Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal csinos nő végső megoldásként eltartatja magát egy jól szituált, nagymenő, idős úriemberrel?

Figyelt kérdés
beteg lettem, emiatt állásomat elveszítettem, se szüleim, se testvéreim.okonom se aki segithetne.Itt vagyunk egy másfél szobás kislakással,hitellel és egy gyerekkel magunkra maradva.Munkát nem találok(hisz válság van, ugye)adódott egy lehetőség.Heti 1x kellene egy idős milliomos férfiről gondoskodnom, teljesen normális.Elsősorban tényleg gondoskodásról van szó és csak egy hajszállal több mint egy házvezetőnői pozició.Nem szex orientált, gyakorlatilag erre alig képes már. Ezért cserében rendes bejelentett állásom lenne, tisztes fizetéssel.Ez az ember ezt csinálja már 15 éve. Két ilyen eltartottja volt eddig, az egyiket ismerem is,hat év után mondott fel neki,mert férjhez ment. A másik pedig meghalt.őszinte véleményeket várok!
2009. nov. 2. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
62%

Össze vissza írogatsz :(

BAsszus, ha NINCS SZEX akkor milyen eltartott/kitartottságról beszélsz?!

Ha csak ápolni kell, meg ellátni akkor nem eltartott leszel hanem ápoló vagy házvezetőnő vagy valami ilyesmi

Vagy , ez a nincs szex csak hárítás, magyarázkodás?

2009. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Szerintem ha normális a pasas, akkor próbáld meg. A gyerek érdekeit nézed, muszáj vmit tenned, hogy ki tudd a számlákat fizetni, meg enni......


Elhiszem, hogy nincs munkahely, sajnos ismerős.

Férjem is 5 hónapig naponta jelentkezett ide-oda, körbejárta a környéket, osztotta az önéletrajzot, mire talált valamit.


Az, hogy van munka csak keresni kell, baromság. Válság van, sorra szűnnek meg a cégek, és egy vidékinek munkát találni szinte lehetetlen. Utiktg-et nem szívesen fizet egy cég sem, márpedig ha az a fizuból megy, nem nagyon marad semmi.


Megint csak a Nagyvárosiak járnak jól........

2009. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy azt hidd hogy Budapesten annyira jó állást keresni!
2009. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
95%
"nem fog semmire sem kényszeriteni,ha nem megy nem erőltetjük.Neki gondoskodásra van szüksége elsősorban.Egyébként 60 éves. Azt mondja ha nem akarom akkor nincs szex." - figyelj nagyon vigyázz, ez nekem nagyon össze-vissza van.... Szerintem becsapnak.
2009. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:
igen.pontosan erről beszélek!!!!!amig munkát találok az idő...és az nekem nincs!!!!!tudjátok ti mennyire gyorsan elszalad az a határidő?és ha ezt elvállalom,akkor nem azt jelenti,hogy paff...leültem,mert van pénzem...hát nem érziket,mennyire forog a gyomrom az egésztől?még akkor is ha egyébként tényleg rendes a pasi,hisz rég ismerem még akkor is!áááááá már magam sem tudom minek irtam ide!!csak valami biztatást vártam talán...(?)
2009. nov. 2. 15:39
 26/75 anonim ***** válasza:
93%

Honnan kéne tudnunk/éreznünk hogy neked ettől forog a gyomrod?

Azt mondod nem kell szexelni. Akkor meg mit találsz undorítónak? Ápolni egy idős embert?

Az nem undorító hanem szép és nemes feladat.

Ha meg kufircolni kell az tényleg gyomorfogrgató, de akkor nem mond hogy nem kell lefeküdni vele ha nem akarsz

2009. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen a lelkiismereted akarod megnyugtatni? Nem értem a kérdést, szerintem úgyis eldöntötted. csináld. ha már ilyen "szerencsésen" alakult a helyzeted.
2009. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg tök homályos, hogy tkp. mi is tartozna a munkaköri kötelességeid közé.

Vagy csak nekem?

2009. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
97%
Mi olyan erkölcstelen egy gyakorlatilag házvezetőnői állásban?
2009. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is fúrja az oldalamat, hogy mi az a hajszállal több.
2009. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!