Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az apukátokkal...

Ti elmennétek az apukátokkal és a bátyátokkal egy afrikai vadász szafarira?

Figyelt kérdés

Én nagy vadász családban nőttem fel, de sose szerettem a vadászatot. Nem is voltam soha még vadászni.

De elhívtak, hogy menjek el velük majd legközelebb Afrikába.

Egyrészt tök jó lenne világot látni:) Másrészt meg nem szeretnék nagyon halott állatokat látni:( Már itthon is rosszul vagyok néha a sok trófeától. Bese merek menni a trófea szobába:( De viszont ha nem megyek el még meg is sértődnének rám szerintem. Meg lehet rosszul érezném magam, hogy nem megyek világot látni:)


Szóval nem tudom:)

Ti elmennétek?


18/L


2013. júl. 30. 17:43
 61/94 anonim ***** válasza:
0%
Olyan engedélyeztetési eljárások vannak, hogy nem arról van szó, hogy hugi benn ül-e az autóban, vagy inkább plázázik. Baromira pontosítanak mindent. Csak azt tehetik és annyian, amit a kísérők megengednek. De, bevallom őszintén, én még nem hallottam arról (persze, ettől még simán lehet), hogy magyar vadászok lőttek volna ki elefántot. De abban biztos vagyok, hogy tapasztalatlan, 18 éves kislányt nem visznek csak úgy magukkal. Legálisan, mondom.
2013. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
5%
Ha nincs nemesvad a menün (ezt tényleg nem olvastam végig), akkor kijöhet 9-ből, de abból nem lesz mutatós trófea.
2013. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
5%

Na, mindegy, szerintetek én kamuzok, szerintem a posztoló. Hülyeséget nem írtam, csak valós tényeket.

A kérdező kétszer csúsztatott, kicsit feldühített ugyan, de jól szórakoztam. Most már tényleg megyek. Ja, és ha valaki tényleg pretoriában jár, küldjön privit, hátha tudok segíteni szállásban.

2013. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes!

[link]

Itt kijön az elefánt és az oroszlán is 9-ből. De nyilván te hitelesebb forrás vagy:)

Egyébként kérdező nem vadászni menne. De ugye erre is luxus volt figyelni.

2013. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te kamuzol!
2013. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is:D
2013. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tuti kamuzik! Totál egyértelmű! Ritka gáz egy fickó vagy nő vagy tudja a franc mi:)
2013. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
0%

Nem írta, hogy nem vesz részt a vadászaton. Bár, meglehet, hogy két külön szállást foglalnak, vagy bérelnek sofőrt, aki megmutogatja az édekességeket (brit gyarmatosítók múzeuma, egyetem, stb. , ezeket írta, meg gondolom a nagyobb plázák).

Hát így, valóban kijöhet. (úgy nem, ha visznek ki trófeát, mármint nemesvad trófeát)

Kicsit szétszórt vagyok, elég sokat dolgoztam mostanában, a hívószavakat olvastam, közben még ügyeket intéztem, bár ez nem mentség, csak indok.

2013. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
0%
:) Mint mondtam, szerintetek én kamuzom, szerintem pedig a kérdező.
2013. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
100%

"Kint a napidíj nem vadászoknak (ez lennék majd én:) 120 euro/fő/nap. Vadászoknak 240 euro/fő/per nap. "


Tessék itt írja!


Nem unod még a kamuzást?

2013. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!