Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal csinos nő végső megoldásként eltartatja magát egy jól szituált, nagymenő, idős úriemberrel?

Figyelt kérdés
beteg lettem, emiatt állásomat elveszítettem, se szüleim, se testvéreim.okonom se aki segithetne.Itt vagyunk egy másfél szobás kislakással,hitellel és egy gyerekkel magunkra maradva.Munkát nem találok(hisz válság van, ugye)adódott egy lehetőség.Heti 1x kellene egy idős milliomos férfiről gondoskodnom, teljesen normális.Elsősorban tényleg gondoskodásról van szó és csak egy hajszállal több mint egy házvezetőnői pozició.Nem szex orientált, gyakorlatilag erre alig képes már. Ezért cserében rendes bejelentett állásom lenne, tisztes fizetéssel.Ez az ember ezt csinálja már 15 éve. Két ilyen eltartottja volt eddig, az egyiket ismerem is,hat év után mondott fel neki,mert férjhez ment. A másik pedig meghalt.őszinte véleményeket várok!
2009. nov. 2. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
70%

Szia!Én most hasonló helyzetben vagyok mint te.A gyerekem apja lakásában lakunk, ahonnan az apja ki akar tenni. Nem dolgozom, még kicsi a gyerek, nem tudok albit fizetni ha visszamegyek dolgozni sem,nem lenne annyi a fizu. Kaptam egy ajánlatot egy ismerőstől aki az apám lehetne, gondoskodik rólunk, vesz lakást, segít munkát találni, cserébe néha találkozunk, nős ember. Amiben élek egy rémálom. Nemet mondtam. Én még soha nem hallottm, hogy ilyen létezik.Nagyon szeretnék innen tovább lépni, de annyira félek mit gondolnak mások, azt, hogy kiderül,és így nem kellek majd senkinek.Így sem ,mert amíg itt lakunk nem lehet senkim, mert akkor mehetünk. Ördögi kör.

De elgondolkoztatott néhány válasz. Szerintem nincs kivetnivaló abban ha elfogadod az ajánlatot. Úgy látszik az élet ilyen, másnak nem kell tudni arról mit csinálasz. "J"

2009. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kifogás-szagú, amiket mondott, hogy miért nem képes rendes, normális kapcsolatra, akár kötött, akár laza formában. Egy rendes kapcsolatban nyújtani is kéne valamit, pl. emberileg is, persze, hogy könnyebb pénzen venni nőket. Persze, hogy azt mondja, hogy nem lesz semmi, amit nem akarsz, de vajon ezt hogy kell értelmezni? - ha kijelented, hogy nem akarod, nem vetkőzöl le, nem nyúlhat hozzád, nem szopod le, elhiszem, hogy nem fog megerőszakolni, (legalábbis reméljük), de felvetheti, hogy akkor keres helyetted mást, és jól tudja, hogy Te nem szívesen kerülnél újra reménytelen helyzetbe. Visszataszító alak lehet, én nem vállalnám.
2009. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű hogy ezt minek nevezik. Mondhatnám azt hogy valahol meg is értelek. Mindig is voltak ilyen kapcsolatok és lesznek is. Te most megerősítést kérsz, hogy a tükörbe tudj nézni. Mindenkinek a saját lelkiismeretével kell tudni leszámolni. Csak vigyázz, mert ez egy ördögi kör. Kitartott leszel aztán mihez kezdesz magaddal ha nem lesz öreg úr? Jön egy másik? Arra már magad sem leszel olyan hamvas. A gyereked pedig felnő és egyre többet kérdez.
2009. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszél itt arról hogy ez élete végéig így lenne.??
2009. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:

ja igen..megegyeztünk abban,hogy egy évig vállalom..és közben higyjétek el ugyanilyen intenzitással fogok munkát keresni...egy év nem olyan hosszú idő, de akár egy hét is végzetes lehet pénz,élelem, lakás nélkül..ennyi..mindenkinek köszönöm,hogy válaszolt,még a rossz válaszokat is.elszántam magam,döntöttem.Egy év és talpraállok.Soha nem leszek az a csaj, aki ebben fogja látni a jövőjét,még akkor sem ha ti azt mondjátok ,belekényelmesedek idővel.NEM! és ezt csak azért merem igy állitani ilyen biztosan,mert van egy fiam, aki az életem értelme és nem élném túl ha ő ezt megtudná.

Ui: kedves sorstáram...sajnálom,hogy te is ilyen helyzetben vagy..de ne sajnáld magad!tégy valami!bármit csak ne önsajnálattal töltsd az idődet,mert az semmit nem segit.Te is és én is,mint mindenki aki ebbe a helyzetbe került valahol a lelke mélyén tudja,hogy magának is köszönheti a helyzetét.(ha másban nem is abban biztosan hibáztnuk,hogy rosszul választottunk)Csak a gyerekedre gondolj és lépj tovább!!!!!Irhatsz nekem privát is ahol akár segithetjük is egymást a távolból lelkileg..minden jót neked ..is...

2009. nov. 5. 07:39
 46/75 anonim ***** válasza:
100%

Na erre kíváncsi leszek...

Majd 1 év múlva írd meg, hol tartasz!

2009. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 A kérdező kommentje:
sziasztok.Csak szeretnék helyzetjelentést adni.Megtörtént az első munkanapom.Sütöttem,főztem, takaritottam (de rendesen!!)egy kb 70 nm-es lakásban.Majd megterítettem és megebédeltünk.azután letusoltunk és ágyba bújva 4,5 órán át beszélgettünk.Hozzám sem ért, csak mesélt,mesélt,mesélt.Szinte az egész életét.És én is..az álmaimat, a terveimet..mindez tartott reggel 7-től kb du 6-ig.Majd átölelt és azt mondta most menj a fiad már biztosan vár.Kezetcsókolt és egy figyelmetlen pillanatban a zsebembe rakta a "fizetésemet"..ami 5 db tízezres volt.Nem állítom, hogy nem féltem, de ez az első félórában megszünt, amikor már elhittem neki,hogy semmi sem fog történi olyan, amit én nem akarok.Hát ennyi volt...majd még jelentkezem.
2009. nov. 7. 07:25
 48/75 anonim ***** válasza:
79%

Szia, amikor elolvastam a nagybetus kerdest, az jutott eszembe, hogy az a no OKOS!

Hulye lennel nem elvallalni ezt a melot ennyi penzert!:) Probald megtartani ezt a munkat, ugysem fogsz tudni mondjuk kevesebbert ezutan elmenni eladonak, vagy barhova is. Most megszokod a jo letet 200ezerert, nehez lesz majd utana 60-80ezerert dolgozni, ebben biztos vagyok. A penzedet sporold, nehogy egyik naprol a masikra megint penz nelkul legyel!

Ugyes vagy, es meg annyit szeretnek irni, hogy tudod te mennyi de mennyi no el egy ffi-val csak a penze miatt??? Kb. mint egen a csillag, de meg annal is tobb!:)

Majd irjal, de csak az oszintet!

2009. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
80%

Vállald csak el! Semmi kivetnivaló nincs benne, végül is nincs párod Neked sem, az öregnek sem, így senkit nem bántotok meg! Valamiből élni kell, hidd el a sok nyafogós akik itt ítélkeznek mind elvállalnák, csak kerülnének ilyen szar helyzetbe. Én megértelek. Az a csökött agyú aki szerint van munka bőven, remélem hamarosan munkanélküli lesz, és elindulhat keresgélni és akkor megtudja mennyi munka van.

Hajrá, drukkolok Neked!

2009. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
95%
Én nem beszélnék egyértelműen prostituálódásról. Ez egy kényszerhelyzet, ebben is elképzelhető valamilyen szinten a tisztesség. És átmeneti is. Az élet néha meglepő fordulatokat kínál fel. A kényszer pedig nagy ur. Beszéld meg vele az aggályaidat és ha látod, hogy uriuemberrel állsz szemben, vállald fel!
2009. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!