Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, hogy a...

Hogyan lehet úgy élni, hogy a férjem folyamatosan lelkileg terrorizál, lealáz, lehúz, minősít, lenéz, semmibevesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy néha normális. Szeret engem, de nem normális.Soha nem kiabál, hanem gőgös, ironikus, lekezelő és ezt szép halkan, mivel felsőbbrendűnek érzi magát talán, de hangoskodás nélkül elő tudja adni. A gyerekeinkkel is közli, hogy anyátok egy idióta.
2013. jún. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
100%
Valamihez csak értesz? Biztos van ami érdekel? Régi hobbi? Kezdj el ilyesmivel foglalkozni, hátha plusz pénzt is össze tudsz belőle hozni, amit esetleg magadra költenél!
2013. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 A kérdező kommentje:

Nálam anyukám tisztaságmániás és ezt tőle meg is örököltem és meg is tanultam és ahogy csak tudom csinálom, de nem megszállottan.

Barátaim már nincsenek, akikkel találkozhatnék, a 7 év alatt mindenki lemorzsolódott, mert nem tudtam találkozni velük vagy ha akartak jönni, sokszor nem volt jó, mert a férjemnek nem volt kedve hozzájuk, mert a lakásunk nem átjáróház.

2013. jún. 4. 11:39
 43/90 A kérdező kommentje:

Azért írom azt, hogy nem megy vagy eddig nem sikerült, mert próbálkoztam vele és nem ment. Valami bajom lehet, azért vagyok képtelen bármit megcsinálni?

Főzni se tudok. Semmit.

2013. jún. 4. 11:40
 44/90 A kérdező kommentje:

Vagy sós lesz vagy vizes vagy valami baja mindig van vele.

Már azt is mondta, hogy ne próbálkozzak a főzéssel, mert pénzkidobás.

2013. jún. 4. 11:41
 45/90 anonim ***** válasza:
100%
Főzni is meg kell tanulni, keress egyszerű recepteket. Persze, hogy elsőre nem fog menni, de majd idővel igen.
2013. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 A kérdező kommentje:
Nincs hobbim és semmiben sem vagyok jó. Csak az emberekkel való beszélgetésben akkor, hogy ha van kivel, de nem tudok kialakítani kapcsolatot az utóbbi években.
2013. jún. 4. 11:43
 47/90 A kérdező kommentje:

Már pár éve próbálkozom a főzéssel. Most épp gombaleves fő. :)


ja...és erre büszke vagyok, hogy bármennyire nehezen megy, nem adom fel és próbálkozom :)

2013. jún. 4. 11:44
 48/90 anonim ***** válasza:
86%
Akkor magadra vess, itt sokan írtak tök jó ötleteket, de mindegyiket elutasítod. Akkor maradj ilyen, amilyen, de ne csodálkozz, hogy így bánik veled.
2013. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
83%

ez vicc? Koncentrálj, ember a feladatra. Nekem is jó pár évembe telt, mire összehoztam egy középfokút németből, de akkor arra hajtottam. Angolt csak a saját kedvtelésem miatt csinálom. Dalszöveggel együtt ragadnak a szavak, kiragasztod a hűtőre, vécéajtóra a szavakat, énekeled a dalt és a szövegkörnyezetben megmarad. Amit nem értesz, akár itt a gyakorin lefordítják neked. Veszel egy könyvet és elolvasod, olvasni csak tudsz, amit nem értesz, itt is elmagyarázzák a Nyelvek alatt.


Főzés: ez komoly? 3 gyerek mellett? Én konyhai antitalentum vagyok. Anyámmal közösen főztünk, mindent kiskanállal, mérőedénnyel kimértünk, amikor már asszony voltam, hogy tudjak főzni. Kis füzetbe felírtam mindent, hogyan kell, mintha szentírás lenne. Ha van egy alap, utána könnyen megy. Anyósod csak segítene? Vagy neten keress receptet, valami kezdőknek valót, pl. mindmegette pont hu-n.


De szerintem neked simán depressziód van és totál befordultál, azért ez a magadba süppedés. Egy barátnő, valami tennivaló, valami MÁS, kimozdulás biztos jót tenne.

2013. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy attól, hogy valamit próbáltam és nem működik,mert képtelen vagyok megcsinálni attól még az elutasítás. A 7 évet nem tétlenséggel töltöttem. Volt egy angoltanár, az pld sírva fakadt, hogy mennyire nem tudom azt, amit 2 napja még tudtam. Jártam kétszer is gyakorló órákra autós oktatóhoz.

Amikor patika tisztaság és rend volt itthon, az a nulla volt számára, az a normális alap. Bár nekem napi több órámba telt, hogy rend legyen és mindennap portötlés, porszívózás, felmosás, vasalt ing, semmi mosatlan.

2013. jún. 4. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!