Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az apukátokkal...

Ti elmennétek az apukátokkal és a bátyátokkal egy afrikai vadász szafarira?

Figyelt kérdés

Én nagy vadász családban nőttem fel, de sose szerettem a vadászatot. Nem is voltam soha még vadászni.

De elhívtak, hogy menjek el velük majd legközelebb Afrikába.

Egyrészt tök jó lenne világot látni:) Másrészt meg nem szeretnék nagyon halott állatokat látni:( Már itthon is rosszul vagyok néha a sok trófeától. Bese merek menni a trófea szobába:( De viszont ha nem megyek el még meg is sértődnének rám szerintem. Meg lehet rosszul érezném magam, hogy nem megyek világot látni:)


Szóval nem tudom:)

Ti elmennétek?


18/L


2013. júl. 30. 17:43
 21/94 anonim ***** válasza:
14%

Én csak akkor mennék, ha egyáltalán nem kéne vadászat közelébe sem menni. Pl. addig lehetnék más, nem gyilkolós programon.

Tuti kibőgném a szemem, ha látnék egy oroszlánt meghalni. Amúgy az oroszlán nem védett állat? Meg az elefánt? Bocs, nem vagyok ebben jártas, de nehéz elképzelni, hogy nem védettek.

2013. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 A kérdező kommentje:

"Amúgy az oroszlán nem védett állat? Meg az elefánt? Bocs, nem vagyok ebben jártas, de nehéz elképzelni, hogy nem védettek."


Vadászható fajok. Kvóta rendszerben. Megvan, hogy évente hány egyedet lehet kilőni.


20-as Te meg annyira buta ember vagy, hogy az már nem is nevetséges hanem inkább szánni való:)

2013. júl. 30. 19:48
 23/94 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, hasonlóképpen vélekedem rólad.

Igaz, én csak tapasztalatokat írtam le, semmi személyes véleményt.

Ilyen buta a világ, majd rájössz te is, és szánakozol rendesen.

2013. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
0%
Ha Pretoriában jársz, szívesen látlak egy rhino-koktélra. Addig is járj el többet otthonról, vagy tanulj tovább.
2013. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 A kérdező kommentje:

Tényleg Pretoriában élsz?:) Micsoda véletlen:)


Akkor biztos tudsz segíteni nekem:)

Képzeld nem tudom eldönteni, hogy a Melrose ház az az Unisához van-e közelebb vagy pedig a vasútállomáshoz?

Meg az sem rémlik, hogy Voortrekkerhez kilehet-e menni az autópályán? Vagy csak a mellékút van? És a mellékúton a busz elvisz egész a célig vagy csak egy darabon és utána gyalogolni kell?

Olyan jó, hogy rád találtam, hisz ezeket egy Pretoriainak tudnia kell. Pláne, hogy Te nyilván felszoktad emelni a hátsód a monitor elöl:)

2013. júl. 30. 20:10
 26/94 anonim ***** válasza:
0%

Ugye nem gondolod, hogy ezek után bármilyen kedvességet, vagy szívességet -ráadásul ebben a hangnemben- elvárhatsz tőlem?!

Kicsikém, majd megveszi neked apukád a vadászgató haverjaival együtt azt a személyzetet, akik remélhetőleg alaposan útbaigazítanak.:)

Nagyon el vagy tévedve.

2013. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 A kérdező kommentje:

Valahogy erre számítottam:)

De szerintem ennek az az oka, hogy halvány gőzöd nincs arról, hogy miről beszélek:) Mert nemhogy Pretoriában nem jártál még hanem a környékén se:)


Egyre csúnyábban kezdesz beégni te szerencsétlen:)

2013. júl. 30. 20:18
 28/94 anonim ***** válasza:
0%

:) szerinted mennyi idő lenne bárkinek kiguglizni bármit? Belekötni és megmagyarázni bármit? Gondolod bizonygatni fogok, vagy akár egymondatot is szánni arra, ami hülyeséghalmazt leírtál?

Kicsi, újgazdag csimota vagy. Gyere csak felénk, legalább látsz egy kicsit a való világból.

2013. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
100%

:DD

Huuu 63%-os meddig akarod még magadat alázni?:D

2013. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnád miről beszélünk... Guglizd ki, utolsó.
2013. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!