Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, hogy a...

Hogyan lehet úgy élni, hogy a férjem folyamatosan lelkileg terrorizál, lealáz, lehúz, minősít, lenéz, semmibevesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy néha normális. Szeret engem, de nem normális.Soha nem kiabál, hanem gőgös, ironikus, lekezelő és ezt szép halkan, mivel felsőbbrendűnek érzi magát talán, de hangoskodás nélkül elő tudja adni. A gyerekeinkkel is közli, hogy anyátok egy idióta.
2013. jún. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett Veled?
2020. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 A kérdező kommentje:
Ua
2020. nov. 4. 15:13
 83/90 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályozott meg abban, hogy változtass? Te sem vagy kevesebb senkitől. Miért pazarolod azt az egy életedet?
2020. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 A kérdező kommentje:
Azt tapasztalom, hogy de kevesebb vagyok. :(
2020. nov. 5. 06:25
 85/90 anonim válasza:
Nem vagy egyedül.Az én férjem is ilyen.Mintha engem írtál volna le.Pszichésen olyan emberrel van dolgod,akinek beleléptek a lelkivilágába valamikor valaki és rajtad vezeti le.Nem lessz jobb a helyzeted.De,nehéz ha szereted a gyereked lépni.Pedig az jobb lenne,mert lassan kifutsz az időből és senkinek érzed majd magad és a gyereked is ellened hangolja.A végén még a saját gyereked is azt fujja majd,hogy te semmi vagy.
2022. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim válasza:
Az olyan csak sajátmagát szereti hogy neki minden jó legyen.Vagy neki egy cseléd,mint az anyja helyettesítő és ennyi.Ha,lessz neki alkalma félre is jár,de ő szent minden területen.Lebuktatni sem fogod tudni,mert hát nemszaladsz mindennap utánna a munkahelyre.Sorolhatnám.Meghát az anyagi.Hirtelen furcsa oénz hiányok a konyha kasszában.A túlórát nemfizeti ki a főnöke.Kevés fizetést kap hirtelen.Ha hízelegne akkor hirtelen pici plussz fizetés pár napig.Stb.Ismerős?Nemtudod hova lessz a pénz,amit ő állítólag hazaadja a keresetét.No persze nem mind,csak azt hangoztatja.....Egyszer mindent bevett hogy szexelj vele máskor meg egészhétvégéig fal fele fordul.Szemed előtt másnőket bámul és rugózik a szeme még a legmocskossabb nő után is.
2022. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim válasza:
Fejedhez vágja,hogy ő fáradtan keresi a kenyér árát,te semmit nemcsinálsz.Ezt munkahelyről látja falon keresztűl:)Hidd el fiatal vagy lépj le,mert később nehezebb lessz.Te igenis vagy vslaki és igazi nő csak más számára,csak még nemfedeztétek fel egymást.Lehetsz még boldog,de nem vele.
2022. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim válasza:
A gyerek felnő,de te nemleszel fiatalabb.És,csak egy életed van.Akkor leszel idióta,ha nemhagyod el.Bocsi,nem sértés akart lenni.Valahol vár rád valaki aki megbecsül tisztel és szeret.Házaságokban mindenütt van kis bibi,de gyógyítható.De,nem olyan házaságbsn ahol lealáznak,nembecsülnek,nem tisztelnek.Az önértékelésed lealacsonyitják és direkt.
2022. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 A kérdező kommentje:
Nekem előtte se volt senki, akkor most idősebben (45), gyerekes háttérrel, mitől lenne bárki is?
2022. jún. 11. 07:50
 90/90 Arya93 válasza:
Attol, hogy te is elhiszed, hogy lehet. Nagyon sajnálom azt amit meséltél es meg kell élned. Az én férjem ugy is felrójja, hogy ő tankolt es en járkalok állandóan, hogy a rezsi nagy részét es az étkezés nagyrészt en fizetem ki. Nagyon elszaldt vele a ló mostanság, mert többet keres... pedig volt rá példa, hogy az én fizetésem segített minket ki a bajból.
2023. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!