Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne most elköltözni...

Bunkóság lenne most elköltözni? Nem bírok egy babával együtt élni

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, bátyám apunkkal maradt, én anyukámnál. Neki lett egy kapcsolata, terhes lett, de a pasi lelépett. A kicsi 3 hónapos, de nem bírom ezt az egészet. Suli után hazajövök, itt bömböl, anyukám tiszta ideg, engem ugráltat mindenért, velem kiabál, folyton csendben kell lenni. Beszéltem apukámmal azt mondta mehetek hozzá.

2013. febr. 6. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
61%

16-os:

Mégis,ki kérte meg,hogy szüljön gyereket?

Kérdezőnek nem kötelessége végigasszisztálni egy lefáradt,ideges,elgyötört nő ugráltatását,kiabálását folytonos zűrzavart egy hisztiző bömbölő csecsemővel,még akkor sem ha a gyerek a féltesója,a nő meg az anyukája.Tudom én,empátia meg minden,de akkor sem.Kérdező és a gyerek között nem pár év lesz a korkülönbség..hanem sokkal több.Ilyenkor már nem megértő az ember,mindenkinek van saját élete,tanulás,barátok,szórakozás,és pont egy kis pisis hiányzik a megszokott rendbe.

Senkit se lehet arra kötelezni hogy szeretni kelljen egy csecsemőt.Majd ráér,ha nagyobb lesz.

Kérdező,a helyedben,mikor megtudtam volna hogy anyukám terhes,megpróbáltam volna lebeszélni róla.Összeszedtem volna a világ összes ellenérvét,amiből több van mint ami mellette szól.

2013. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
95%

16-os:


És a nagy tesóra miért nem gondolsz, mennyire örülni fog, hogy hozzá költözik.

2013. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
18%
Ha több lennél 15-től, akkor nem írnál ilyen 15 éves szintű dolgokat, hanem komolyabban, bölcsebben, érettebben állnál az otthoni dologhoz. Ennyi. Végül is te döntesz. Csak ne bánd meg a döntésedet se ma, se holnap.
2013. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
54%
A gyerek azért üvölt mert érzi hogy az anyjával nincs valami rendben és az ideg átragad rá.Persze ettöl meg anyád lesz még idegesebb,ezt te nem fogod tudni megoldani.Huzz el apádhoz sürgösen ,anyád frusztrált és össze vannak zavarodva a hormonjai valószinüleg.
2013. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
63%

Miért szerinted utolsó mit kellene tennie. Bukjon meg az iskolában éljen üvöltésben mert az anyának szüksége van a lányára, hogy nevelje a kicsit?

Anyuka megkérdezte, hogy szülhet egy gyereket a lányának? Ne akard a kérdezőt érzelmileg zsarolni, mert nagyon szánalmas, remélem te nem nevelsz gyereket mert ha azokat is így neveled szép sérült felnőttek lesznek.

2013. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
72%
Nem az utolsónak a 23.-nak szólt.
2013. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
74%

12 éves kortól a gyereket is meghallgatják a bíróságon, hogy kivel szeretne lenni. Azonban 15 éves korban kevés kivételtől eltekintve, már mindig a gyerek által választott szülőnél helyezik el.

Csak tényleg kell kérni a perújrafelvételt, hogy hivatalos is legyen a dolog, úgy helyes.

De ettől még már most odaköltözhetsz apukádhoz, nem kell megvárni a tárgyalás eredményét.

2013. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
28%
25-nek! Látom, szépen taszigatsz te is családokat a szakadék szélre, ahelyett, hogy megbékéltetnéd egymással őket. Na ezért megy tönkre a családok többsége, mert nemhogy a családtagok összetartanának és segítenék egymást, még az idegenek is arra buzdítják a bajban lévőket, hogy minél messzebb menjenek egymástól, és köpjék le egymást. Így aztán mindenki egyedül szív, egyedül van a bajban, senki senkire nem számíthat, a családtagok idegenek álságos karjaiban köt ki, hogy aztán jól kihasználják őket akár anyagilag, akár lelkileg. Mire való ez a nagy liberalizmus? Erre???
2013. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom, aki csak és kizárólag egy csecsemőnél a bömbölést tudja elképzelni, az egy sem élt még meg testvér születését, és együtt felnevelkedését. Az életkorukat is úgy gondolom, némely ilyen válaszolónak simán 16 alattira tenném.

Egy kistestvér nem csak bömbölő csomag. Nálam 5 unoka van. 17 a legnagyobb és 4 a legkisebb. Minden új testvért a nagyobbak szeretettel, örömmel fogadtak. Ha sírt, megpróbálták felvidítani , vagy éppen elaltatni. És ma a legkisebbnek van a legjobb dolga, mert a nagyobbak körülrajongják.

Kedves kérdező. valahogy nagyon rossz a hozzáállásod a testvéredhez. Nagyon remélem, mire családalapítás lesz a soron, a saját gyermeked miatt nem fogsz otthonról elmenekülni. Mert az is fog bömbölni.

2013. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
70%

Jajj 28-as de szép műmártír szöveget írtál, már majdnem megkönnyeztem. Miért, az apja talán nem a családja? Ha ő akar segíteni a lányának, hogy ne depresszióban kelljen eltöltenie a középiskolás éveit, az k0csögség?

Anyuka maga vállalta a gyereket, gondolom nem parancsolta meg neki senki, hogy márpedig szülnie kell. Vállalja a tettei következményeit és ne mások nyakába akarja varrni.

2013. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!