Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom csak a macskájával...

A lányom csak a macskájával foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy macskája. Ha jól tudom 3 hónapos körül. Bent van a házban, leginkább az ő szobájában. Gondozza, eteti, rendesen van tartva. A lényeg annyi, hogy folyton együtt van a macskával. A cica követi mindenhova. Együtt alszanak, együtt esznek, együtt tévéznek. Sőt a macska még a fürdőbe is bemegy, ha a lányom fürdik. Ez már nekem sok. Mit mondjak neki, miért ne csinálja ezt az idegesítő dolgot?
2012. júl. 30. 12:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/120 anonim ***** válasza:
100%

a lányod bármit csinál, te belekötsz. imád fotózni és írni, szerinted ez a két dolog tök haszontalan és igazán találhatna magának jobb elfoglaltságot. szereti a macskáját, ami szálka a szemedben, mert te utálod az állatokat. nincsenek igazán jóbarátai - ne ezt azonnal az ő számlájára írod.


ez a kislány a te szemdben mindent rosszul csinál. biztosan érzi rajtad, ezért is lett egy kissé befelé forduló és ezért alakult ki ennyire szoros kötelék a cicájával (nem beszélve a szülei "csúnya" válásáról).


a feltétel nélküli szeretetet és elfogadást (olyannak, amilyen) ahogy nézem, csak a cicájától kapja meg. az apja elhagyta, az anyja mindenért kritizálja. ne csodáld. kicsit talán túlzásba viszi, de azért azt ne felejtsd el, h ez az, amire nagy keservesen próbálják a szülők ránevelni a gyerekeiket: hogy az állat nem egy 3 napig tartó csoda, egész életükben gondoskodni kell róluk. a te lányod ezt magától, ösztönösen tudja és te ezt rosszallod. a lehető legrosszabb, amit tehetsz. inkább légy rá büszke.


gondolkozz el rajta, vajon nem arról lehet-e szó, h valójában neked volna igényed a lányod figyelmére, mert egyedül érzed magad a válás után? ez vhol még érthető is lenne, de ezzel a viselkedéssel csak az ellenkezőjét éred el nála. féltékeny vagy arra a cicára és elmarod magad mellől a lányodat.


nem olvastam végig a hsz-eket, elnézést, ha megismétlek vkit

2012. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/120 A kérdező kommentje:

Szüleim sem kedvelték különösebben az állatokat. soha nem is volt más állatunk a disznókon kívül. Kellemetlen emlékeim vannak bőven kutyákkal és macskákkal kapcsolatban is.

Én nem ítélem el, ha valaki szereti őket. Szeressen, normál határokon belül.

2012. júl. 30. 13:15
 53/120 anonim ***** válasza:
94%
Most az futott át az agyamon, hogy remélem nem vagy annyira szívtelen és önző, hogy egy nap eltünteted azt a kiscicát, csakhogy a lányod a szemedben "értelmes" hobbikat találjon vagy barátkozzon, mert te úgy akarod.
2012. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/120 anonim ***** válasza:
92%

ne a lányod próbáld megváltoztatni!


MAGADON VÁLTOZTASS. de sürgősen.

2012. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/120 anonim ***** válasza:
93%

Neked mi a normál határ? Mert szerintem neked a haszonállat az állat, a többi meg felesleges. A macska egérfogásra való. Nem?

El kell neked mondanom, hogy sajna nem. Teljesen normális, amit a lányod csinál.

2012. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/120 anonim ***** válasza:
92%
És azért mert te ilyen rideg vagy az állatokkal legyen a lányod is az? Mit kell neked foglalkoznod azzal a macskával ha el van látva? Rá se kell nézz! A lányod meg egyszer el fog költözni (így hamarabb) utána is cseszegetni akarod?
2012. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/120 anonim ***** válasza:
94%

Tök jó, hogy már ötvenakárhány válaszoló van és mind azt mondja, bizony a lányod az okosabb.

Érdemes lenne ezen elgondolkodnod, "kedves" kérdező"...

2012. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/120 anonim ***** válasza:
100%

1. A barátkozás nem hobbi. (Milyen hobbit akarsz akkor a lányodnak)?

2. Az állatokat, hogy lehet utálni? Ezt magyarázd már el légy szíves!

3. Miért nem értelmesek a hobbijai?

Mert a kérdésekre nem adtál választ, miért is?


Mondd Te szoktál újságot olvasni? TV újságot csak veszel, nem? Szerinted ahhoz mi kell? Jó fotós és jó író, nemde?

És milyen bitang jól élnek!!! De szólj ha én vagyok a barom.

Nincs több mondanivalóm, mert úgyse engednék ide kiírni.

További szép napot!

2012. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/120 A kérdező kommentje:

Attól, mert nem szeretem az állatokat, nem fogom kinyírni és/vagy az utcára dobni!


Normál határ nálam: Gondozza, játszik vele, megsimogatja és ennyi. Nem kell együtt aludni, együtt enni és együtt fürdeni. Nem kell minden pillanatban együtt lenni.

2012. júl. 30. 13:18
 60/120 anonim ***** válasza:
95%
ezért szeretem jobban az állatokat..azok nem ilyen degeneráltak,mint te kérdező.
2012. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!