Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háztartásbelinek lenni keveseb...

Háztartásbelinek lenni kevesebbet ér, mint munkahelyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Felvetődött bennem a kérdés, azok alapján amit itt olvastam az egyik topikban.

Vajon a háztartást vezetni és gyereket nevelni mint életcél megvetendő?

Kevesebb ér, mintha pénzt keresne munkahelyen?

Csak az munka, amiért pénzt lehet kapni?

Mit gondoltok?


2011. márc. 24. 20:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
71%

oké, hogy te nem tudod magad elképzelni. De attól még nem kell prostinak nevezni, aki meg el tudja képzelni és megengedheti magának. Egyszerűen csak más típusú életet él. és az is lehet sikeres, élménygazdag. Ez már a páron, az illető hozzáállásán és nem kevésbé az anyagiakon múlik. Nem a kifejezetten gazdag hapsit kereső luxusk.rvákra kell htb kapcsán gondolni, és nem a mélyszegénységben élő kisebbségi rétegre. Mert ezek külön kategóriák.


Ami az alamizsnát illeti. Én egy üzlettel évi 100 milliós nagyságrendű összeget hozok a munkáltatómnak, és ebből kapok évei 2,5 milliót egy évben. És ez csak én vagyok, a többi alkalmazottja még sehol sincs. Ő azon rinyál, hogy nem telik neki a legújabb luxusjárműre és még 2-3 lakásra, én meg azon görcsölök, hogy legyen havonta valamennyi megtakarításom. Pedig én valamivel az átlag felett keresek (csak mellé van egy autóhitel). És ezt még le is tojnám, ha nem egy vadbarom lenne az illető, aki a szakmához semmit sem ért, hülyeségeket beszél, de szerinte ő az atyaúristen, neki van mindig igaza, és folyamatosan terrorizálja az összes alkalmazottját. Legalább, ha szakértelme lenne, azt mondanám, hogy van mire beképzeltnek lennie. De terrorizálni senkinek sincs joga az alkalmazottait. És hány főnök, vállalkozó csinálja ugyanezt! Ha megtehetem, hogy a férjem alá dolgozzak, hogy a családomnak segítsek, ezzel a családom esélyeit és igen, vagyonát növelve, akkor nem egy barom vagyonát növelném.

2011. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
93%
Nem megvetendő, de nem mindenkinek ez a top. Mindenkinek más tetszik, éppen ezért nem is létezik csak egy járható út.
2011. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
23%

Érdekes, h valaki 22 évesen megkereste már a lakásra valót... mit dolgozol? Sztriptíztáncosnőként?

XD

XD

XD

2011. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
22%

Ez kb. annyira értelmes vitatéma, mint a diplomások vs nem diplomások.


Mondom, mindenkinek más az ideális - van, aki HTB-ként tud kiteljesedni, van, aki dolgozó nőként. Ennyi. Felesleges szapulni egymást.

2011. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim válasza:
100%

Én nem tudom,de én attól zakkannék meg ha folyamatosan otthon kellene lennem és mosni,takarítani,főzni stb. A pénzt meg a pasimtól vagy a férjemtől kellene kérni mindenre és természetesen megmagyarázni,hogy az nekem miért kell. na nem! Ráadásul most pont olyan a helyzet az országban,hogy nagyon sok nő fog belekényszerülni egy ilyen vagy ehhez hasonló helyzetbe. És lehet,hogy még akkor is ha csóri férje még csak nem is keres jól! na akkor mi van?

Semmi gondom ezzel,csak valahogy legalább azt kellene lehetővé tenni,hogy aki ilyet bevállal az 4 órábvan dolgozhasson. Vagy valami valós ,fizetős otthoni melója legyen. mert ez így gáz!

2012. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!