Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom csak a macskájával...

A lányom csak a macskájával foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy macskája. Ha jól tudom 3 hónapos körül. Bent van a házban, leginkább az ő szobájában. Gondozza, eteti, rendesen van tartva. A lényeg annyi, hogy folyton együtt van a macskával. A cica követi mindenhova. Együtt alszanak, együtt esznek, együtt tévéznek. Sőt a macska még a fürdőbe is bemegy, ha a lányom fürdik. Ez már nekem sok. Mit mondjak neki, miért ne csinálja ezt az idegesítő dolgot?
2012. júl. 30. 12:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/120 A kérdező kommentje:
Mikor hazajött, megkérdeztem, hogy na mi volt a dokinál? Elmesélte, hogy mit mondott a doki, hogy ivartalanítani mikor vigye, meg hogy kell majd még egy oltás. Kérdeztem,hogy van e valami szüksége a cicának, ha holnap jövök haza, vegyek e neki valamit. Meg hogy ő kér e valamit.
2012. júl. 30. 21:10
 112/120 anonim ***** válasza:
100%

Na. És tudtatok beszélgetni? Vagy csak tőmondatokban sikerült? Ha a helyedben lennék, biztos addig próbálkoznék, míg meg nem találnám a lányomhoz vezető utat. Ehhez persze tényleg kell a megértés, a nyitottság felé. (Tudom, hogy végülis nem ez volt a kérdésed, de hátha nem veszed rossz néven a hozzászólásaimat, pláne ha még hasznuk is lesz valamennyire.)

26/N

2012. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/120 anonim ***** válasza:
69%
miota van nalatok a macska? ha jol ertem akkor elegge friss ez a macska ugy, ugyhofy nem kell emiatt aggodni, el fug mulni a varazs
2012. júl. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/120 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a lányoddal, ő ilyen személyiség. Ha megpróbálod megváltoztatni, esetleg bünteted is azért, amilyen, csak utálni fog. Én sem vagyok olyan hogy bemegyek valahova és mindenki rám figyel egyből, de azért visszahúzódó sem vagyok. Anyám szerint viszont sokkal vagányabbnak kéne lennem, egész gyerekkoromban azt hallgattam, hogy hogy legyek én mindig a társaság közepe. Annyit ért el vele, hogy én is, mint a lányod, tőmondatokban válaszolgatok neki. Nem dacból, egyszerűen nincs mit mondanom neki. Ha jó kapcsolatot akarsz vele, fogadd el ilyennek. Az már jó lépés, hogy kérdezgetted, mi volt az állatorvosnál.
2012. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/120 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj még mi volt. kíváncsi vagyok a részletekre is, gondolom a többiek is, h sikerül-e megtalálni a közös hangot.
2012. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/120 A kérdező kommentje:
Azóta igazán nem beszéltünk semmit. Megleptem a macskát egy kis játékkal, de nem kellett neki, de a lányom megköszönte. Azóta csinált paradicsomsalátát, amit szívből utálok, ettem belőle, hogy lássa, de mondta, hogy tudja, hogy nem szeretem, nem kell eröltetni. És eddig ennyire terjedt ki a beszélgetés. De már annyira nem érzem közömbösnek, de a macskával nem tudok megbarátkozni...
2012. aug. 1. 20:55
 117/120 anonim ***** válasza:
100%
Na látod. Mindjárt sokkal jobb hha te sem vagy iránta közömbös hanem érdeklődsz. A macskával meg elég ha megbékélsz. Nem kell h a kedvenced legyen
2012. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/120 anonim ***** válasza:
100%

Normális hogy ilyen a lányod.Az írás és a fotózás miért nem normális dolog?

Amúgy nekem öt (igen, öt) macskám van.Minden reggel kimegyek megnézni, megetetni őket, simogatom a macskákat, ott vagyok egy kicsit, majd bemegyek.Nem lehetnek a házban, a szüleim megtiltották, de ők is szeretik a cicusokat.Tudod, mikor eszembe jut, hogy milyen bunkó, hülye barátim vannak, akkor rájövök, hogy a macskáim nem tennék ezt velem, ők nagyon szeretnek, feltétel nélkül.Hozzám bújnak, dorombolnak.:)


A macskával próbálj normális lenni, a lányodat pedig fogadd el, úgy ahogy van.Egy gyerek életéből nélkülözhetetlen a macska, kutya.:)

2012. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/120 anonim ***** válasza:
84%

19 éves vagyok és mióta az eszemet tudom nem akarok gyereket. Pontosan az olyan kretén anyák miatt, mint amilyen te is vagy. Csakis ezeket a példákat láttam kicsiként, anyámtól is, kivéve, hogy én magasról lesz@rtam, amit anyám mondott ilyen téren. A hobbim a rajzolás, írás, függés gyk-n. Nekem is van cicám, akivel sokkal szorosabb a kapcsolatom, mint bárkivel. Néha antiszociális vagyok, néha kell egy kis társaság, de alapvetően megvagyok az emberek nélkül. Nem kell hallgatnom a félkegyelmű pics*kat..

Szerintem önbizalom problémákkal szenvedsz. Hiszen, ha egészséges önbizalmad lenne tudnád, hogy a lányod szeret, sőt, akkor nem is távolodna tőled.

A lányod teljesen megtalálta a legjobb barátját egy cicában, nem benned. Féltékeny vagy és gyerekes. Törődj bele, hogy a lányod nem abba a környezetbe született bele, mint te és ezáltal nem vált olyanná, mint te.

Te vagy az, aki távolodik a gyerekedtől, nem ő. Neki csak több esze van és magasról tesz a gyerekes hisztidre.

Ha nem kedvedre valóan fogalmaztam, akkor nem kérek elnézést. Elkezdheted itt elfogadni az emberek véleményét és nézeteit, olyannak, amilyenek. Gyakorold a lányodon is!

19L

2012. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/120 anonim válasza:
100%
Én is csináltam ezt..:) teljesen ugyanezt, és egyszerűen megnyugtat :) jó érzés egy állat társaságában lenni :) egy olyan embernek, aki nem szerti az állatokat, ez érthetetlen egyszerűen...aztán ahogy a cica öregedik (most13 éves) valahogy már nem kötődik annyira :)
2012. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!