Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
 11/95 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha igent mondasz neki arra,h ott alszol nála, akkor vszínűleg úgy fogja gondolni,h igent mondtál a szexre is. Az előttem szólónak meg gratulálok,h 14 évesen már nála aludtál. Nem vagyok öreg, sem konzervatív vagy prűd, de 14 évesen a barátotoknál akartak aludni. Ne röhögtessetek már.
2011. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell rögtön arra gondolni, hogy lefeküdt vele? A szülők is ezért tiltják az együtt alvást, pedig elég lenne egy-egy őszinte beszélgetés a témáról, és máris kiderülnek, hogy nem akar még lefeküdni vele. De azért 14 évesen még együtt aludni se kéne szerintem. Később akkor nem lesz már meg ennek a varázsa, meg fogjátok unni egymást, ha hamar kezdtek mindent.
2011. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
21%

Nem erkölcscsőszök válaszait várta a kérdező....hát én is beszarok. -.- Attól, hogy ott alszik, mért kéne bárminek is történnie? Úgy látszik, mindenki magából indul ki, és ti az első adandó alkalommal rámásztatok a barátotokra/barátnőtökre....


A barátnőnél alvós dolog szerintem is jó ötlet.


Kati

2011. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
83%

Az erkölcscsősz, aki szerint korai 14 évesen szexelni?:)

Szted ha egy ágyban aludnak, akkor majd semmi nem fog történni ?:D Vagy külön ágyban, vagy hogy gondolod. Köszönjük az értelmes hozzászólást, Kati.

2011. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 A kérdező kommentje:

Nem szeretném,hogy Ő itt aludjon,mert anyu szörnyű :S

Fehérneműben mászkál itthon,hangosan énekel 1001 éves dalokat és ciki.A barátom szülei meg tök normálisak,nem zaklatnak minket,a barátomnak külön emelete van a házban,szóval senkit nem zavarnánk.Nekem csak 1 személyes az ágyam,de a barátomé franciaágy,azon kényelmesebben elférünk.Meg félek,hogy anyára megint rájön az,hogy kiskori történeteket mesél rólam és én ezt nem akarom.


Ha meg azt mondom,hogy a barátnőméknél alszom,akkor felhívja az adott barátnőm anyukáját és így lebukhatok :S

2011. aug. 29. 10:51
 16/95 anonim ***** válasza:
87%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:44

vagyok én pont h nem aludhattam ott a barátomnál és 16 évesen szerettem volna már ott aludni nála nem 14 évesen 14-15 évesen eszembe se jutott volna és két év együtt járás után úgy a szüleim is ismerték a srácot és a szüleit is úgy sem engedtek el szóval erről ennyit

2011. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
83%

Szóval szerintwed anyád ciki.... Ezt ő tudja??? Így beszélsz róla, átvágod és még vagy olyan pofátlan, hogy ki akarod játszani?

Komolyan mondom, remélem, az én gyerekem nem ilyen lesz...

2011. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egy kiélt kis tini leszel, minden életkornak megvan a sajátossága, 14 évesen még nem fiúk ágyában kellene aludnod, és anyukád ezt helyesen is látja. Semelyik normális, felelősségteljes szülő nem engedne ilyesmit. Persze most még azt mondod várni akarsz, aztán pár hét múlva meg már más lesz a helyzet.

Ha pedig hazudozol, előbb utóbb lebuksz, akkor meg megnézheted magad, mert 18éves korodig sehova nem fognak elengedni, nemcsak a barátodhoz aludni...

2011. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kati... Csak közlöm Veled, hogy 14 évesen nekem még nem a fiúzáson járt az eszem. 17 évesen lett először barátom és 1 év után feküdtünk le. Azt ne mondd már, hogy Te támogatnád azt, hogy a 14 éves GYERMEKED egy fiúval aludjon mert az olyan jó móka, meg persze semmi nem fog történni köztük, hát hogyne. Ne éljünk már álomvilágban!


Jó ember lehetsz ha hazudozásra buzdítod ezt a lányt...

2011. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:
Nem fiúk ágyában alszom,hanem az első barátom ágyában,akit imádok.Nem vagyok ettől rib**c.
2011. aug. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!