Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 A kérdező kommentje:

Nem császkált el a szüleitől,a nyaralásokon mindig külön szobát kap és a hotel éttermében ismerkedett meg a lánnyal,ennyit tudok,a részletek meg nem érdekelnek.

Amúgy mivel a szüleim elváltak,ezért 14 éves korom felett dönthetek,hogy melyik szülőmnél szeretnék lakni.Szóval nem úgy van,hogy anya megmondja és kész.

2011. aug. 30. 15:35
 92/95 anonim ***** válasza:
96%

"Már mondtam neki,hogy szokjon le a fűről,de azt mondja,hogy szüksége van rá,de lehet,hogy megpróbálom még egyszer megbeszélni vele ezt."


EZ borzasztó! 14 éves és már olyan függő, hogy neki szüksége van rá? Könyörgöm. Aki ilyen kisgyereknek már így viselkedik, az felnőtt korában csak rosszabb lesz!


Azt meg nem hiszem el, hogy 13 évesen egy éjszakás kalandja volt egy nyaraláson. Persze. 13 évesen még csak sutyiban matyizik!


Komolyan mondom szégyen és gyalázat, hogy milyenek a mai tinik. Én nem vagyok egy prűd, vénasszony, de azért ezt már tényleg mindennek a határa amit te itt előadsz!


Jól megérdemelnél néhány jól irányzott pofont, minkét szülődtől.


Kérek, ha tudod (holnap még nincs suli) nézd meg délelőtt a Spektrum tv a Világ legszigorúbb szülői c. műsort, és gondolkozz el!


Elkényeztetett liba!

2011. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
100%

cicuskám

Attól, hogy 14éves lettél nem úgy ugrálhatsz ahogyan te azt képzeled.

14 év alatt cselekvőképtelennek számítasz. Nem büntethetnek elvileg csak egy javító intézetbe dugnak.

14 - 18 éves korig KORLÁTOZOTTAN cselekvőképesnek számítasz, ami azt jelenti hogy vannak bizonyos jogaid de a szüleid irányítanak. Apudnak valószínűleg csak láthatási joga van feletted, így nem hiszem, hogy csak úgy átköltözhetsz. Úgy hogy arról jogerős döntés szülessen. és képzeld. Ez így van a magyar jogban. Mivel egyrészt azt tanulom másrészt a rokonságban volt egy hatalmas perpatvar abból, hogy a 17! éves srác az anyjával élt. Egyik napról a másikra összekapott vele és otthagyta. visszavitették őt az anyjához addig még a bíróság jogerős döntést nem hozott arról, hogy az apjával élhessen.

Így ne nagyon nyájaskodj azzal, hogy elköltözök.

A másik. Szerinted mit akarhat tőled az a srác?

Szeret? Tényleg? Igen addig még meg nem dugott.

Majd ha együtt lesztek 2-3év múlva is és addig nem fektetett meg akkor szeret és nemcsak arra kellettél neki.

De felőlem ott alhatsz, csináld a hülyeségedet majd rájössz te magad is. és hidd el hogy jössz még ide sírni, hogy megfektetett a 14éves pasim és otthagyott most ezt hogyan éljem túl...

2011. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:

Egy szó, mint száz, a kérdésedre konkrét választ adva:


könyörgöm, NE TEGYÉL SEMMIT, hogy a barátodnál aludhass!!!

2011. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
94%

cső hábé vagyok :) hallod igen, szégyenteljes 14 évesen füvezni, és bmx-ezni divatból :)

Ha annyira érett nagylány vagy előbb megkérdezted volna anyut, majd miután nemet mondott, eltöprengtél volna azon, hogy JÉ még csak 14 éves vagyok :O :))

2011. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!