Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal csinos nő végső megoldásként eltartatja magát egy jól szituált, nagymenő, idős úriemberrel?

Figyelt kérdés
beteg lettem, emiatt állásomat elveszítettem, se szüleim, se testvéreim.okonom se aki segithetne.Itt vagyunk egy másfél szobás kislakással,hitellel és egy gyerekkel magunkra maradva.Munkát nem találok(hisz válság van, ugye)adódott egy lehetőség.Heti 1x kellene egy idős milliomos férfiről gondoskodnom, teljesen normális.Elsősorban tényleg gondoskodásról van szó és csak egy hajszállal több mint egy házvezetőnői pozició.Nem szex orientált, gyakorlatilag erre alig képes már. Ezért cserében rendes bejelentett állásom lenne, tisztes fizetéssel.Ez az ember ezt csinálja már 15 éve. Két ilyen eltartottja volt eddig, az egyiket ismerem is,hat év után mondott fel neki,mert férjhez ment. A másik pedig meghalt.őszinte véleményeket várok!
2009. nov. 2. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
97%

Mi az a hajszállal több mint házvezetőnő?

Nehogy lepődjél nagyokat?:)

2009. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem vagy kurv@. Őszintén szólva én is elfogadnám, kár, hogy nekem nincs ilyen lehetőségem.
2009. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
63%

ne haragudj, de véleményeket kértél! azt nem írtad oda, hogy csak neked tetsző véleményeket írjanak.


ha van gyomrod hozzá, csináld


ui: nem én k u rváztalak le

de én se helyeslem

2009. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
84%

Ha független vagy, tedd.De sürgősen keress normális munkát, és csakis addig csináld!

Én attól félek, hogy "elkényelmesedsz" ebben a munkakörben, és leragadsz ennél a munkahelynél...

2009. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez házvezetőnői állás akkor nem leszel eltartott.

Akkor szós zerint megdolgozol a béredért

Ha meg k.rvának kellesz az öregnek az más, de ha bírja a gyomrod akkor csináld

2009. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
46%

13:38 nak igaza van

könnyű megszokni hogy igazi munka nélkül szép summát kapjon, és ha az öreg meghal akkor mi lesz?

ha nem talál másik öreget, vagy már nem kell egy öregnek sem mert már nem hamvas, és üde, és fiatal? :S

2009. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
28%

kedves kérdező. a mai világban csak az nem talál valamilyen munkát,aki válogat és extra elvárásai vannak fizetés terén. Elmehetsz pl áru feltőltőnek is, igaz nem szép nagy summáért, mint ennél az öregnél, de legalább nem lennél háromnegyed ízben prostituált. Teljesen az jön le, hogy neked a kényelem és a pénz számít. Mindenki képes találni munkát ezt a rizsát hagyjuk. És majd a lelki ismeretedeel hogyan számolsz el, vagy a gyereknek mit mondasz? ki ez a vén manusz? Őszintén szólva gusztustalannak tartom, és tudod az első válaszoló kemény volt, de őszinte, és én is csak ( a te szavaiddal élve) egy hajszállal tartalak többnek annál amit ő írt.

És ne legyél felháborodva, minek után őszinte véleményt kérsz.

Meló van, csak nem jól fizető...

2009. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
48%
hozzám is johetsz...lóvé van, és biztosan tobbre vagyok képes mint az a kivénhedt perverz manus.... még élveznéd is.....
2009. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
28%

és még le is szavazod aki neked nem tetsző véleményt ír.

Ez prostitúció amit csinálnál, ha tetszik, ha nem.

Javaslom menj egyetemre, tanulj meg egy normális idegen nyelven beszélni és akkor nem leszel rákényszerülve egy perverz vén f@sz pénzére...

"házvezetőnő"... az év poénja..

2009. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek az őszinte véleményét.Először is..eddig dolgoztam,minimálbérért,de beteg lettem és elküldtek.Továbbá..nem tudok tanulni,képezni magam,mert nincs miből és nincs kire hagyni a gyereket.És képzeljétek árufeltöltőnek is jeletkeztem de 120 jelentkezőből kellett 4 ember.naná hogy nem az akinek utiköltséget kell fizetni.Több száz helyre pályáztam két hét alatt.Na és persze a szóban forgó úr nem fog semmire sem kényszeriteni,ha nem megy nem erőltetjük.Neki gondoskodásra van szüksége elsősorban.Egyébként 60 éves. Azt mondja ha nem akarom akkor nincs szex.És eszem ágában nincs ebben a megalázó pozicióban maradni.De jelen pillatban nincs időm több lehetőségre.(egyébként most is dolgozom, egy nénihez járok takaritani, és egy kisgyerekre is vigyázok napi 2-3 órát.az össz jövedelmem havi szinten 40 ezer forint.A lakáshitelem havi 48 ezer.De tényleg nem tamogatásokat vártam ugyhogy igaza van mindenkinek...fogjátok fel úgy, hogy egy elkeseredett nő kétségbeesett kiáltása volt..aki pedig még mindig azt hiszi hogy van munkalehetőség akkor kérem irja már meg priviben,hogy hol és megyek azonnal jeletkezni.
2009. nov. 2. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!