Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az apukátokkal...

Ti elmennétek az apukátokkal és a bátyátokkal egy afrikai vadász szafarira?

Figyelt kérdés

Én nagy vadász családban nőttem fel, de sose szerettem a vadászatot. Nem is voltam soha még vadászni.

De elhívtak, hogy menjek el velük majd legközelebb Afrikába.

Egyrészt tök jó lenne világot látni:) Másrészt meg nem szeretnék nagyon halott állatokat látni:( Már itthon is rosszul vagyok néha a sok trófeától. Bese merek menni a trófea szobába:( De viszont ha nem megyek el még meg is sértődnének rám szerintem. Meg lehet rosszul érezném magam, hogy nem megyek világot látni:)


Szóval nem tudom:)

Ti elmennétek?


18/L


2013. júl. 30. 17:43
 41/94 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora majmot már rég csinált magából valaki mint ez itt:D
2013. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
0%

Az egyetemet 1908-ban lapították, a húszas években egy régi kórházat lakítottak át, a további építkezések tulajdonképpen a hetvenes évek közepéig folytatódtak.

Egyébként miért csak ezeket a gyarmatosító-emlékeket nézed meg? Nem ajánlottak igazi afrikai látnivalókat a vadászaton túl? Ez komolyan érdekel. Amiket flsoroltál, tipikus, szemellenzős, európai turista állomások. Azért itt sokkal komolyabb élmények, látnivalók vannak. Gyakran ki sem kell mozdulni a városból. Ilyenek az általam már említett piacok. Igaz, oda csak kísérővel érdemes menni, nem a veszély okán, hanem mert könnyen elkavarják az embert, bár fiatal lányként egyébként sem árt helyi kísérő. Vannak olyan városrészek, ahol hatalmas vendégszeretettel látnak olyan konyhákban, ahol nem a kontinentális, de valódi afrikai ízeket kóstolhatsz. Vagy megnézheted, hogyan élnek az emberek, miket készítenek, te is beállhatsz a nyúzásba (tényleg), de akár szövésbe-fonásba is. Ha az én ismerőseim jönnek, ilyen helyekre viszem őket, nagyon sok kedves ember él itt.

2013. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
0%

Ez az egyetem, egyébként a világ első 50 felőoktatási intézménye közt szerepel:

[link]

Hatalmas campusszal rendelkezik. Igazából köté épült azaz egyetmi város, amit sokan ma pretoriaként ismernek. De pretoria nem ez. Vagy csak nagyon csekély részben.

A légkondikon túl, sokkal színesebb a világ, mint ezek a stilizáló épületek.

2013. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 A kérdező kommentje:

"Az egyetemet 1908-ban lapították, a húszas években egy régi kórházat lakítottak át, a további építkezések tulajdonképpen a hetvenes évek közepéig folytatódtak."


Az egyetemet 1873-ban alapították:) épp idén 140 éves:))


Itt a HIVATALOS oldala:)

[link]


Hát nekem végem:) Már visítok:)

Ezeket az "infokat" amúgy honnan veszed? Kisujjadból szívod ki?:)))

2013. júl. 30. 21:04
 45/94 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos j.burg és peretoria is két részre szakadt, egy, amit mutatnak, vagy, ahová viszenk, amásik a tiltott terület, amitől félnek a fehér emberek. Ráadásul érdemes (megint csak kísérővel) bejárni egy jó 100 kilométeres körzetet dzsippel, messzebre merészkedve pedig helikopterrel. Tényleg el lehet jutni, egy-két óra alatt a vaskorba. Nyilván ebben a vonzáskörzetben ez már nem az igaz, inkább amolyan skanzenként működnek, ugyanakkor az őslakosok nem mintafalvakat építettek, hanem a sajátjaikat nyitották meg. Persze szomorú látni az elamerikanizálódást itt is. Rengeteg gyerek szalad oda, azt skandálva pepsi-pepsi-pepsi. Ez szomorú, de nyilván nem véletlen. Azt mondom, nézz körül, bár 18 éves lányként ez nehézkes, főleg, ha célzottan vadászni jöttök.
2013. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Te tényleg ilyen idétlen vagy? Azért linkeltem ezt az oldalt, mert a rangsorról beszéltemóeszéltem. Látod a linkelt oldal fejlécét?

Én 1908-ra emlékeztem, most csekkoltam a wikin, itt is ez van: [link]

Mert én ITT dolgozom.

Nagyon furcsa ember vagy te.

2013. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 A kérdező kommentje:

Hogy elkezdte már játszani az idegen vezetőt az ilyen nesze semmi fogd meg jól dumával:))


És még én vagyok az idétlen?:) Te kevered magad minden második szavaddal ellentmondásba te szerencsétlen:))


Pl most is:))) Eddig az Unisáról volt szó és erre belinkelsz egy másik egyetemet:))


Az Unisa az ez Te nagyon okos: [link]


Amit te linkeltél egy totál más egyetem:)


De tudjuk, Te ott dolgozol:) Csak éppen össze vissza hadoválsz és azt se tudod melyik bolygón vagy, meg hogy miröl beszélsz:)


Egyre mélyebbre süllyedsz minden egyes megnyilvánulásoddal:)

2013. júl. 30. 21:22
 48/94 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, kaptam egy privit, hogy hazudok. Merthogy kiderült. Tudjátok mit? Hazudok. Csepelen élek, egy panelben, a férjem hurkáit vakargatom, de holnap helikopteres útra megyek pilanesbergbe, vagy nelspruitba.:) Szevasztok. Kérdező, jó utat a gyarmati birodalom megismeréséhez és némi látványos trófea szerzéséhez, és akkor kipipálhatod d-afrikát.:)
2013. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
100%
Ekkorát tényleg rég hasalt már valaki:)
2013. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!!! Azért írtam, hogy nem reagáltam az unisára, mert megnézed a campust, na bumm.

Olvasd vissza, azt írtam, h a pr. egyetemen dolgozom. Bár, mivel a munkám jellege olyan, igazából az unisán is ott vagyok, de az irodám a pr. egyetemen van. Mindenki az unisával büszkélkedik, hiszen valóban az 50 legjobb egyetem közt van, szép a campusa, az érdeklődés központjában áll.

Össze-vissza beszélsz, akinek pedig lövése nincs az egészhez, azt hiszi, én sumákolok.

2013. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!