Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az apukátokkal...

Ti elmennétek az apukátokkal és a bátyátokkal egy afrikai vadász szafarira?

Figyelt kérdés

Én nagy vadász családban nőttem fel, de sose szerettem a vadászatot. Nem is voltam soha még vadászni.

De elhívtak, hogy menjek el velük majd legközelebb Afrikába.

Egyrészt tök jó lenne világot látni:) Másrészt meg nem szeretnék nagyon halott állatokat látni:( Már itthon is rosszul vagyok néha a sok trófeától. Bese merek menni a trófea szobába:( De viszont ha nem megyek el még meg is sértődnének rám szerintem. Meg lehet rosszul érezném magam, hogy nem megyek világot látni:)


Szóval nem tudom:)

Ti elmennétek?


18/L


2013. júl. 30. 17:43
 51/94 A kérdező kommentje:

Ne magyarázkodjál már te kamuláda! Totál egyértelmű, hogy össze vissza hazudsz!

Annyira szánalmas vagy! Legyen már egy kis tartásod! Kész két lábon járó szégyen vagy!

2013. júl. 30. 21:29
 52/94 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlen vagy kérdező, meghazudtolod saját magad. Olvasd vissza. Számon kérted rajtam, miért nem pisilem össze magam az unisa hallatán, miközben írtam, h a pretorián dolgozom, most pedig kamuládának állítasz be, mert a pretorián dolgozom.:)

Nevetséges vagy. Felsoroltál 3 közhelyes látnivalót (első 3 találat), ezek elérhetőségeit kérted, utána jöttél az egyetem mizériával, hogy mikor építetteék, meg minden. Fickóskodtál, de csak azért, mert nem is tudtad, hogy az unisán kívül is van egyetem pretoriában.:)

Komolyan, elképesztő és én még sem lepődöm meg.

2013. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
31%

Jó utat a trófea szobába. Egyébként az olyan kaliberű emberek lányai, akik részt vehetnek egy oroszlánvadászaton, azok ezt nem egy anonim fórumon fogják megosztani ezt. A kvóta kilövések is vip -rendszer alapján működnek.

Vadász családban nőttél fel, de soha nem voltál vadászni, sőt viszolyogsz a halott állatok látványától.:) Ühüm.:)

Sosem voltál vadászni, de vadászatra, mármint az elsőre, egyből afrikába visznek.

Az általad felsorolt árak csak részben valósak, egy ilyen út, főleg ha nemesvadak kilövésével jár, több milliót kóstálnak.

Ha pedig nem mész, a bátyád, meg az apád megsértődik rád, hiszen még sosem voltál vadászaton, most miért nem mész.:)

Nagy kamukázós vagy kérdező, de idáig élveztem.:D

Na szia!

2013. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó!

Szeretném neked megköszönni, hogy így megnevettettél! Rég olvastam már ennyi hülyeséget egy embertől! Meg rég csinált már magából valaki ekkora hülyét mint te! Élmény volt!

2013. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
93%
Ne menj még el! Égesd még magad:D Légyszi!:))
2013. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
0%

Oké, égetem. Tudjátok, mennyibe kerül és milyen processzussal jár egy elejtett nemesvad bőrét, csontját kivinni az országból?:D

Jaj, de kis naívak vagytok. Mint mondtam, ha valaki mégis pretoriában jár, meghívom egy rhinora a kegben.

2013. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted a kérdező által felvázolt 9 millió forint/fős büdzsé talán aprópénz lenne?:)
2013. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha elefánt és oroszlán van a menün, akkor igen. Legálisan mindenképpen. Szerintem maga a vám is millás tétel, alsó hangon.
2013. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
100%
De ha figyeltél volna akkor tudnád, hogy nincs elefánt és oroszlán a felvázolt menün. De ugye az luxus:) Egyszerűbb simán habzó szájjal okoskodni:D
2013. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a világon nincs!XD

Egész Afrikában nincs akkora állat mint ez itt!XD

2013. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!