Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az apukátokkal...

Ti elmennétek az apukátokkal és a bátyátokkal egy afrikai vadász szafarira?

Figyelt kérdés

Én nagy vadász családban nőttem fel, de sose szerettem a vadászatot. Nem is voltam soha még vadászni.

De elhívtak, hogy menjek el velük majd legközelebb Afrikába.

Egyrészt tök jó lenne világot látni:) Másrészt meg nem szeretnék nagyon halott állatokat látni:( Már itthon is rosszul vagyok néha a sok trófeától. Bese merek menni a trófea szobába:( De viszont ha nem megyek el még meg is sértődnének rám szerintem. Meg lehet rosszul érezném magam, hogy nem megyek világot látni:)


Szóval nem tudom:)

Ti elmennétek?


18/L


2013. júl. 30. 17:43
 31/94 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy a kérdező felsorol egy csomó helyi látványosságot, és nem mondom meg, hogy el lehet-e jutni autópályán, vagy busszal, vagy gyalog, akkor hazudok???:D

Nemááá!

Egyébként pr. egyetemen dolgozom, helikopteres utakat szervezek nyaranta. Tudom, írjam le a cég nevét, és az elérhetőségeim, de nem fogom.

2013. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
0%
A kegben megihatjuk a koktélt kérdező.:)
2013. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 A kérdező kommentje:

Felsoroltam helyi látványosságokat?:) Egyetemen dolgozol?:)

Nem tűnt fel, hogy a három hely közül amiket felsoroltam egyik Dél-Afrika legnagyobb egyeteme az Unisa?:))

2013. júl. 30. 20:38
 34/94 anonim ***** válasza:
74%

:))))

Úristen de gáz ez a valaki:)

Köszi kérdező, hogy feltetted a kérdést:) Ekkora hülye még GYK viszonylatban is ritkán bukkan fel mint itt ez.:))

2013. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
0%
Olvastam az unisát, és? Megnézed a campust. Na bumm.
2013. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
100%
Ugynézki nincs akkora posvány amibe ez ne tudna belesüllyedni:D
2013. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
0%
Elég sokan jönnek, mert nagyon szépek a '20 évek elején épült főépületek és a park.
2013. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
0%
Kedves válaszolók, hogyan igazoljátok, ha ugyan igazolni akarnátok, hogy zalaszentgrótiak vagytok? Fordítsuk meg, azzal, hogy nem adod meg az utazási feltételeket egy rossz modorú turistának, attól nem vagy zalaszentgróti? Tudom, bonyolult feladvány, gondolkozzatok rajta.
2013. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként priviben hamarabb leírtam a 6-osnak, honnan kommentelek, mint te a további hozzáfűzéseid... De már csak nevetek.:)

Ha megmondod, mikor mész mondjuk a mhm-be, megmondom, kik lesznek a guide-ok, az úgy hihető?:)

2013. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 A kérdező kommentje:

"Elég sokan jönnek, mert nagyon szépek a '20 évek elején épült főépületek és a park."


:))))


Nem inkább az 50-es évek közepe?:))


Hallod! Végem van:) Én már sírva röhögök:)


1918-ban költözött az Unisa Pretoriába:) 35 évig bérlet épületben folyt az oktatás. 1953-ban kezdődött a capus építése. Brian Sandrock tervezi alapján:)


Annyira, de annyira gáz vagy:)

2013. júl. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!