Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, hogy a...

Hogyan lehet úgy élni, hogy a férjem folyamatosan lelkileg terrorizál, lealáz, lehúz, minősít, lenéz, semmibevesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy néha normális. Szeret engem, de nem normális.Soha nem kiabál, hanem gőgös, ironikus, lekezelő és ezt szép halkan, mivel felsőbbrendűnek érzi magát talán, de hangoskodás nélkül elő tudja adni. A gyerekeinkkel is közli, hogy anyátok egy idióta.
2013. jún. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
95%
Meg az, hogy mást megcsaltak meg öngyilkos lett valakije kit érdekel? Mindennél lehet találni rosszabbat, ne az legyen már a mérce hogy lehetne rosszabb is.
2013. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 A kérdező kommentje:

Most épp várom a bölcsőde visszajelzését.

Attól félek, hogy hogyan fognak így felvenni bárhova is és ha felvettek hogyan fogok jól dolgozni? Az eredeti munkahelyem is borzalmas volt, totál kicsináltak ott is lelkileg.Na, ott fogytam 3 hónap alatt 20 kilót. Ezért van bennem a dupla félelem.

19 éves korom óta dolgozom, amióta babázom, azóta vagyok itthon. Ja..nemsokára 4-essel kezdődik az éveim száma, szóval nem 3 nap munka után jöttek a gyerekek.:)

2013. jún. 4. 11:18
 33/90 anonim ***** válasza:
97%
gyesen van. 3 kisgyerekkel elég nehéz munkát találni, ui. hiába a közös gyerek, apukától sosem fogják megkérdezni, hogy ki vigyáz a gyerekre, anyát meg fel sem veszik, mert úgyis beteg lesz a gyerek. Ja, már ha van bölcsi, ugye, mert nálunk fullon van, mivel nem akkor írattam be a gyereket, amikor még meg sem született, helyet sem kaptunk...
2013. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 A kérdező kommentje:

Angolul kéne tanuljak. Bár eddig még egy nyelvet sem sikerült megtanuljak, pedig próbáltam éveken át.

Látjátok, sorra jön elő,hogy miben vagyok kevés és elégtelen és nem jó. A végén még a férjemnek van igaza, hogy csődtömeg vagyok?

2013. jún. 4. 11:20
 35/90 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnállak, és teljesen megértelek.

elhiszem, hogy elszigetelve, egyéb kontroll 8barátnő, anyuka, rokonok, barátok) nélkül minden sértőt elhiszel magadról neki.


azon már ne rágódjunk, hogy hogyan mehettél hozzá? volt egyáltalán olyan, hogy tisztelt, becsült téged?


Ha olvasol Bihari Klárától nősorsokat (Lány a dobozban, stb.) akkor láthatod, hogy vannak ilyen pasik, akiknek ingyencseléd, inkubátor, stb kell, akit nem is vesznek emberszámba.

Hány évesek a gyerekeid?

Ők nem nőhetnek fel ezen !!!!!!!!!!!!!!!

Az egész életüket elcseszed, meg a párjaikét, ha ilyen példát visznek otthonról!!

Ennél az is jobb, ha az utcán kéregetsz, és egyedül neveled őket !


Nézd meg az "Egy ágyban az ellenséggel" c. filmet.

Gazdag amerikai családban totál erről szól. A pszichopata pasi kirakatban tartja a feleségét, de totál lealázza, veri, terrorizálja.

A nő nem tud úszni, de titokban megtanul, és így tud megszökni.


Neked is ki kell találnod a megmentési stratégiádat.

Ne éhezz, mert az kimerít, és az eredmény sokat várat magára.


hanem TORNÁZZ, mozogj!!! Ne előtt, ne tudja, ne alázzon.

Titokban, a gyerekekkel játszva.

Ne a mérleget nézd! Előbb több izmod lesz, de aztán elkezdesz csinosodni.


Ha akarod, mi bátorítunk!

Ki kell törnöd ebből a ketrecből.

Akár úgy, hogy észhez téríted, akár úgy, hogy elhagyod!


fel a fejjel. Te egy klassz csaj vagy két gyerekkel!

2013. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
27%
1: A gyerekeidet szeresd és állitsd magad mellé mindig, minden körülmények között. Ha lehülyéz, amikor négyszemközt vagytok, beszéld meg a gyerekekkel, hogy apa ilyen, nem akart téged bántani, csak sok a gondja. Ha valamit szeretnének a gyerekek, nyugodtan küld csak hozzá öket, mert a papa ügyes, tud segiteni, te meg egy kétbalkezes bamba vagy. Szoval fogadd el a ráderöszakolt szerepet, de ugy, hogy annak haszna is legyen számodra. Szerintem ennek tükrében gondold végig a szerepedet és a gyerekek segitségével ki tudsz mászni a gödörböl.
2013. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a férjem a németet erőlteti (persze tanár nélkül), de én is szeretnék angolul tanulni. Hát dalszövegeket tanulok, vele együtt csomó szót, feliratos filmeket nézek. Valami csak megragad, aztán ha lesz pénzem, szabadidőm, majd tanulok tanárral, de akkor már lesz kis előnyöm. Könyvtárból vehetsz ki oktató csomagokat, neten is tanulhatsz.
2013. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 A kérdező kommentje:

Én annyira béna vagyok nyelvtanulásból, hogy még tanárral se nagyon ment. A férjem is próbálkozott aztán feladta, azt mondta, hogy nincs a hülyeségeimre ideje, amit elmulasztottam fiatalkoromba megtanulni.

Az autóvezetéssel is így vagyok. Itt áll az autó és nem merek beülni és így kiszolgáltatott vagyok...vagy valaki elvisz vagy buszozunk vagy itthon maradunk.

2013. jún. 4. 11:32
 39/90 anonim ***** válasza:
88%

Van egy barátnőm, akivel ugyan így viselkedett a párja. Teljesen magába roskadt, depressziós lett. Általában kinn találkoztunk valamelyik kávézóban, vagy ő jött hozzám. Egyszer felhívtam és meglátogattam, akkor estem pofára. Megfőzte a kávémat, amitől felfordult a gyomrom, mert zsíros volt a bögre és büdös. Mindenhol por, kosz, rendetlenség. Panaszkodott, hogy a férje mennyire nem tiszteli, és rosszakat mond rá, hogy folyton csavarog. Miközben ezeket mondta, is folyton a számítógép monitorjába bámult, és a fene se tudja kiknek írogatott. Olyankor mindig "bocsi, egy pillanat, ezt el kell intéznem". Felálltam, és elmosogattam. Kisúroltam a konyhát. Egy szót nem szólt, hogy esetleg hagyjam, vagy mi a frászt csinálok.. Összesöpörtem, felmostam. A hűtőt is kimostam, kidobtam a romlott kaját.

Aznap este nem veszekedtek.

2013. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
92%
Az a gáz, hogy itt most írtak neked millió ötletet, hogy mit kezdj magaddal, de mindegyikre csak azt írod, hogy neked úgyse menne. A hozzáállásodon változtass!
2013. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!