Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
 81/95 anonim ***** válasza:
100%

14:24 vagyok.

Azért az érdekes, hogy az egyik válaszolónak aki 13 éves több esze van, mint a kérdezőnek.

2011. aug. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elsülyedtem volna szégyenemben, ha 14 évesen ennyi eszem lett volna.

De nem vagyunk egyformák.

2011. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 A kérdező kommentje:

19:31

Már mondtam neki,hogy szokjon le a fűről,de azt mondja,hogy szüksége van rá,de lehet,hogy megpróbálom még egyszer megbeszélni vele ezt.

Az meg,hogy óvszert tart magánál semmit nem jelent.Lehet,hogy már le akar velem feküdni,de mondta,hogy vár,ameddig csak szeretném.

Igen,sok barátnője volt,mert nagyon népszerű.De nem feküdt le az összessel,csak kettővel és egyszer az egyik külföldi nyaralásukon egy lánnyal,de abból nem lett kapcsolat.

Az erdő meg taszít mindkettőnket,júniusban egy erdőnél voltunk osztálykiránduláson,hát mit mondjak....A következő 20 évben nem hiszem,hogy az erdők közelébe fogok menni,hacsak nem életbevágóan fontos...Szörnyű volt.


hábé

Tudod,nálunk nem divat az,hogy megütjük a gyereket.Lehet,hogy más gyerek ezt eltűrné,de én azonnal elköltöznék itthonról,ha anya megmerne ütni.

Mégis miért lennének a bmx-esek a világ szégyenei?!

Azért,mert divatosak és jól néznek ki?



Dorisz

Most váltottunk mind a ketten sulit,ugyanabba az osztályba fogunk járni,szóval nem fog bmx-ezni egész nap.Attól,mert barátom van,tudok a tanulásra is koncentrálni -.-

2011. aug. 30. 11:38
 84/95 anonim ***** válasza:
100%
Áruld el légyszi, hogy hány éves volt, mikor lefeküdt a nyaraláson a lánnyal. Mert úgy meséled, mintha évekkel ezelőtt lett volna, pedig a fiú MOST 14 éves. Hány éves volt akkor?
2011. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 A kérdező kommentje:
Tavaly volt,de már nem is emlékszik a lányra,nem is beszélt vele azóta.
2011. aug. 30. 13:12
 86/95 anonim ***** válasza:
100%

és te el is hiszed...13 évesen azt te tudta, hogy hova kell betenni és mit...ha már itt tartunk, én tavaly nyáron egy vámpírral keféltem! meg akart harapni, de ránéztem a boci szemeimmel és nem bántott. de olyan jóóó volt, igaz én sem emlékszem rá, nehogy mások tudjanak kérdezni róla valamit....na ezt add össze!

am totál fölösleges bárkinek erre a kérdésre válaszolnia, ez a kis okoska úgysem fogja fel, amit írunk. majd pár év múlva olvasd el a kérdésed és a válaszokat. meg fogsz lepődni!

19/l

2011. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 A kérdező kommentje:

Igazából annyira nem érdekel,hogy kivel vesztette el,nem nagyon erőltetem,hogy megbeszélje ezt velem.

Semmi oka nem lett volna arról,hogy kamuzzon.Oké,hogy a barátainak elmeséli,de nekem miért mesélte volna el,ha nem lenne igaz?

És én ezt simán kinézem belőle...

2011. aug. 30. 14:44
 88/95 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:17 vagyok

Tudod,nálunk nem divat az,hogy megütjük a gyereket.Lehet,hogy más gyerek ezt eltűrné,de én azonnal elköltöznék itthonról,ha anya megmerne ütni.

Mégis miért lennének a bmx-esek a világ szégyenei?!

Azért,mert divatosak és jól néznek ki?


Elköltöznél otthonról, és mégis hova a füves barátodhoz aki miután megdug ott fog hagyni? Ne játszd már meg magad. Gyerek vagy még.

Attól pedig nem lesz senki menő, hogy bmx-ezik, főleg,hogy még füveznek is. Inkább szánalmasak mint menők. A "stílusuk" pedig egyszerűen borzalmas. Úgy néznek ki, mint a b.zik. De ha neked ez menő akkor hajrá. Csak azt nem értem, hogy miért nem mondod el anyukádnak, hogy ott szeretnél aludni. Ahelyett, hogy itt várod a válaszokat, már rég megbeszélhetted volna vele. Szóval nem is akarsz ott aludni, csak jó szidni anyukádat, mert nem tetszik az ahogy él. De érdekes, hogy az tetszik, hogy felnevelt, illetve megadja azt amire szükséged van.

Gondolkozz már egy kicsit, még ha nehezedre is esik.

2011. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem tőle reggel,hogy ott aludhatok-e valamikor a barátomnál,azt mondta,hogy "Szó sem lehet róla." -.-

Úgyhogy most ki kell találnom valamit,amivel hétvégén eltűnhetek itthonról,mert a barátom szülei egész szombaton nem lesznek otthon,csak késő este mennek majd haza,így egyedül lehetünk végig(bár amúgy sem zavarnak olyan sokat,de így jobb lesz)


És nem a barátomhoz költöznék,hanem vagy apához vagy mamáékhoz.

2011. aug. 30. 14:56
 90/95 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy nem lett volna oka rá, hogy neked kamuzzon azzal a csajjal kapcsolatban??? Na ne... ennyire ne légy naiv. Valszeg azért mondta neked, h bizonyítsa, mekkora nagy fiú és milyen menő h 13 évesen kefélt egy csajjal, aki meg se merek kérdezni hány éves volt. Az meg csak hab a tortán h 13 évesen külön császkált a szüleitől nyaraláson ezek szerint. Vagy a füves barátaival nyaralt és játszották a nagymenőt a Balaton-parton? Komolyan nyiss egy blogot erről a kapcsolatról és garantált a rekord számú látogató.

Azt hiszed apud vagy mamádék majd szíves örömest megengedik egy füves kis bmx-es hülyegyerekkel aludj?Iszonyat naiv és gyerek vagy még.

És mivel kiskorú vagy még, ezért az anyád mindja meg hova mehetsz, szal nem költözhetsz csak úgy el bárhova.

2011. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!