Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom csak a macskájával...

A lányom csak a macskájával foglalkozik. Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy macskája. Ha jól tudom 3 hónapos körül. Bent van a házban, leginkább az ő szobájában. Gondozza, eteti, rendesen van tartva. A lényeg annyi, hogy folyton együtt van a macskával. A cica követi mindenhova. Együtt alszanak, együtt esznek, együtt tévéznek. Sőt a macska még a fürdőbe is bemegy, ha a lányom fürdik. Ez már nekem sok. Mit mondjak neki, miért ne csinálja ezt az idegesítő dolgot?
2012. júl. 30. 12:39
 71/120 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseinkre még mindig nem válaszoltál Kedves Kérdező!
2012. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 A kérdező kommentje:
A lányomnak a jövője biztosítva van, efelől aggódnia egy cseppet sem kell. Az üzleti életet választja, minden rendben lesz vele.
2012. júl. 30. 13:26
 73/120 A kérdező kommentje:
Milyen kérdésekre? Mert amiket láttam, válaszoltam rá.
2012. júl. 30. 13:26
 74/120 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a lányodat, de abból amit itt leírtál az villan be, hogy lehetne pl. állatorvos, író vagy fényképész a jövőben.

Nem jó, ehelyett menjen csavarogni meg ismerkedjen akarata ellenére. De ha csavarogna, akkor biztosan az lenne a baj. Szerintem kicsit szállj le róla, mert egyre jobban csak el fog távolodni tőled.

2012. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozok hogy ilyen lányod van. Szegény teljesen értelmes és hasznos hobbikat űz, szereti az állatokat és tud is róla gondoskodni, felelősségteljes, de nem, te azt akarod hogy egy bulizós társasági életet élő nulla életcélú és hobbijú tiniribanc legyen? Ne már, messze irigylésre méltó a lányod, főleg azok után hogy még egy csúnya válást is egész jól visel, de te honnan is tudnád hogy mennyire viselte meg, hiszen nem érdekel..
2012. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/120 anonim ***** válasza:
100%
Egyre biztosabb vagyok abban, hogy ez kamu, mert te nem vagy komplett az biztos:D Csak ne hogy megverd azért, mert 16 évesen még szűz lesz:D
2012. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 anonim ***** válasza:
93%
nem azt fogja választani amit te akarsz..remélem :)
2012. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/120 anonim ***** válasza:
94%

"A lányomnak a jövője biztosítva van, efelől aggódnia egy cseppet sem kell. Az üzleti életet választja, minden rendben lesz vele."


Én nekem ez úgy jött le, mintha te be akarnád nyomni valami munkahelyre és nem azért, mert ő megkért rá...

Meg mi ez a "minden rendben lesz vele"???? Mert ha komoly szinten folytatná a fotózást, akkor nem lenne minden rendben???


Bakker, komolyan mondom, add oda a gyereket az apjának, biztosan jobban bánna vele, mint te. Mint anya, ezen a napon buktál meg. SZÉGYELLD MAGAD, de mélységesen!

2012. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 anonim ***** válasza:
86%

A lányomnak a jövője biztosítva van, efelől aggódnia egy cseppet sem kell. Az üzleti életet választja, minden rendben lesz vele.


Ebből az jön le, hogy vállalkozásotok van vagy valami hasonló. És te szeretnéd, hogy ezt továbbvigye. Ki kell ábrándítsalak. Egy vállalkozáshoz és az üzleti élethez sem árt ha valaki tud jól írni és fotózni. Ugyanis pl egy reklámplakát elkészítése is sokszor hetek-hónapok! Reklámfilm stb! A reklámkampányokról nem is beszélve!

2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/120 anonim ***** válasza:
94%
Uuuuuuh te aztán tényleg nagyon, nagyon sötét vagy. Felejtsd el, amit az előbb a lányodról írtam, esélytelen, hogy közel kerülj hozzá.
2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!