Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyent mondani egy...

Hogy lehet ilyent mondani egy halott baba anyjának?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek halva született a babája, és olyanokat mondanak neki, hogy nem baj, majd lesz másik, hogy mondhat valaki ilyent, mikor a gyereke halt meg, meg nem is baj, mert nem akkora fájdalom, mintha szülés után hal meg, meg, hogy miért kapta meg az anyasági támogatást, mikor nincs is gyereke!
2011. jan. 22. 11:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
De attól már hülye lesz, hogy nem néz utána, mielőtt hozzászól a témához!
2011. jan. 22. 19:51
 62/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy minden kérdező és válaszadó minden témának utánanéz, amire válaszol vagy választ keres. Használja azt a bizonyos józan paraszti eszét és leírja, amit gondol. Nem kellene megsértődi, vagdalkozni, szidni a másik felet. Lehet ugyanazt udvariasan is megfogalmazni. Minden témában van/lesz olyan, hogy a felek nem értenek egyet. Van, aki nem ért egyet valamivel, van aki igen. Ez nem baj. A másik véleményét tiszteletben kellene tartani. Ennyi.
2011. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
62%

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

Én nem itt tettem fel a kérdést, mert tudtam, hogy úgy is csak lehurrognának, hogy micsoda irigy bunkó vagyok, pedig csak a természetes kíváncsiságból fakadóan érdekelt.

És mivel még nem szültem nem vagyok tisztában az ilyesmivel, nem értem miért olyan evidens egyeseknek, hogy minden gyerek után kapható támogatásról tudjon az ember, ha nem érintett az ügyben.

2011. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a valaszokat, sok van, csak a kerdesre valaszolok.


Az anya aki 10 hetes magzatat, 10 hetes vagy 10 eves gyermeket vesziti is el: neki abban a pillanatban az a legnagyobb fajdalom, nem gondol abba bele, de jo hogy most elment, mielott megszuletett volna, es nem 2 hetesen, ha beteg. Ez igy abszurd is lenne. Tehat az ember igy kivulallokent nem mondhatja azt, hogy mikor nehezebb egy gyermek elvesztese.


Ha csak futolag ismerem, reszvetet nyilvanitok neki. Ha kozelrol ismerem, azt tanacsolnam neki hogy gyaszolja meg es soha ne felejtse el a gyermeket. A kovetkezo nem karpotolja, nem feledteti az elvesztett gyermeket, de igenis tompitja a fajdalmat.

2011. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
40%

21:08


Igen, le is vagyok pontozva mindenhol, persze nem indulatból és nem azért mert "csakazérsem adok neki igazat" hanem mert nem hasznos a válaszom, bármilyen formában teszem közzé.

Gyakran elfelejtem, hogy ez a topik nem kérdésekről szól hanem önigazolásról és úgy általában a fröcsögésről

2011. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%

21:12 -es :Ebben a megfogalmazásban amit TE írtál benne volt minden ami a lényeg!Talán pszichológus vagy???

Elismerésem!

2011. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
18:57 -es vok.nem az előttem szólóval értettem eggyet!
2011. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pszichologus. De anya, es erzo ember.
2011. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%
Es koszonom az elismeresedet.
2011. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!