Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, hogy a...

Hogyan lehet úgy élni, hogy a férjem folyamatosan lelkileg terrorizál, lealáz, lehúz, minősít, lenéz, semmibevesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy néha normális. Szeret engem, de nem normális.Soha nem kiabál, hanem gőgös, ironikus, lekezelő és ezt szép halkan, mivel felsőbbrendűnek érzi magát talán, de hangoskodás nélkül elő tudja adni. A gyerekeinkkel is közli, hogy anyátok egy idióta.
2013. jún. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim válasza:
20%

Neked egy pár pasztorora kellene egy idegennel aki negbecsul es orul neked ..aztan mar tudni fogod magadrol h nem az vagy akinek a ferjed mond es azt is tudni fogod h hogy vard el a rendes viselkedest a ferjedtol...puszta onbizalomhiany es celtalansag amivel kuzdessz semmi mas!

Ezeken pedig pofonegyszeru segiteni

2013. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ezen pofonegyszerűen segíteni?
2013. okt. 16. 14:59
 73/90 anonim ***** válasza:
92%
17: Figyelj, JOGOD VAN bénának, ügyetlennek lenni, és ha az vagy, az nem hatalmaz fel senkit, hogy bántson ezekért, nincs joga hozzá.
2013. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 A kérdező kommentje:

ez igaz

de erre csak az utóbbi időben jöttem rá, eddig ezt nem így tudtam :(

2013. okt. 17. 12:08
 75/90 anonim ***** válasza:
100%

74: Pont azért mondtam!:)

Ezt a tényt fontos tudnod!!!


A Szavakkal verve c. könyvet olvastad? Meg még a Mérgező szülők címűt ajánlom.

Így elsőre.

Aztán ha mélyebben benne leszel a bántalmazás megértésében, akkor majd mást is.

Jobbulást kívánok!

2013. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
100%

Menj dolgozni ertekelni fognak lesznek barataid.

Torj ki ebbol a bortonbol.

2013. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:

Magányos vagy, és figyelemre vágysz. Ezért találod ki, hogy nem tudsz főzni, nem sikerül semmi. De itt azért boldogan leírod, hogy éppen mi fő, mi lesz a holnapi vacsi. Csak beszélgetni akarsz.

Én mindenképpen azzal kezdeném, hogy leadnék pár kilót, fórumoznék ételekről, konyhai praktikákról, nyelvtanulásról. Már az is egyfajta társaság. Onnantól egyszerűbb lesz, a férjed is látni fogja a változást.

2013. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
100%

Sorstársak vagyunk :(

Ahogy elolvastam az oldalakat, a párom ugyanilyen és ugyanígy beszél velem.

Pedig vékony vagyok, minden nap sminkelem magam, csinos ruhákat hordok, eljárok gyerekkel, gyerek nélkül, van hobbim, kétnaponta főzök, süteményt sütök, rendet tartok, tisztaság van.

Szóval szerintem ne ezekre fogd, hogy mert te duci vagy, nem tudsz főzni stb.

Ezeket csak már belédsujkolta a párod.

Az enyém is mindig kritizál, ha valami jól sikerül,akkor meg nem szól egy szót sem.

Pocsékul boldogtalan vagyok, gyógyszert kell szednem, pszichiáterhez járok, annyira bedepiztem mellette.

Gyáva vagyok elhagyni. Ennyi a dolog nyitja.

Szeretem és vágyom arra, hogy szeressen, ezek mellett félek, hogy mi lesz velem nélküle, illetőleg attól is félek, hogy esetleg egy másik nőnek megadná azt ,amit én nem kapok meg tőle, és az mennyire fájna nekem. Tehát saját magam állok a boldogságom útjába mert félek és gyáva vagyok.

De tudd, hogy nem vagy egyedül, engem is lelki terrorban tart a párom, lehúz, megaláz, és csak a negatívumokat mondja folyamatosan. Ha nem tud negatívot mondani akkor hozzám sem szól. Én 23 éves vagyok, mégis itt lengek ebben a szar kapcsolatban mert a mérhetetlen gyávaságom miatt nem lépek semmit, csak szépen lassan elhiszem, hogy nekem ennyi jár, én ezt érdemlem. Most elkezdtem nézni Csernus videóit, remélve, hogy erőt gyűjtök belőle.

2013. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanez van velünk is. Pont ezért nem merek gyereket vállalni sem. Időnként minősíthetetlen stílusban beszél velem, és mindenért folyton engem okol. Csak bűnbaknak tart. Semmibe veszi amit én csinálok.
2014. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 A kérdező kommentje:
Miért viselkedik így?
2014. szept. 9. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!