Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
 71/95 anonim ***** válasza:
61%

" elárulok egy titkot: az óvszer nem véd 100%-osan! és elreped, lecsúszik....na akkor mi lesz? kifizetteti a szüleivel az abortuszod?"


De még használni se tudják, tipikusan az a ribanc, aki csak a végén húzza fel a gumit.

2011. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést azért írtam ki,hogy valaki írjon egy normális tanácsot,hogy hogyan beszéljem rá anyát,hogy a barátoméknál alhassak és nem azért,hogy mindenki oltogasson.
2011. aug. 29. 17:09
 73/95 anonim ***** válasza:
100%

A tanácsokat megkaptad ami az volt, hogy még várj ezzel mert korai. Ezen mi nem érthető?


Mi arról nem tehetünk, hogy annyi eszed, sincs, hogy az itt leírtakat fel fogd.


Menj, mondd el a szüleidnek a tervedet, ha megengedik akkor szerencséd volt ha nem akkor vársz még.

2011. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
83%

Azért ribancozlak, mert az vagy, és még ÉDASANYÁDNAK is hazudozol, meg szégyenled, hogy milyen.

Két lányom van, de biztos hogy egyik sem fog hazudozni nekem, meg az édesanyjuknak 14 évesen /meg utána sem/, és nem fognak a hülye elkényeztetett drogos pasinál aludni.

Hidd el megéltem sok mindent, de még közelébe se mentem a drognak, és a drogosoknak sem.

43/F

2011. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
77%

Engem 23évesen, gyűrűvel az ujjamon, 2év ismeretség után sem enged anyám a pasimnál aludni.

Az okát nem tudom, hogy miért de nem.

De ő akkor alszik nálam amikor akar. De úgy vagyok vele, hogy még 1évet kibírunk így, jövőre meg már úgyis együtt leszünk mindennap:)

Na szóval ebből azt akarom kihozni, hogyha anyád nem akarja, hogy a srácnál aludj akkor nem is fogsz ott aludni. ha meg hazudsz akkor lebuksz.

Tudod...

hazug embert könnyebb utolérni, mint a sánta kutyát...

2011. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan mondom, valahányszor belépek ide a családi kapcsolatokba, mindig van egy kérdés, aminél ledöbbenek.

Kérdező, te egy gyerek vagy és örülj, hogy még csak az vagy. Nem az a baj, hogy van barátod, mert istenem, hát legyen, de hogy te el is hiszed, hogy tart magánál gumit, de nem akar megdönteni, az hihetetlen. Ráadásul drogos, ami károsítja a szervezetét, és később keményebb drogokra is rákaphat, aztán meghal. Ha valóban szereted, akkor itt a lehetőség, hogy bebizonyítsd: szoktasd le a füvezésről, és mondd meg neki, hogy nem akarod, hogy butaságot csináljon magával.

Ami még felkeltette a figyelmemet az az, hogy úgy beszélsz az erdőről, a csodálatos természetről, mintha maga a fertő lenne. Nem minden rovar csíp, engem pl sosem csípett meg semmi, pedig sokat járok erdőbe.

Tudod, milyen jó kéz a kézben andalogni a madárdalban és magadba szívni a tiszta zöld illatot? Ez most kicsit szentimentálisra sikerült, de engem elszomorít, hogy a jövő generációja így viszonyul a környezethez.

Meg azt is írtad, hogy a 14 éves barátodnak RENGETEG barátnője volt... mikor kezdte, 10 évesen? Ebből is látszik, hogy mindet csak lefekteti, aztán jön a következő, jelen esetben éppen te vagy az. Aztán ha megleszel neki, majd jön a Julika, Laura, Marika etc.

2011. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
90%
olyat lebasznék neked, és a barátodnak is hogy attól kódulnátok. 14 éves "füves" bmx-es. melyik 14 éves nem bmx-es vagy deszkás? igen, ők a világ szégyenei, megvetetik apával 30 ezerért a DC cipőt, meg a Vans pólót és feszítenek a parkban Monsterrel, és fűvel. (csak a bmx-hez nincs közük semmi). amúgy most őszintén? mi a f@szt képzelsz magadról, ki vagy te?
2011. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
92%
mehet a lepontozás, meg a primitívezés, fáj az embereknek az igazság. akárhányszor belépek ide úgy felbaszom az agyam, hogy hideg vizes fürdőt kell vennem....
2011. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
100%
És ha elkezdődik az iskola? Mit fog csinálni a pasid? Majd füvezik, meg BMX-ezik ugyanúgy egész nap? És te ugyanúgy vele leszel egész nap? 14 évesen a tanuláson járjon az eszed!
2011. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
77%
gondoltam hogy ez lesz...
2011. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!