Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság lenne most elköltözni...

Bunkóság lenne most elköltözni? Nem bírok egy babával együtt élni

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, bátyám apunkkal maradt, én anyukámnál. Neki lett egy kapcsolata, terhes lett, de a pasi lelépett. A kicsi 3 hónapos, de nem bírom ezt az egészet. Suli után hazajövök, itt bömböl, anyukám tiszta ideg, engem ugráltat mindenért, velem kiabál, folyton csendben kell lenni. Beszéltem apukámmal azt mondta mehetek hozzá.

2013. febr. 6. 22:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
71. számú kommentre : most nem azért, de ha nem te voltál, miért veszed magadra, amúgy az 54. számú kommentben vannak ékezetek, nem angol billentyűs, illetve ékezetek hiánya amúgy sem lenne egyenlő a rossz helyesírással..
2013. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
100%
80-as. Eltévedtél az erdőben. Nem párról van szó, hanem anya-fiáról.
2013. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
100%

#82 - talán az idézetet is olvasni kellene, amire reagáltam... abban van szó párról...

Egyébként meg, a párok esetén ugye valóban elvárható lenne az ilyen szintű alkalmazkodás, ha egyszer KÖZÖSEN vállalták... és még gyakran ott se működik...

Itt, a kérdésben szó sincs KÖZÖS vállalásról... itt anyuci vállalt egyedül...

2013. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
44%

Anyuka a sajat kedvtelesere csinaltatta fel magat akkor bomboltesse a csecsemot a sajat fulebe es hagyja beken a 15 eves lanyat az nem a cseledje.

Lehet hogy a pasi is azert hagyta ott a gyerekkel mert arra is raeroltette az akaratat.

O vallalta az o dolga a gyerek.

2015. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
66%

84 es vagyok megegyszer.

A sogornomeknel negyen voltak testverek o 10 evvel idosebb a kovetkezonel . MIndig ra harult a "vigyazz a testvereidre" csinald ezt csinald azt te mar nagy vagy stb. mondoka.

Ennek az lett az eredmenye hogy a sogornom utalja a gyerekeket es amikor anyosom megkerdezte hogy hat mikor jon mar nalatok a kisbaba akkor a sogornom kerteles nelkul kozolte hogy sohanapjan, neveltem a te gyerekeidet eppen eleget, nem kerek se a szaros pelenkabol se a hisztis kolykokbol.

Anyosom teljesen le volt dobbenve holott a sogornom ervelese ertheto es logikus volt. 17 eves koraig mast se csinalt csak a testvereire melozott az iskola mellett.

2015. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
78%

84-85!

2013bol való a kérdés. A gyerek azóta már rég nem csecsemő

2015. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!