Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
 31/95 anonim ***** válasza:
82%

Beszéld meg a barátod szüleivel, hogy beszéljék meg a te szüleiddel, hogy biztosítanak neked vendégszobát! És persze ezt tartsd is tiszteletben! Így is tudtok hajnalig DVD-zni, vagy sétálni, vagy ilyesmi.


De 14 évesen tényleg korán vagy ilyesmihez. Én 14 évesen beértem egy délutáni fagyizással, de úgy tűnik, változik a világ...


20/L

2011. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idősen még teljesen felesleges a barátodnál aludni.

mindennek eljön a maga ideje, anyukád okkal nem engedi, h ott aludj.

ha 17-18 lennél, akkor jogos lenne a problémád, de ennyi idősen még az is elég, ha elmentek fagyizni meg sétálni..

2011. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 A kérdező kommentje:

De én a barátommal akarok aludni,nem a vendégszobában :S

Mert akkor tök felesleges elmennem,webcamozhatnánk is ennyi erővel.

Mi már túl vagyunk a fagyin és a sétán,az csak egy átlag délutáni program.

2011. aug. 29. 11:51
 34/95 anonim ***** válasza:
30%

Nem a középkorban élünk, ezt be kellene látni... Nem, nem vagyok 14 éves, 22 vagyok, és képzeljétek, nekem 18 éves koromig eszemben sem volt pasikkal foglalkozni, egyszerűen nem vágytam erre. De nézzetek már szét: tele vannak a szórakozó helyek 12-13 éves kislányokkal, esetleg belegondoltok, hogy ott mik történnek? Miért az a felelőtlen szülő, aki elengedi a barátjához a lányát, akivel már egy ideje együtt vannak, és azok miért nem, akik le se sz*rják, mi történik a gyerekeikkel a diszkókban? Én nem azt mondom, hogy ez normális, de manapság itt tartunk. Tiltással semmit, de semmit nem lehet elérni, ha nagyon le akarnak feküdni egymással, megteszik akár fényes nappal is. Sajnos ezt nem képesek felfogni a szülők... és akkor csodálkoznak, ha a gyerekeik titkolóznak és nem olyan lesz a kapcsolatuk, mint régen... A kérdezőnek (és senkinek) sem fordulna meg ilyesmi a fejében, hogy hazudjon a szüleinek, ha maximálisan azt érezné, hogy támogatják és megbíznak benne...

És nyugalom, én nem vágyom gyerekre, soha! :)

Kati

2011. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Kislány, és mégis mennyi idő alatt esetetek túl a fagyizáson és a sétán, ami a kis általános iskolás lelkednek már túl unalmas ezért már pár hét/hó után ott kell aludni a fiúdnál? Még felnőtt embereke is többet várnak az ilyesmivel, mint te. Ha most nem kapsz erkölcsi nevelést, és nem tanulod meg azt, hogy nem mindenkinek kell az ágyába ugrani pár nap után, aki szerelmet vall és szépeket mond neked, akkor nagy eséllyel pályázhatsz majd a gimi r*banca címre később...
2011. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit akartok csinálni? Ha a fagyi már uncsi akkor egyetek egy sütit, vagy igyatok meg egy üdítőt, vagy menjetek csónakázni, vagy strandra, vagy erdőbe kirándulni! Ennyire fantáziátlanok vagytok? És ha elmennétek valamelyiktekhez megnézni egy filmet, aztán a film után könnyes búcsút vesztek és haza megy aki jött?
2011. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
61%
Nálam 15 évesen aludt először barátnőm. Az persze megint egy másik dolog, hogy 2 lakással lakik arrébb, mint én, így ez kicsit egyszerűbb volt, mivel a szülők nagyon jól ismerték egymást. A kedves válaszolóknak nem kell egyből szexre gondolni, néha nekem is csak az kell, hogy valaki itt legyen, hogy mellébújhassak. Nem minden fiú csak szexre hajt. És nem kell lepontozni se, így is eléggé le vagyok... :S :D
2011. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egyből a szexre gondolok, de szerinted a lány anyukája/apukája mire fog? És pár héttel/hónappal később a kedves kérdező mire fog gondolni?


Naugye :)

2011. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az első pár alkalommal nincs sex, de nem hiszem el, hogy többszöri ott alvás után sem történne meg....
2011. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 A kérdező kommentje:

26 napja vagyunk együtt,de már az egész nyarat együtt töltöttük.Voltunk naponta fagyizni,hambizni,vásárolni(inkább csak én vásároltam,Ő meg eldöntötte,hogy ól áll-e a ruha vagy nem),strandolni és szinte minden délelőttöt a bmx parkban töltöttem vele meg a beszívott haverjaival és az Ő barátnőjeikkel,mert bmx-es.A kirándulás meg elég rossz ötlet,mert én is utálom az erdőt meg mindent,ami bogár és csíp és undi és Ő is,szóval mi az erdőt kerüljük nagy ívben.

Ha ott vagyok náluk,akkor mindig elvagyunk,jacuzzizunk vagy medencézünk(tök romantikus úgy fürdeni,hogy éjszaka van és csak pár lámpa ég *.*),játszok a kiskutyájával,tévézünk,szerencsétlenkedek a bmx-ével vagy csak beszélgetünk.Nem akarok lefeküdni vele,csak sokkal jobb ott lenni,mint nálunk.

2011. aug. 29. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!