Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a barátoméknál aludhassak?

Figyelt kérdés

Már aludtam náluk,de arról nem tudtak anyáék,mert akkor még nem mutattam be nekik a barátomat.Csak akkor egész végig azon paráztam,hogy apa nehogy felhívja anyát vagy anya ne hívja fel apát(elváltak,anyának azt mondtam,hogy apánál alszom).Szóval nem akarom az egész éjszakát végig idegeskedni.

14/L


2011. aug. 29. 10:30
 61/95 anonim ***** válasza:
91%

Sose fogom megérteni, hogy KISGYEREKKÉNT miért kell ilyeneken gondolkodni...????

Meg füvezni.. Még felnőttként sem nem hogy kis taknyosként. Igen csak a haverjai előtt? jesszusom gondolkozz már el egy kicsit... egy gyerek minek akar füvezni? (meg amúgy is).Mert az menő? hát az aztán nagyon.. hiába ír neked itt bárki bármit is egy 14 éves kislány vagy.. álomvilágban élsz még.

Egyszerűen nem fogod megérteni épp ezért, hogy amit akarsz az nem helyes..Egy felnőtt vagy egy érettebb ember nem fogja azt mondani amit te akarsz hallani.

bele sem gondolsz abba, hogy akik itt válaszoltak neked azok jobban tudják ezeket. Mert már felnőttek vagy érettebbek. Egy veled egy idős lehet hogy ezt jó dolognak tartaná, de nem az!!!



Az egyik válaszoló írta, ha le akarnak feküdni, le is fognak..Ez így is van végül is, de igen is hogy meg kell tiltani amit meg lehet és amit meg kell. lehet hogy megteszik, de legalább nem a "szülő engedélyével". mert ha most egy 14 éves kislány ott alszik a fiúnál, úgy hogy a szülők elengedték, akkor lényegében belementek ebbe.


Az a baj, a szüleid megbíznak benned, te pedig azon vagy, hogy hogyan játszd ki őket.

Én inkább szégyellném magamat a te helyedben. mert lehet hogy most még nem fogod fel, hogy szeretnek és jót akarnak, de majd később amikor felnősz és esetleg már nem lesznek melletted akkor fogsz erre rádöbbenni.

2011. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 A kérdező kommentje:

De nem is most először akarok ott aludni náluk.Már ott aludtam párszor és nem feküdtem le vele egyszer sem.

Szerintem az anyukája sejti,hogy néha-néha szív a fia,de nem hozza szóba.

2011. aug. 29. 15:10
 63/95 anonim ***** válasza:
100%
Hát csaj, én most nem az ott alvás/ott nem alvással kapcsolatban írok neked, hanem azzal, hogy ne nagyon éld bele magad a dologba, a srác lehet úgy tűnik, hogy szeret, de meghúz, és dobni fog... Ezt mutatja, hogy mindig van nála gumi, és, hogy füves, bmx-es, gazdag menősrác...
2011. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
94%

"hangosan énekel 1001 éves dalokat és ciki."


Gratulálok kis ribanc, nem elég hogy össze-vissza hazudozol, még szégyenled is az ÉDESANYÁD.

2011. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
91%

Na jól megkaptuk mindahányan ki mertük osztani ezt a kis hazug ribancot.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
100%
Tuti a Kati írta ki. :DDDDDDDDDDDD
2011. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
91%

"Óvszert pedig nem tudom magamnál tartani,mert félek,hogy anya megtalálja,de a barátomnál mindig van."


Első kommentedben azt írtad nem írtad nem akarrsz lefeküdni a pasiddal.

Még itt is hazudozol!

2011. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:

Nem akarok lefeküdni a barátommal,éppen ezért nincs nálam óvszer,de valaki írta,hogy legyen nálam.Én pedig erre válaszoltam.

Arról pedig nem én tehetek,hogy a barátom tart magánál gumit -.-

És mi jogon ri**ancoztok ti le engem,mikor nem ismertek?Nem a fél várossal akarok ágyba bújni,csak a barátomnál szeretnék aludni és tanácsot kértem.

2011. aug. 29. 17:03
 69/95 A kérdező kommentje:

kedves 70%-os

Biztosan nagyon kulturált lehetsz,ha alig 14 éves lányokat leri***ancozol ennyiért.Mégis miért gondolod azt,hogy én ribi vagyok?

Nem is ismersz ! A barátomat imádom és Ő is engem,szóval nem azért akarok ott aludni,mert meg akarom d*gatni magam -.-

2011. aug. 29. 17:06
 70/95 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj akkor ne itt rinyálj hanem aludj vele, mert én konkrétan lesz@rom, hogy mit csinálsz.


Nem tudom mit szenvedsz itt reggel óta, fogd a cuccod és menj...

2011. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!