Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom csak a macskájával...

A lányom csak a macskájával foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy macskája. Ha jól tudom 3 hónapos körül. Bent van a házban, leginkább az ő szobájában. Gondozza, eteti, rendesen van tartva. A lényeg annyi, hogy folyton együtt van a macskával. A cica követi mindenhova. Együtt alszanak, együtt esznek, együtt tévéznek. Sőt a macska még a fürdőbe is bemegy, ha a lányom fürdik. Ez már nekem sok. Mit mondjak neki, miért ne csinálja ezt az idegesítő dolgot?
2012. júl. 30. 12:39
 81/120 anonim ***** válasza:
100%

az üzleti életet választja? már a megfogalmazásból is látszik, h neki nincs választása. te erőlteted rá, megmondtad neki, h így lesz és éreztetted, h elvárod, h ne legyen ellenvetése. megértem, h biztos jövőt akarsz a lányodnak, de nagyon nagy pusztítást végzel a szeretet nevében.


nem hiszem, h lenne értelme magyarázni. te egy kimondottan racionális típus vagy, míg a lányod jóval mélyérzésűbb, emócionálisabb, érzékenyebb, fogékonyabb a világ apró dolgai iránt, afféle "művészlélek" (remélem, ez nem pejoratív a számodra. sosem fogod őt igazán megérteni. akkor legalább tiszteld azt, h ő egy másik ember, ezért nem ugyanazok a vágyai, az álmai, mint neked. amikor a lányod iránti szeretetről írsz, nekem az is inkább kötelességtudat, mint szeretet. a konvencióknak való megfelelés. ha akarod, idézem neked.

2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/120 A kérdező kommentje:
Nálam maradt a lány, apjával haraggal vált el ő is.
2012. júl. 30. 13:33
 83/120 A kérdező kommentje:

Most ment a cicával az állatorvoshoz. Még csak el sem fogadta, hogy elvigyem. Inkább biciklivel viszi.

Egyre jobban távolodik tőlem.

2012. júl. 30. 13:37
 84/120 anonim ***** válasza:
92%

tudod én hobbi szinten űztem a Photo Shoppot és meg is lett az eredménye, családi vállalkozásban nyitottunk boltot és az én 3méteres reklámtáblám lóg a bolt felett, az újságokban az én képeim vannak, utalványok szintén stb..amit egyedül szerkesztettem a gépen.

szóval igen, tök feleslegesek ezek a dolgok. igazat adok neked.

2012. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/120 anonim ***** válasza:
93%
Oké te nem vagy komplett, de ne csodálkozz ha a 18. szülinapján hirtelen szó nélkül eltűnik és nem látod egy ideig:D
2012. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 anonim ***** válasza:
92%

Kinézem belőled, hogy telebeszélted a kislány fejét és uszítottad az apja ellen. Ezek után már minden rosszat el tudok rólad képzelni.

Te egy nagyon-nagyon-nagyon gonosz ember vagy.

Ha keresztény lennék, mondanám, hogy a pokolban fogsz megrohadni.

2012. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/120 anonim ***** válasza:
93%
távolodik..de még mindig nem érted,hogy miért..ez nevetséges.
2012. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/120 anonim ***** válasza:
93%
Már én sem engedném, hogy a cicám közelébe kerülj, ne csodálkozz. Inkább majd mutasd meg neki miket írtál itt róla, biztosan még jobban büszke lesz, hogy ilyen anyja van.
2012. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/120 A kérdező kommentje:
Nem uszítom az apja ellen. Ők vitáztak össze, nekem ahhoz semmi közöm nem volt. Ennyire szemétnek ne nézzetek.
2012. júl. 30. 13:40
 90/120 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gáz, amikor egy értelmes, tehetséges gyerek ahelyett, hogy támogatást kapna a szülöjétöl, szembe kell hogy szálljon vele. Hacsak nem akar egy önálló akarat, célok és élet nélküli marionett bábbá vállni.
2012. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!