Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, hogy a...

Hogyan lehet úgy élni, hogy a férjem folyamatosan lelkileg terrorizál, lealáz, lehúz, minősít, lenéz, semmibevesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy néha normális. Szeret engem, de nem normális.Soha nem kiabál, hanem gőgös, ironikus, lekezelő és ezt szép halkan, mivel felsőbbrendűnek érzi magát talán, de hangoskodás nélkül elő tudja adni. A gyerekeinkkel is közli, hogy anyátok egy idióta.
2013. jún. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 A kérdező kommentje:

nem kellek senkinek

előtte se kellettem másnak( 25 éves voltam)

modt meg ideg-kimerülten,dagin, gyesen, két gyerkőccel aztán végképp nem

2013. jún. 4. 10:58
 22/90 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ebből a sarkamra állni, hogy ha magam sem hiszem el, hogy jól meg tudok csinálni valamit, ha semmi erőm nincsen emiatt?
2013. jún. 4. 11:04
 23/90 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellene szakadnod a malomkerékből. Előbb-utóbb totál ki fogsz merülni, akkor pedig a gyerekeidet sem fogod tudni ellátni!!! Állj a sarkadra, szerezd vissza a barátaidat, barátnőidet és igenis bizonyítsd be saját magadnak is, hogy teljes értékű ember vagy, aki képes a férje nélkül is boldogulni!
2013. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj meg először is lefogyni, az visszaadja az önbizalmadat!
2013. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 A kérdező kommentje:

Próbáltam új barátokkal barátkozni, de annyira gáz vagyok és annyira nem tudok én sem jól működni a kapcsolatokban, hogy nem jön össze.

Most épp ott tartok, hogy nem tudom, hogy hogyan fogok lefogyni, hogy ha főzni se tudok kétfelé. Volt, hogy napokig nem ettem és szédültem utána, le kellett feküdjek.

2013. jún. 4. 11:09
 26/90 anonim ***** válasza:
44%

7 eve?


Minden esetre ha keresnel melot sok minden valtozna.


Mi is eljutottunk idaig. A vege az volt, hogy a felesegem massal akart szemezgetni, amig en melozok, merthogy en milyen egy baromira rossz ember vagyok.


Aztan amikor borult a bili es rakerdeztem, hogy miert utal engem, akkor meg nem tudott valaszolni?


Az a szitu, hogy amig a Nok otthon vannak ki vannak faradva es ki vannak szolgaltatva es mar sorry DE UNATKOZNAK is. Es mivel senki massal nem kommunikalnak a kisgyereken es a ferjukon keresztul. Ki masban is latnanak hibat? A gyereket, magukat megsem tehetik hibassa. De ezen nem is kell csodalkozni, hogyha a napi ingerek a TV-bol jonnek. De az nem az Elet.


Szereted annyira a csaladodat es a ferjedet, hogy elmenj dolgozni?


Onnantol ujra kornyezetben vagy es latod, amikor a kollegano sir, mert a ferje felrekur pl. Vagy erzekeled, hogy a masik kolleganak a gyermeke korhazba kerult. Hogy a harmadik ongyilkos lett. Es egybol nem latod olyan katasztrofalisan a sajat helyzetedet. A parod is visszabb vesz az arcabol, mert ujra udvarolhatnak neked. Es mivel ujra penzt keresel az onbizalmad is megjon.


Szerintem erre lenne szuksegetek...

2013. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem lehet és nem szeret. Te még kibírod valahogy de a gyerekeidnek is ilyen életet akarsz? Mert nekik is ez lesz a sorsuk ha ezt látják normálisnak. És felnőttként nem fogják megköszönni hogy nem hagytad ott azt az idiótát. Szóval eldöntheted hogy ezzel a pasival maradsz és esetleg verni fog titeket mert ha tudja hogy megteheti, nem fogja visszafogni magát. És a gyerekeid ugyan ezeket a szerepeket fogják átvenni. Vagy pedig elválsz, beleugrasz az ismeretlenbe, nehéz lesz de legalább utána tükörbe tudsz nézni.
2013. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
18%

meg egy hozza!


amikor nalunk borult a bili az volt az elso keresem, hogy menjen el melozni. Es akkor vegre elment. Legyetek bolcsebbek es ne olyan krizissel hozzatok meg ezt a dontest, mint amilyet nekem/nekunk/gyerekeknek at kellett elni...

2013. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
100%
Persze még a kérdező a hibás. Így is elhitette vele az a barom hogy minden az ő hibája, gratulálhatsz magadnak hogy te még meg is erősíted ezt.
2013. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
100%
buta tanács, hogy randizzon, el sem mehet otthonról, hogyan rittyentse ki magát? A férjed így viselkedik, mert megteheti veled. Attól még, hogy kövér vagy, nem biztos, hogy egy bányarém is egyben. Neked önbizalom kell, vedd számba, amid van, légy rá büszke (akár szép kéz vagy mellek, szép haj, szemek, végzettség, okos gyerekek), ami meg nincs, arra koncentrálj. Tanulj, hallgass vidám zenét, a fogyózás meg nem a nullkaróra, hanem a fél adag legyen és igyál sok vizet hozzá.
2013. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!