Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy élni, hogy a...

Hogyan lehet úgy élni, hogy a férjem folyamatosan lelkileg terrorizál, lealáz, lehúz, minősít, lenéz, semmibevesz?

Figyelt kérdés
Van,hogy néha normális. Szeret engem, de nem normális.Soha nem kiabál, hanem gőgös, ironikus, lekezelő és ezt szép halkan, mivel felsőbbrendűnek érzi magát talán, de hangoskodás nélkül elő tudja adni. A gyerekeinkkel is közli, hogy anyátok egy idióta.
2013. jún. 4. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem tudom, hogy lehet valami vizes kaja, de a sóson könnyen lehet segíteni, egyáltalán ne tegyél bele sót, pótolni bármit könnyebb, mint kiszedni belőle.
2013. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
100%
a nyelvek és az autóvezetés hasonló: minden nap! foglalkozni kell vele, mert elfelejted villámgyorsan. Főleg a nyelvet. Az angoltanárod meg egy sötét alak, világosítson fel arról, amit nem tudsz, ne sírdogáljon.
2013. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
82%

"nem kellek senkinek ...modt meg ideg-kimerülten,dagin, gyesen, két gyerkőccel aztán végképp nem"

Ilyent meg tényleg ne gondolj, és föleg ne irj, mert arra ingerel, hogy durván azt válaszoljam: Gyere megb-k :-)))

2013. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
100%

na, mentem, csinálj te is fasírtot ebédre krumplipürével, az szinte elronthatatlan kaja, hacsak nem égeted szénné :)

Egyébként nekem is szokta a férjem kritizálni a kaját eleinte, mert pl. a rántott húsom sokáig cipőtalp keménységű volt, de ha sok mindent összeolvasol a neten, beszélgetsz más nőkkel, csak kiderül, mi volt a hiba :)

2013. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 A kérdező kommentje:

vizes...:) pld rakott dolgok bevizesednek amíg sülnek a sütőben jénaiban vagy tepsiben

most kevesebb tejfölt rakok rá majd és nem fedem le

2013. jún. 4. 12:00
 56/90 A kérdező kommentje:

ha autóba ülök remegek

amikor ott volt az oktató, akkor nem annyira, mondta is, hogy nem is érti, hogy miért kell ő ide, de ettől függetlenül félek

2013. jún. 4. 12:01
 57/90 A kérdező kommentje:

pénteken fasírt lesz újkrumplival :)

a fiam nem szereti, azért neki lesz halrúd, ahogy az óvodába hívják :)

2013. jún. 4. 12:02
 58/90 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy olyan, mintha mindenre meglenne a válaszom, hogy mi miért nem működik, de tényleg a tapasztalatom miatt írom ....:(

talán tényleg a depi és az oka mindennek :(

2013. jún. 4. 12:03
 59/90 anonim ***** válasza:
100%
fedd le, amíg sül, majd a végén vedd le a fedőt és légkeverésre tedd a sütőt, hogy piruljon is, tejföl csak menjen hozzá
2013. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 A kérdező kommentje:
oké, kipróbálom valamelyik nap!
2013. jún. 4. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!