Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kevés dolog kelt undort...

Túl kevés dolog kelt undort bennem, pedig a családom is normális, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem undorodok olyan dolgoktól, amiktől mindenki más igen, és a legtöbb dolgot szinte csak azért teszem, mert hogy "mit mondanának mások", nekem ezek nem belülről jönnek.


Például én nem tartom undorítónak a tömegközlekedési eszközökön a kapaszkodókat, még meg is nyalnám, ha valaki miegkérne rá :D Minden gond nélkül. Vagyishát nem tenném meg, mert nem akarnám, hogy mások megtudják, hogy nekem ez nem undorító, és nem akarnám, hogy megbélyegezzenek. Például kezet mosni soha nem szoktam, csak akkor, ha valami látható kosz van rajta, vagy akkor, ha WC-re megyek, és mások is vannak ott.


Nekem nem jön "belülről" az, hogy minden nap zuhanyozzak, este-reggel fogat mossak, csak azért teszem, mert muszáj, mert nem akarom, hogy itthon vagy a koliban rosszat gondoljanak rólam.


Akkor például ha koszos a körmöm, simán a fogammal tisztítom ki (persze mikor senki nem látja). Meghát még "extrémebb" dolgokat is csinálok, ha mások nem látják, de azokat már le se írom, mert akkor az összes válasz arról szólna, hogy "ubaaazeg deundorítóvaaagy".


Szóval én arra lennék kíváncsi, hogy ez mitől lehet. Mert a családom teljesen normális ilyen szempontból, a barátaim is. Ők még akkor is kezet mosnak, ha nem történik semmi, csak hazajönnek kintről. Én nem tudom, miért lettem én ilyen :S Hogy lehetne ezeket a normákat belsővé tenni?


(szerencsére -vagy sajnos- az immunrendszerem baromi jó, legalább 10 nem kaptam el semmit, úgyhogy ez nem tud elrettenteni ezektől a dolgoktól :S)


2011. febr. 11. 19:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
25%
de komolyan, egyébként meglepödnétek mert jó csaj vagyok udvarolnak a pasik söt férjnél vagyok szóval csinos vagyok
2011. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg nem kéne büszke lenni arra, hogyha valaki igénytelen.
2011. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
61%
undorito vagy!
2011. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
64%

19:31 meg a többi mocsokkirálynő: a dolog lényege nem az, hogy nem leszel beteg, stb. De büdös és koszos vagy, egy igénytelen hányadék, aki mellett mindig van egy 3 méteres sugarú "biztonsági zóna". Ne aggódjatok, ha valóban 2 hetente fürödtök, és menszesz alatt nem tisztálkodtok, arról nemcsak ti tudtok...

Fujj, el se tudom képzelni.

Minden nap fürdök, ha nem csinálok semmit, akkor is három perces frissítő zuhany van, és menszesz alatt is takarítom magam, és én sem vagyok beteg. Miért? Mert rendszeresen sportolok és odafigyelek az étkezésre, nem dohányzom és hasonlók... Aki beteg, annak ilyen okai vannak, nem az, hogy normálisan tisztálkodik.

Micsoda feudális parasztok élnek 2011-ben, bazze.


-.-

2011. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
86%

És az ilyen emberek sértődnek még meg, mikor szólok nekik, hogy k*rvabüdösek, ők nem érzik, de mások igen..

IGÉNYTELENSÉG!

2011. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
24%
nem vagyok büdös egyáltalán. a férjemtöl aki minden nap fürdik szoktam is kérdezni. és csinos rucikba öltözöm jó az alakom. egyedül ami nem lehet szimpi az hogy nem borotválkozom lenn. csak ha strandra megyek akkor oldalt
2011. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
76%

19:37

Lehetsz, hogy csinos vagy (bár nagyon kétlem), de szerintem senki sem tud közel menni hozzád :)

Férjed is hihetetlenül higiénikus ember lehet.. :DDD

Szánalmas. Fúj :D

2011. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
95%

Se a férjed, se te, se a gyerekeid nem érzik a szagodat, drága.. Mivel már MEGSZOKTÁK

De mások érzik, ezt garantálom.

2011. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, de akinek a testével szemben ilyen igényei vannak, az a környezetét mennyire tartja tisztán? ha a saját hugyos kezét nem mossa meg, akkor teszem azt a lepedőből miért mosná ki a pecsétet? Miért törölne port? Miért tisztítaná a kádat (úgyse használja)? Én se vagyok egy tisztaságmániás ember, de tisztaság van, és kényes vagyok a koszra, magamon és a lakásomon is.

Gondoltál arra, milyen alattad a lepedő, mikor két hete nem fürödtél mondjuk nyáron a 30 fokban?

Úristen.

De legalább megtaláltad a párod, akivel ebben is passzoltok.

2011. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez szerintem nem undorodom-nem undorodom kérdése, egyszerűen igénytelen vagy. A legtöbb ember szeret tiszta lenni, egy fajta komfortérzetet ad. Te nem érzed jobban magad megfürödve?Nem zavar, ha 2-3 napi mocsok rakódik rád?
2011. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!