Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös kassza? Hogy mondjam...

Közös kassza? Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja együtt élek a Párommal és közös kasszán vagyunk. Nem fizetek bele a rezsibe, viszont a kaja az enyém.

A bibi most jön :) nekem elég kevéske a fizum és nekem ez sem igazán fér bele... Hogy mondjam meg, hogy közös kasszán legyünk? Nekem ez olyan cikis... Hogy tálaljam? :)


Előre is kösziiii :))

24/L


2011. szept. 23. 20:19
 71/113 A kérdező kommentje:
Feltétlen megírom holnap, hogyan fogadta a Drágám :)
2011. szept. 24. 20:54
 72/113 anonim ***** válasza:
Eltartás az,amikor a saját szükségleteimet nem tudom fedezni és ezt másnak kell.A gyengébbek kedvéért :) :P
2011. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 A kérdező kommentje:
Jaj, kérlek...
2011. szept. 24. 21:02
 74/113 anonim ***** válasza:
Parancsolj :)
2011. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 anonim ***** válasza:

Nem. Eltartás, ha a saját szükségleteimet nem is AKAROM fedezni, csak eltartatom magam. De arról nem tehet, hogy kevesebbet keres, mint a párja.

Mint már korábban is írtam, az úgy nem játszik, hogy az első randin megkérdezed az embert, hogy mennyit keres, és annak függvényében jössz vele össze.

Pont az ilyenek miatt van az a sok válás.


Én meg már lassan ideragadok a kérdéshez, annyiszor írtam. :D Kérdező, ha szeretnél erről beszélgetni, vedd fel velem a kapcsolatot! :)

2011. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/113 anonim ***** válasza:
Vajon ha itt egyesek elveszítenék az állásukat, akkor rögtön elhagyná a férjüket/élettársukat, mert "nem akarják eltartatni magukat"?
2011. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 A kérdező kommentje:
Pontosan ! :)
2011. szept. 24. 21:10
 78/113 A kérdező kommentje:

Írtam priviben :)

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:06

2011. szept. 24. 21:11
 79/113 anonim ***** válasza:

Nem! Az eltartás az,amikor a saját szükségleteimet nem tudom és/vagy nem is akarom finanszírozni.Nem mondta senki,hogy az első randin a pénz kérdést fel kell hozni,ezt honnan szedted? De annyi büszkeségnek lennie kell mindenkiben,hogy amíg járok valakivel,addig nem várom el,hogy minden pénzét bedobja a közösbe.Nem tudnék olyan pénzhez nyúlni,amiért más dolgozott meg.Az igényeimet is a pénztárcámhoz igazítom és nem arra apellálok,hogy szeret-e annyira,hogy mindenét nekem adja.Ha pedig neki vannak extra igényei,azt fizesse ki magának.Ez oda-vissza működik.Ezt a mondatot pedig,hogy a férfinek kell eltartani a nőt,eddig még csak olyan nők szájából hallottam,akik jóval kevesebbet kerestek vagy épp semmit.Miért nem törekszik mindenki arra,hogy önálló legyen,még párkapcsolatban is és nem arra,hogy hogy tudna még jobban beleférközni más pénztárcájába.

Csak hajrá,ha nagy a szerelem úgyis belemegy a közös kasszába.Aki pedig a férfi dolgának tartja az eltartást az soha nem fogja megérteni azokat,akik nem szeretnek függeni és nem is függenek soha anyagilag senkitől,mert van büszkeségük.

2011. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 anonim ***** válasza:
Ha most elveszíteném az állásomat még legalább egy évig akkor is megélnék a tartalékaimból,nő létemre.A férjem szintén.Természetesen nem válnánk el ilyen miatt,hisz ez elég buta felvetés,de a büszkeség mindkettőnkben megvan és az igény is,hogy ne a másik legyen egyedül az,aki a mi szükségleteinket fedezi.
2011. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!