Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, hogy a...

Hogyan lehet úgy élni, hogy a férjem folyamatosan lelkileg terrorizál, lealáz, lehúz, minősít, lenéz, semmibevesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy néha normális. Szeret engem, de nem normális.Soha nem kiabál, hanem gőgös, ironikus, lekezelő és ezt szép halkan, mivel felsőbbrendűnek érzi magát talán, de hangoskodás nélkül elő tudja adni. A gyerekeinkkel is közli, hogy anyátok egy idióta.
2013. jún. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 A kérdező kommentje:

Büszke?

Semmire. Talán, hogy spontán jöttek a gyerekeim és nem kellett orvoshoz járni értük. Erre igen.

2013. jún. 4. 10:41
 12/90 A kérdező kommentje:

Van ilyen pszichológus, aki így diagnosztatál?

Gyesen vagyok...nem tudok jelenleg sajnos pszichológushoz járni annyi pénzért, amennyit elkérnek.

2013. jún. 4. 10:43
 13/90 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is pont ezt kezdte el csinálni egy időben. Egy ideig szenvedtem, aztán elkezdtem ugyanúgy kezelni őt, mint ő engem. Beszólok neki mindenért, nagyító alá helyezem a hibáit, hogy vegye már észre magát. Aztán azt is megértettem vele, hogy ilyen negatív környezetben nem tudok élni, tehát azt tervezem, hogy elköltözöm. Ezt nyilvánvalóan nem akarja, mert azóta folyamatosan javul a viselkedése, bár a tökéletestől még messze van.

Visszagondolva, sok múlott rajtam, hogy az elején nem szóltam vissza neki, és nem toltam le, amikor bunkó módon beszélt velem.

Jó azért tudni, hogy az ember nincs egyedül a problémájával!

2013. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. Ez érzelmi bántalmazás, elszigetel, nem mehetsz el sehová, nemsokára azt is elhiszed, hogy megérdemled, ha félholtra ver. Menekülj. A gyerekeidnek azt mutatja, hogy anya a lábtörlő, bármit elvisel, mert már semmi önbecsülése. NEM szeret. Ez nem házasság, ez borzalmas kapcsolat.
2013. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:
elszigetelés...hát a barátaim azok eleinte keveset jártak ide, aztán már meg is szakadt a kapcsolat, mert ha ők jöttek, ha én mentem, balhé volt belőle...
2013. jún. 4. 10:46
 16/90 anonim ***** válasza:
100%
Hány gyerek? Hány évesek?
2013. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 A kérdező kommentje:
a legszörnyűbb az egészbe, hogy azokat, amikkel szidalmaz, el is hiszem, hogy így van és hibásnak érzem magam, béna, ügyetlennek
2013. jún. 4. 10:47
 18/90 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ez esetben azt mondom! Tudom hogy vannak gyerekeid, DE nem mehet ez így tovább! Kezdj el randizni más férfiakkal, és ha találsz olyant akivel megértitek egymást, egy percig se gondolkozz, hagyd el, kezdj új életet! Hidd el, hiába ringatod magad abban hogy de a gyerekek miatt nem hagyod el mert nekik rossz lesz, nekik már így is rossz , hiszen szörnyű ilyen családban felnőni ahol nincsenek kiegyensúlyozott szülők!Szóval cselekedj, kezdj el sportolni, öltözz csinosabban, és légy nyitott!
2013. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 A kérdező kommentje:
amikor próbáltam utánozni őt, akkor azt mondta, hogy kötekedem és balhét szítok és bunkó vagyok, bántom őt..azaz nem vagyok normális, velem nem lehet együtt élni
2013. jún. 4. 10:49
 20/90 anonim ***** válasza:
64%
csald meg egy nála sokkal jobb pasival.. akkor nem lesz ekkora a pofája
2013. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!