Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg önzőség lenne a...

Tényleg önzőség lenne a férjemmel eltölteni kettesben egy hosszú hétvégét (csütörtöktől vasárnapig) csak kettesben, messze a gyerekünktől?

Figyelt kérdés

2 éves a pici, a nagyszülők vigyáznának rá addig, mi pedig elutaznánk kicsit külföldre.

Viszont a környezetemben sokan ezt önzőségnek titulálják és szerintük a gyereket is vinni kellene és hogy úgysem lesz el a nagymamával..

Ti hány évesen utaztatok el nélküle bárhová? Hogyan fogadták a többiek az ötleteteket?


2013. márc. 25. 21:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/171 anonim ***** válasza:
89%
Ha a pici elvan addig nélkületek, akkor nem önzőség. Attól is függ, mennyire szeret a nagymamamával lenni. Szerintem nem az. Gondolom nem minden hétvégén létek így le, mert az már durva lenne.
2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/171 anonim ***** válasza:
91%

Te nagy ég :D


Mi a nagy égbekiáltó bűn abban, ha KETTESBEN el akarnak menni valahová relaxálni? A gyereknevelés is fárasztó, és ki is kell kapcsolódni valahogy. Nem önzőség.

Mi az benne?

És kit érdekel, mit gondol más? Nem úgy élek, ahogy ők akarják. Ők akkor nyaraljanak együtt.


Kérdező, nem önzőség, sokan csinálják ezt. A nagyi is örülni fog, hogy egy kicsit unokázhat, nem idegeneknél lesz a gyerek. :)


Én raknék rá a helyedben jó magasról, hogy mit gondolnak önzőségnek, de én alapból ilyen vagyok. Önző vagyok? Okés! :D

2013. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/171 anonim ***** válasza:
90%

Ne hallgassatok a sok maradira.

Attól, hogy van gyerek még nem kell befásulni.

Menjetek csak érezzétek jól magatokat!!

Igazán, megérdemlitek a pihenést hidd el!

2013. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/171 anonim ***** válasza:
95%
Menjetek, ha a kicsi jól megvan a nagyszülőkkel és ti sem mentek túl messzire, akkor miért ne?
2013. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/171 anonim válasza:
93%
Igenis kell a pihenés kettesben,úgyis az elmúlt 2 év a babáról szólt.Ezen a pár napon figyeljetek egymásra,pihenjetek,töltődjetek fel,hidd el,jól fog esni.Biztosan a gyerek is jól fogja magát érezni a nagyszülőknél,had kényeztessék Ők is minden jóval.Arra viszont készüljetek fel hogy biztosan hiányozni fog.
2013. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/171 anonim ***** válasza:
2%

Ez nem maradiság, de a gyerekvállalás lemondásokkal jár meg azzal hogy ezután a szülők nem áztathatják jacuzziban a feneküket kéthavonta.

Nyilván lehet a nagymamának is szülni persze.. De szerintem semmivel sem lenne rosszabb a kikapcsolódás ha a babát is elvinnék magukkal!

2013. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/171 anonim ***** válasza:
96%
Hallottam olyat is, hogy valaki a párjával elutazott Szingapúrba nyaralni. A gyerekük meg boldogan elvolt a nagyszüleinél. Néha tényleg kell az a kis kikapcs.
2013. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/171 anonim válasza:
96%

7-es válaszolóval értek egyet, még azt hozzátenném, hogy ha normális, rendes szülők vagytok és egyébként törődtök a gyerekkel. Mindenkinek kell kikapcsolódás és egy 2 éves gyerek nevelése nagyon ki tudja fárasztani az embert. Így legalább

kiegyensúlyozott, kipihent, mosolygós szülőket lát majd viszont. És ha nem először vannak a nagymamánál akkor pláne!

2013. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/171 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem az, bár lehet, hogy fokozatosabban kéne: először csak egy nap a nagyszülőkkel (reggel odavisz, este hazahoz), aztán pl. egy hónap múlva egy hétvége, aztán megint egy hónap múlva a hosszú hétvége. Talán még jobb is lenne közte többet várni. De ha eddig voltak ilyenek, akkor szerintem nyugodtan mehettek. Az összidő számít, a távolság tök mindegy, max. olyan szempontból számít, hogy országon belülről olcsóbb telefonálni, és így nem olyan nagy költség, hogy minden nap hallhassa anya hangját a gyerek.
2013. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/171 anonim ***** válasza:
88%
úristen ezt a sok irigy embert...sosem voltatok még külföldön,mi?:D
2013. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!