Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az apukátokkal...

Ti elmennétek az apukátokkal és a bátyátokkal egy afrikai vadász szafarira?

Figyelt kérdés

Én nagy vadász családban nőttem fel, de sose szerettem a vadászatot. Nem is voltam soha még vadászni.

De elhívtak, hogy menjek el velük majd legközelebb Afrikába.

Egyrészt tök jó lenne világot látni:) Másrészt meg nem szeretnék nagyon halott állatokat látni:( Már itthon is rosszul vagyok néha a sok trófeától. Bese merek menni a trófea szobába:( De viszont ha nem megyek el még meg is sértődnének rám szerintem. Meg lehet rosszul érezném magam, hogy nem megyek világot látni:)


Szóval nem tudom:)

Ti elmennétek?


18/L


2013. júl. 30. 17:43
 81/94 anonim ***** válasza:
93%
Azon kívül, hogy egy idióta vagy mást nehéz belőled leszűrni!
2013. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ez tényleg tökéletesen fura, ezért kérdezem meg, miért gondolsz idiótának?

Mikor mondtam hülyeséget, vagy lódítottam, tételesen sorold fel, kérlek.

2013. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok hülyeséget hordtál össze ahhoz, hogy én nekiálljam idézgetni őket. Gyakorlatilag az összes megnyilvánulásod az elsőtől az utolsóig nagybetűs hülyeség!

Lépten nyomon ellentmondásba kerülsz saját magaddal, össze-vissza beszélsz, magyarázkodsz amikor meg már kifogysz a dumából támadod a kérdezőt.

Én komolyan nem találkoztam még az oldalon ekkora barommal mint te vagy pedig pár éve már aktív tag vagyok itt. Te viszed a prímet! Te vagy a hülyék és kumagépek etalonja!

2013. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes.

Én teljesen másképpen éltem meg. Miután kifejtettem a tapasztalataimat (itteni és ottani) a vadászatokról és elmondtam, honnan írok, a kérdező hetyke módon bizonyos látványosságok megközelíthetőségének leírásával próbálta igazolni, hogy nem is onnan írok, ahonnan. Erre reagáltam, hogy hülyeség, igaz, nem írtam, hogy a kérdező namíbiába megy, minek kérdezget pretoriáról (ezt itt senki sem értette, csak, hogy visszautasítom a válaszadást, azzal, hogy hülyeségolyam maga a kérdés). Aztán jött a pr. egyetem nem értelmezése, a kérdező sikeresen egy másik egyetem adataival próbált sakkban tartani, miközben és a sajátunkkal kapcsolatban válaszoltam. Ez egy nagy beégésnek számított, nekem... hogy miért, csak kapkodom a fejem. És jött a többi.

Én folyamatosan d-afrikáról beszéltem, aztán a végén benyögte, hogy namíbiába megy, hehe. Szerintem ez vicces kategória.

Írtam továbbá, hogy nálunk nemesvad elejtése, szállás, stb nem jönne ki 9 millából.

Igaz, nem olvastam végig, miket (nem lőnének)


Biztosan csökött vagyok, de nem érzem azt az ordenáré idiótaságot, amiért rosszul kellene éreznem magam. Sőt.

2013. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:
77%

Az egyetemnél úgy hasaltál el ahogy az a nagy könyvekben megvan írva.


Kérdező:

Felsoroltam helyi látványosságokat?:) Egyetemen dolgozol?:)

Nem tűnt fel, hogy a három hely közül amiket felsoroltam egyik Dél-Afrika legnagyobb egyeteme az Unisa?:))


Te:

Olvastam az unisát, és? Megnézed a campust. Na bumm.

Elég sokan jönnek, mert nagyon szépek a '20 évek elején épült főépületek és a park.


Kérdező:

Nem inkább az 50-es évek közepe?:))


1918-ban költözött az Unisa Pretoriába:) 35 évig bérlet épületben folyt az oktatás. 1953-ban kezdődött a capus építése. Brian Sandrock tervezi alapján:)


Te:

Az egyetemet 1908-ban lapították, a húszas években egy régi kórházat lakítottak át, a további építkezések tulajdonképpen a hetvenes évek közepéig folytatódtak.


Kérdező:

Az egyetemet 1873-ban alapították:) épp idén 140 éves:))


Itt a HIVATALOS oldala:)

www.unisa.ac.za/news/index.php/2012/12/celebrating-140-years-in-2013/


Te:

Én 1908-ra emlékeztem, most csekkoltam a wikin, itt is ez van: [link]


---


Teljesen egyértelmű, hogy te a Unisa nevű egyetemet összekeverted a University of Pretoria egyetemmel. Ez elég furcsa ahhoz képest, hogy az adott városban élsz állítólag, sőt az egyetemen dolgozol:) Én a BME-re jártam, de valahogy sose kevertem össze az ELTÉ-vel:)

2013. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
51%
szerintem meg a kérdező hülyített be mindenkit . Figyelmesen végig olvastam de nem látom h mi az a baromi nagy beégése a 63%osnak. Szerintem ő sokkal többet tud itt a dolgokról mint a mi kis 18 éves gazdag kislányunk
2013. júl. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
51%
Én is a 63 százalékossal értek egyet, normálisan hozzászólt és próbált segIteni, erre ez a kis hülye elkezdte tesztelni , hogy tényleg ott él azzal, hogy mi hol van, mikor épült. Kislány nyugodtan menjél, elvégre egy életre szóló élmény lehet egy elefánt vagy egy oroszlán, zebra halálát végig nézni. Igen lehet magyarázni, hogy a természet egyensúlya meg egyebek, de ez már régen nem erről szól sajnos.
2013. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
37%
ja és még vmi, fogalmam sincs h mikor épült az egyetemem de pl mikor még Eltés voltam, ott is több évszám kering, egyik szerint az Elte már 276 éves a másik szerint a Pázmány régibb....ilyen hülyeségeken nem kéne pattogni. Szerintem a kérdező egy elkényeztetett kiscsaj aki nem akarja elhinni h vki épp ott él
2013. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
22%
Én is a 63%-ossal vagyok, szegény már csak 62 :D
2013. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
77%

"ja és még vmi, fogalmam sincs h mikor épült az egyetemem de pl mikor még Eltés voltam, ott is több évszám kering, egyik szerint az Elte már 276 éves a másik szerint a Pázmány régibb....ilyen hülyeségeken nem kéne pattogni. Szerintem a kérdező egy elkényeztetett kiscsaj aki nem akarja elhinni h vki épp ott él"


Nem az évszámot nem tudta pontosan:) Hanem magát az intézményt keverte össze! Tényleg nem érted?

Gondolom mikor Te az ELTÉ-re jártál és arról kérdezett valaki nem egy másik intézményről kezdtél el beszélni. Vagy ha igen akkor az elég gáz:)

2013. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!