Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom csak a macskájával...

A lányom csak a macskájával foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy macskája. Ha jól tudom 3 hónapos körül. Bent van a házban, leginkább az ő szobájában. Gondozza, eteti, rendesen van tartva. A lényeg annyi, hogy folyton együtt van a macskával. A cica követi mindenhova. Együtt alszanak, együtt esznek, együtt tévéznek. Sőt a macska még a fürdőbe is bemegy, ha a lányom fürdik. Ez már nekem sok. Mit mondjak neki, miért ne csinálja ezt az idegesítő dolgot?
2012. júl. 30. 12:39
 61/120 anonim ***** válasza:
94%

Normális határokon belül szereti a lányod a macskáját. Igazából, az a normális, ahogy szereti. Neked nem tűnik fel, hogy eddig 44 ember válaszolt a kérdésedre, és mindenki ki van akadva a hozzáállásodon? Nem véletlenül...


Csak mondom, az én anyám hasonlóan állt hozzám mindig, mint te a lányodhoz, azzal a különbséggel, hogy nekem macskám sem lehetett. 19 évesen elköltöztem otthonról. Azóta már van macskám. De szerintem te még időben vagy, hogy közeledj a lányodhoz. Csak gondolkozz már kicsit.

2012. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/120 A kérdező kommentje:

Újságot már vagy ezer éve nem vettem. Vagy időm nincs rá, vagy hangulatom ahhoz, hogy a benne lévő baromságokat olvassam.

Oké, belátom, nem rossz hobbik, de vannak sokkal normálisabbak is. Például a túrázás, a józan ésszel történő csavargás és egyebek, amik végézséhez társaság kell.

2012. júl. 30. 13:21
 63/120 anonim ***** válasza:
93%
Márpedig a szobacica ilyen: mindig együtt van vele az ember. Én spec. soha nem is tartanék házon kívül macskát, imádom, hogy családtag, nem pedig egy élősködő, aki csak akkor szeret, ha zabálni akar. Bár úgy tűnik, neked az utóbbi verzió a szimpatikusabb.
2012. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/120 anonim ***** válasza:
93%
neked nem kellene társaság? nagyon be vagy gyöpösödve...
2012. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/120 anonim ***** válasza:
93%
De azért egy könyvet csak elolvasol néha-néha, nem? Vagy ennyire aluliskolázott, buta nőszemély lennél?
2012. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/120 A kérdező kommentje:

Régen, mikor időm engedte, olvastam nagyon is sok könyvet!

Nekem kellő mértékben van társasági életem. A munkám is ilyen, emberekkel vagyok körülvéve.

2012. júl. 30. 13:24
 67/120 anonim ***** válasza:
94%

Megint a társasággal jössz. Nem bírod felfogni, hogy nem mindenkinek van szüksége emberekre?

Miért akarod magadat erőltetni erre a szerencsétlen lányra?

Csavargás, az aztán a jó hobbi...

2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/120 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ezekből nem lehet megélni.Írásból és fotózásból igen. Mégis mit dolgozzon akkor a lányod? Melyik szalagnál álljon napi 8 vagy 12 órát?

Hirdetést csak olvastál mostanában. Vagy azt sem miközben várod a buszt vagy vársz a zöld jelzésre a zebrán vagy az úton? Azt is valakinek meg kell csinálni. Hidd el, ha a lányod fotós lesz Ő lesz a legboldogabb a világon, hogy ami a hobbija azért pénzt kap. És képzeld lehet, hogy majd Ő jobban rá fog érni a gyerekére, ha tanul, mint Te!

2012. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/120 anonim ***** válasza:
100%
még akár író is lehet, vagy fotós..csavargásból mi lesz?
2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/120 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyanolyan vagyok mint a lányod, csak én inkább olvasok meg rajzolok (bizony lehetek még jól kereső grafikus). Van egy macskám, aki velem alszik, megy enni mikor én eszek és itt alszik mellettem mikor gépezek.

Az emberekhez meg pont azért nem közeledek mert nem éri meg, a fele olyan lenéző és bunkó mint te, kedves kérdező.

Én legalább anyukámmal meg tudok beszélni mindent.

Jah és 20 éves vagyok már és ilyen voltam mindig is, ezután is.

2012. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!