Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
 41/95 A kérdező kommentje:
*ól áll-e a ruha=jól áll-e a ruha
2011. aug. 29. 12:21
 42/95 anonim ***** válasza:
82%
"nem akarok lefeküdni vele, ő ezt megérti, mégis mindig van nála óvszer" akkor minek van nála óvszer? hogy a fejére húzhassa miután beszívtatok? gratulálok a következő kérdésed az lesz, hogy mennyire káros a fű egy 14 éves lánynak?....omg, hova fajul ez a világ????
2011. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért van nála óvszer,ha nem akartok lefeküdni?És este romantikázni a jakuzziban 25 évesenb el tudom képzelni,de 14 évesen a romantika azt jelenti,hogy hazakísért a suliból,vagy esetleg megfogta a kezed.26 napja együtt vagytok?Wow,ez aztán az idő:)

Nekem inkább úgy tűnik,hogy eza fiú jól él,és neked tetszik,hogy tele vannak pénzzel.

2011. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 A kérdező kommentje:
Én soha nem szívok,nem érzem szükségét.Óvszert meg mindig tart magánál,én sem tudom,hogy minek,de inkább legyen nála.
2011. aug. 29. 12:40
 45/95 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mindig van nála gumi, az csak pozitív. De! Azért vigyázz egy olyan sráccal akinek mindent a segge alá tesznek, és ráadásul drogozik. Nem is csoda, hogy egy ilyen fiúval nem enged az anyukád együtt aludni!
2011. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
100%

"minden délelőttöt a bmx parkban töltöttem vele meg a beszívott haverjaival"


Nekem 14 évesen nem voltak beszívott haverjaim :/

2011. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
67%
Istenem... Akik lepontoztak, mondják már meg, hogy mi az ami nem hasznos a válaszomban? Annyit írtam, hogy 15 évesen együtt aludtunk, hogy szomszédok vagyunk, és hogy jó vele összebújni, és ekkor nem feltétlenül történik szexuális aktus. Nem bíztattam arra a kérdezőt, hogy szökjön meg vagy dugjanak egész éjszaka koton nélkül... Annyira suta emberek vannak itt, hogy le a kalappal.
2011. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 A kérdező kommentje:

Igen,jól él,sok mindent megengedhet magának,de nem ezért szeretem.

Anya nem tudja,hogy szív a barátom,mert akkor nem is engedné,hogy találkozzak vele.És nincs beállva egész nap.

A barátai pedig jó fejek,teljesen mások,mint akikkel eddig barátkoztam.

2011. aug. 29. 12:59
 49/95 anonim ***** válasza:
100%
Igaza is lenne, hogy nem enged találkozni egy 14 éves drogossal! Jobban tennéd, ha hamar kilépnél ebből a kapcsolatból, mert az aki már 14 évesen füvezik, az később valószínű, hogy már komolyabb szerekhez is nyúl. És ez főleg jellemző azokra a fiatalokra, akiknek apuci mindet a segge alá tesz!
2011. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
96%
Suta emberek? :) Sztem az a suta, aki azon lovagol,h mennyire volt hasznos, hány százalékos stb. Kit érdekel? És nem szavaztam le senkit, válaszolni szoktam, nem nyomogatni azt a sz@rt.
2011. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!