Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
 51/95 anonim ***** válasza:
100%
Mégis 14 évesen mennyire gondolod komolyan egy B?X-es drogossal a kapcsolatodat? Remélem túlzottan azért nem... Remélem, mihamarabb rájönnek a szüleid, mi a helyzet, és kicsit helyre billentik az ítélőképességedet.
2011. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 A kérdező kommentje:

Miért ne gondolhatnánk komolyan a kapcsolatunkat?

Én szeretem,Ő is szeret engem.

2011. aug. 29. 13:39
 53/95 anonim ***** válasza:
70%

Na persze! Tudod is te, hogy mi a szerelem 14 éves kislány vagy!


És az nem zavar, hogy drogos a fiúd? Szerinted a fű nem drog? Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak, de bizony az! És komoly probléma, hogy téged nem zavar, a füves barátod füves baráti köre!


Hogy lehet valaki ilyen buta?

2011. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

14 évesen még tényleg nem kéne nála aludnod. Anyukád csak jót akar neked. Hány éves a párod? Ráérsz még ott aludni. De ha annyira akarsz akkor normálisan beszéld meg anyukáddal, és ne hazudj neki. Gondolom hallottad már azt a mondást, hogy " A hazug embert hamarabb úton érik, mint a sánta kutyát." Ezen gondolkozz el egy kicsit. Anyukádra több mindenben számíthatsz majd, és tovább lesz veled, mint esetlegesen a párod. Fiatal vagy még, nem hinném, hogy ő lesz majd a férjed. Ha 15-16 évesen még együtt leszel vele akkor már azt mondom rendben van, hogy nála aludj, de 14 évesen még korai.

19L

2011. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim válasza:
86%

Hát ez pofátlanság!

Én 13 éves vagyok, de soha nem engedném meg magamnak, hogy hazudjak azoknak az embereknek akik csak a javamat akarják. Csak gratulálni tudok neked, hogy ennyi eszed van....

Szerintem ha már hazudsz is a szüleidnek, akkor ahoz sem vagy érett, hogy a barátoddal aludj. És majd 2 év múlva sírni fogsz, hogy elhagyott és a gyerek a nyakadon maradt. Nem vagyok konzervatív, de ez akkor is több a soknál...Szégyen...

2011. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:

Nem vagyok buta,de nem zavar.Ha neki erre van szüksége és a szüleit sem zavarja,akkor had csinálja.Nem szív sokat,nincs hozzánőve a fűhöz.Csak akkor szív,ha a barátai is ott vannak,amikor velem van,sosem.



"És majd 2 év múlva sírni fogsz, hogy elhagyott és a gyerek a nyakadon maradt. "

Mégis milyen gyerek????

Szó sincs gyerekről.De tudod van óvszer,amit pont arra találtak ki,hogy a nő ne essen teherbe.

2011. aug. 29. 14:11
 57/95 anonim ***** válasza:
100%

26 nap után együtt alvás 14 évesen?????? Én 17 évesen jöttem össze a barátommal, de csak egy év után feküdtünk le, és 1.5 év után aludtunk együtt.


Hova fajul a világ! Nem semmi!

2011. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
100%
elárulok egy titkot: az óvszer nem véd 100%-osan! és elreped, lecsúszik....na akkor mi lesz? kifizetteti a szüleivel az abortuszod?
2011. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:45 vagyok.

Szia!

Beszív, ha a haverjaival van. Legalább ne dicsekednél vele. Szép kis barátai vannak mondhatom, neked meg jó pasid. Szánalmas. 14 éves gyerekek vagytok. A másik meg, hogy mindig van nála óvszer. Ha annyira nem akarna még megb.szni akkor nem kéne neki. Vagy épp amikor nem vagy vele más csajt dug? 26 napja vagytok együtt, hú de sok. Csak amikor majd elfelejti felhúzni a gumit és terhes leszel ne kezdj el rinyálni, hogy hogyan mondd el a szüleidnek, mert a kedves párod tuti, hogy ott fog hagyni.

Gondolkozz már egy kicsit még ha nehezedre is esik. Ja és igen, anyukád helyében már két akkora pofont adtam volna, hogy egy életre megemlegeted. Pedig nem vagyok híve a verésnek, de ez már az a pont ahol megérdemli az illető. A párodnak pedig szintén. Anyukája tudja, hogy füvezik? Egy beszélgetésnek mindenképp itt lenne az ideje. Neked is az anyukáddal, és neki is az övével. Aztán ne csodálkozz, ha anyukád még el is tilt tőle. Meg is érdemelnétek, ha már ennyire nem tudtok épp ésszel gondolkodni.

2011. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim válasza:
100%

Pff..látom sok eszed van..gondolkodjál már!!!!!

14 évesen? Úristen.

2011. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!