Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom csak a macskájával...

A lányom csak a macskájával foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy macskája. Ha jól tudom 3 hónapos körül. Bent van a házban, leginkább az ő szobájában. Gondozza, eteti, rendesen van tartva. A lényeg annyi, hogy folyton együtt van a macskával. A cica követi mindenhova. Együtt alszanak, együtt esznek, együtt tévéznek. Sőt a macska még a fürdőbe is bemegy, ha a lányom fürdik. Ez már nekem sok. Mit mondjak neki, miért ne csinálja ezt az idegesítő dolgot?
2012. júl. 30. 12:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szinte mindenhova követ a macskám. Az meg h nem nagyon beszél veled... nem úgy tűnik h húúú de jó kapcsolat lett volna ezelőtt is köztetek. Nem tudsz róla szinte semmit. Az ő hibájénak rovod fel h nincsenek barátai, nem szereted a macskáját.... hát ne csodálkozz
2012. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 A kérdező kommentje:

Csúnya válásunk volt az apjával, a lányt is eléggé magára haragította. A lányom biztos nem hiányolja őt.


Nővérem is furán néz a gyerekre, amikor itt van, hisz akkor is együtt jönnek mennek a házban... ha a lányom kijön enni, a macska is jön enni...

2012. júl. 30. 12:59
 23/120 anonim ***** válasza:
91%

Semmi baj ezzel. 28 vagyok, saját családom van, mégis próbálom az összes szabadidőt a cicámmal eltölteni, sőt ő is bejön velem fürdeni is és mindenhova követ.

Lehet, hogy a lányodnak nem igazán az emberekre van szüksége hanem jobban magának való. (Én így vagyok ezzel, nem nagyon érdekelnek az emberek, barátom se nagyon van, inkább szívesebben töltöm az időt a cicámmal.) Hagyd a lányt, örülj neki, hogy ennyi idősen ilyen szépen törődik egy állatkával és nem te takarítod az almot amíg ő végigbulizza a hétvégét.

2012. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered a hobbijait, amit ismersz, azt leszólod. Hibáztatod, amiért visszahúzódó, amiért nincsenek barátai.

Most őszintén, szerinted ki ad neki érzelmileg több pozitívat? Te, vagy az a szerencsétlen macska?

2012. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mit kell ezen problémázni, teljesen normális háziállat- gazdi kapcsolat. Azzal van a baj, hogy te nem szereted az állatokat, szóval nem a lányod a flúgos.
2012. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 A kérdező kommentje:
Való igaz, hogy nem volt a viszonyunk olyan mint a filmekben, de nem mondhatja senki, hogy rossz anya vagyok. Megkap mindent, amit kér, bár ezt a macskát sajnálom, hogy megvettem. Most még inkább befelé fog fordulni.
2012. júl. 30. 13:02
 27/120 A kérdező kommentje:
Egy válaszoló: Őszintén mondd meg, te nem látod értelmetlennek a két hobbiját? Sokkal normálisabb dolgokkal is elüthetné az időt. Például barátkozzon!
2012. júl. 30. 13:04
 28/120 anonim ***** válasza:
100%

Haha:D:D:D Most, hogy 15 éves, meg lehet venni, de később nem fog azért szereti, mert új ruhát kapott. Én nem értem, mit vársz tőle?

Miért nem beszélgetsz vele őszintén? Leülsz, néha megsimogatod a cicát, hogy lássa, hogy te is jóban szeretnél lenni velük.

2012. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 anonim ***** válasza:
99%

Hát ha így állsz hozzá, biztos is, hogy befelé fog fordulni. Nem hogy te mutatnál neki példát abban, hogyan legyen jó gazdi.

Legalább ebben nem hasonlít rád. (Bocs, de a hozzászólásaid alapján totál ellenszenves vagy) És kb az jön le, hogy el akarod szakítani attól akit igazán szeret mert neked csípi a szemed.

2012. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 anonim ***** válasza:
94%

neked csak az a bajod,hogy nem szereted az állatokat..

mi sem szeretünk téged kedves kérdező..

sőt szerintem a lányod jobban szereti a cicát,mint téged..és meg is érteném..:) ilyen rosszindulatú embert, nem csoda. ne te szabd már meg neki,hogy mi legyen a hobbija. az írás és a fotózás nagyon jó dolog, mit akarsz mi legyen a hobbija? hogy takarít helyetted?

pasizzon inkább? ilyen felfogással minek neked gyerek??

2012. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!