Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az apukátokkal...

Ti elmennétek az apukátokkal és a bátyátokkal egy afrikai vadász szafarira?

Figyelt kérdés

Én nagy vadász családban nőttem fel, de sose szerettem a vadászatot. Nem is voltam soha még vadászni.

De elhívtak, hogy menjek el velük majd legközelebb Afrikába.

Egyrészt tök jó lenne világot látni:) Másrészt meg nem szeretnék nagyon halott állatokat látni:( Már itthon is rosszul vagyok néha a sok trófeától. Bese merek menni a trófea szobába:( De viszont ha nem megyek el még meg is sértődnének rám szerintem. Meg lehet rosszul érezném magam, hogy nem megyek világot látni:)


Szóval nem tudom:)

Ti elmennétek?


18/L


2013. júl. 30. 17:43
 71/94 anonim ***** válasza:
2%
Figyelj, én tényleg keveset tudok a szervezett vadászatokról. Arraazért kíváncsi lennék, hogy 18 évesen, milyen nyilatkozatot iratnak alá vele a részvétel előtt. Hiszen nem veszélytelen a dolog, a szervezők nem vállalnak felelősséget. Most már engem is érdekelne, mi a korhatár, ahogy tudom, megkérdem az egyik ismerősömtől.
2013. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 A kérdező kommentje:

Mi folyt itt míg letusoltam?!:)


Egyébként nem tudom honnan gondolta, hogy Pretoriába fogunk menni?:) Azért mert arról kérdeztem?:) Világosan leírtam, hogy Namíbiába mennénk.


Szerintetek mi van ezzel? Szed valami hallucinogén drogot? Vagy mi? Vagy tényleg ennyire gyépés?:)


Na mindegy megyek filmezni. Jó éjt mindenkinek kivéve az emberünknek:)

2013. júl. 30. 22:23
 73/94 anonim ***** válasza:
0%

De kis r.ohadék vagy, kérdező!:DDDD

Egyébként kezdeleg megkedvelni! ha ilyen fiatalon így tudod kavarni, akkor magyarországon biztosan sokra viszed.

Ezért röhögtelek körbe, amikor pretori dolgokról kérdeztél, és javasoltam másoknak a guglizást, hiszen semmi köze namíbiához. Jaj, de kis kukac vagy... A végén engem is megvezettél, már teljesen abban voltam, hogy ide jössz.:))Tényleg kezdelek megszeretni.:)))

2013. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:
2%
De az tuti, hogy legálisan nem mész 21 év alatt vadászatot kísérni, legalábbis mifelénk. Megkérdeztem.
2013. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy keveset tudsz a vadászatról az első pár hozászolásodban elég nagy elánnal osztottad meg a "saját tapasztalataidat" a csúnya rossz vadász bácsikról.


Egyébként meg nehogy abban a hitben élj, hogy itt még bárkit is érdekel a véleményed!


Szánalom a köbön!


Jó éjt kérdező!

2013. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
0%
Jó éjt mindenkinek, a kérdezőnek nem kívánok semmit, esetleg egy jóóól sikerült vadászatot.:)
2013. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
18%

A csúnya vadász bácsikat személyesen volt szerencsém megismerni. Hihetetlen, ha igaz, amit a kérdező írt, itt van egy nyafka, sz.arkeverő kiscsaj, aki dobálózik számokkal, milliókkal, helyekkel. Igyekszik bárkit megszégyeníteni, aki nem ért egyet vele. Közben apukája valszeg egy az egyek közül, akiket ti, otthon nem szerettek. Úgy gázolna át rajtatok az egész család, ahogy nem szégyenli, ha igaz lenne, amit a kérdező írt. De nem az.

A szerintetek engem bebuktató, pretoriás kérdését is kiguglizta, ahogy az egész kérdést.

Legyek én a szamár, vagy a rossz, a pretoriai könyvtárban, ti pedig a birkák, ha mindezt elhiszitek neki.

szevasztok

2013. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
0%
Nem, enszememmel láttam.
2013. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
100%
Szépen összeszedett, értelmes hozzászólás:D Bravo:D
2013. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit sikerült leszűrni? Jóvan.
2013. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!