Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös kassza? Hogy mondjam...

Közös kassza? Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja együtt élek a Párommal és közös kasszán vagyunk. Nem fizetek bele a rezsibe, viszont a kaja az enyém.

A bibi most jön :) nekem elég kevéske a fizum és nekem ez sem igazán fér bele... Hogy mondjam meg, hogy közös kasszán legyünk? Nekem ez olyan cikis... Hogy tálaljam? :)


Előre is kösziiii :))

24/L


2011. szept. 23. 20:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 anonim ***** válasza:
*szerv helyett vért akartam írni
2011. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 anonim ***** válasza:

Elég határozott vélemény egy ismeretlenről.

Azt nem olvastad itt valahol, hogy pont azért lenne szükség a párja segítségére, mert rá szeretne főzni?

2011. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/113 anonim ***** válasza:
Igen,ha rá szeretne főzni,akkor mire kell a havi fél milla teljes egészében? Miért kell a férfinek MINDENT bedobni a közös kalapba,miért nem elég annyi,amibe az étel kerül? Ez az,amit nem értek és ami szerintem túl megy egy elég erős határon,mini család ide,mini család oda.
2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 A kérdező kommentje:
Nem érted a lényegét... nem baj, azért köszi a véleményedet. Szerencsére nem vagyunk egyformák. :)
2011. szept. 24. 21:55
 95/113 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem és nagyon örülök,hogy nem vagyok ilyen,sőt a lányom sem lesz ilyen,mert megtanítom rá,hogy legyen önálló.
2011. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék a véleményekre, ha a helyzet fordított lenne. Ha az lenne a kérdés, hogy:

"A párom 70-et keres, én 450-et. Azt mondja, nincs elég pénze a kettőnk étkeztetésére, és kéri, legyen közös a kasszánk. Én nem tudom, mit tegyek."

Akkor el lenne mondva a kérdező minden szánalmas irigy libának, hogy nem akarja megosztani a pénzét olyan emberrel, akivel együtt él, közös háztartásban, és biztos csak magára akarja elvásárolgatni.

2011. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/113 anonim ***** válasza:
Akkor azt írnám,hogy legyen benne annyi,hogy a saját igényeit nem a párjával fizetteti ki,egyébként pedig egészségére,költse magára,amit keresett.A kérdezőnek is pont ezt mondtam,hogy kérje el annak az árát,amit a férfi megeszik,de amúgy a többihez semmi köze.
2011. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 A kérdező kommentje:
Még1x, köszönöm a véleményedet. Jó éjt Neked. :)
2011. szept. 24. 21:58
 99/113 anonim ***** válasza:
Neked is jó éjt!Sok sikert a lobbihoz :)
2011. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/113 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre ne beszélj vele. A következő fizudból és minden ezutániból tegyél félre 30 ezret egy gyüjtőszámlára. Ki tudja, mikor lesz szükséged a tartalékra. További 10-15 ezret költs magadra: ruha, cipő, parfüm, akármi. Időnként említsd meg neki, hogy a takarékosság fontos, és félre kéne tenni nyugdíjas korotokra. Időnként említsd meg neki, hogy a takarékosság fontos, és félre kéne tenni nyugdíjas korotokra. A maradékot költsd kajára, olcsó, és kevés(!) kajára. Ha rákérdez, simán mondd meg neki, hogy csak erre telik. Ha Elfogy a kajára szánt pénzed, nyugodtan állj elé bevásárláskor, hogy elfogyott a pénz, jöjjön veled vásárolni, és hozza a bankkártyáját.
2011. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!