem is baj, mert nem akkora fájdalom, mintha szülés után hal meg, meg, hogy miért kapta meg az anyasági támogatást, mikor nincs is gyereke!
2011. jan. 22. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj most mit mondjanak neki? Vagy a nagy büdös semmit, vagy azzal biztatják h lesz majd másik gyereke, ez sztem nem bunkóság, inkább az nem mind1 h ki milyen hangnemben mondja. Persze szomorú ha meghal egy baba, de ha halva született az talán a jobbik eset, könnyebb talán elfogadni. Ha élt volna 1 vagy 2 hetet az jobb lett volna? Akkor sztem sokkal de sokkal nehezebb. A támogatás meg jár neki, aki ezt megszólta az egy paraszt, meg irigy is.
2011. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

megnéznélek téged ha te leszel hasonló esetben mi lesz

Az orvosra költés tényleg nagy fájdalom lehet...gondolom k.vára érdekli..

gondolkodj már miben érzel akkor együtt...tök nemjön a fjájdalomhoz pénz....


Te most miről beszélsz?

2011. jan. 22. 18:01
 53/69 A kérdező kommentje:

13:55

Az anyasági támogatást nem a gyerek felnevelésének a segítségére adják, arra ott van a gyed, meg a családi pótlék. Anyasági a szülésért jár, de ha az zavar téged, hogy nem a gyerekre költi, akkor elárulom, hogy a hamvasztás árát sem fedezi. Szerencsére nagyon kevés szülés végződik így, úgyhogy te minősíted saját magad, ha sajnálod, hogy a te adódból kapják az egyszeri 65000 forintot.

2011. jan. 22. 18:09
 54/69 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem te hozod a döntéseket, mert ennyi ésszel képtelen lennél rá!
2011. jan. 22. 18:11
 55/69 anonim ***** válasza:
8%

Már azt hittem hogy normális vagy kérdező.

Tök normálisan elkezdesz válaszolni, gondolom magamban hogy na, tévedtem ez egy normális nő, aki tud érvelni is nem csak indulatból lehurrogni mindenkit akinek a véleménye eltér az övétől (mert ugye az intelligencia jele ha az eltérő véleményt meghallgatjuk, majd megfontoljuk és képesek vagyunk belátni hogy a másiknak is lehet igaza)


Sajnos tévedtem. Miután válaszoltál nekem a kérdésemre (köszönöm, új dolgot tudtam meg) elkezdtél személyeskedni, elítélni. Ez téged minősít, nem engem.


Végezetül pedig annyit elárulhatnál hogy mit és mennyit dolgozol, ha már arról beszélünk hogy az én adómmal hogyan kell bánni

2011. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
0%
ezt én is így gondolom!
2011. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
50%

Mindenesetre az is elgondolkodtató, hogy ha valaki megkérdezi hogy valakinek miért jár a pénz az egyből irigy, nem pedig kíváncsi (mint én, de én már tudom).


Persze az is igaz hogy rossz az aki rosszra gondol. Fontold meg ezt kedves kérdező, saját érdekedben.

2011. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:
Te sem lehetsz nagyon értelmes, ha azt sem tudod mi az anyasági, meg miért adják, csak itt háborogsz, hogy miért a te adódból fizetik, persze ez nem is irigység, ez csak kíváncsiság!
2011. jan. 22. 19:13
 59/69 anonim ***** válasza:
51%
Attól miért ne lenne valaki értelmes, mert nem tudja, hogy mit takar pontosan az anyasági támogatás? Ha nem szült még, honnan kellene tudnia? Józan paraszti ésszel azt jelentené, hogy az anyát támogatják, amiért gyermeke van. Ha meghal a gyermeke, akor egy átlag ember számára nem érthető, hogy miért kap pénzt. Ettől nem lesz valaki hülye...
2011. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
52%
Egyébiránt meg sok embernek az "anyasági" azt a támogatást jelenti, amit a három gyermeket nevelő anyuka kap, amíg otthon van a gyerekeivel - hivatalos nevén gyermeknevelési támogatás...
2011. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!