Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal csinos nő végső megoldásként eltartatja magát egy jól szituált, nagymenő, idős úriemberrel?

Figyelt kérdés
beteg lettem, emiatt állásomat elveszítettem, se szüleim, se testvéreim.okonom se aki segithetne.Itt vagyunk egy másfél szobás kislakással,hitellel és egy gyerekkel magunkra maradva.Munkát nem találok(hisz válság van, ugye)adódott egy lehetőség.Heti 1x kellene egy idős milliomos férfiről gondoskodnom, teljesen normális.Elsősorban tényleg gondoskodásról van szó és csak egy hajszállal több mint egy házvezetőnői pozició.Nem szex orientált, gyakorlatilag erre alig képes már. Ezért cserében rendes bejelentett állásom lenne, tisztes fizetéssel.Ez az ember ezt csinálja már 15 éve. Két ilyen eltartottja volt eddig, az egyiket ismerem is,hat év után mondott fel neki,mert férjhez ment. A másik pedig meghalt.őszinte véleményeket várok!
2009. nov. 2. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:
holnap fogjuk a részleteket megbeszélni akkor tudok többet mondani annak,akit tényleg furdal a kíváncsiság.egyébként volt értelme ideirnom, mostmár látom....ugyanis csak megerősitettetek abban a hitemben, amit eddig is tudtam a lelkem mélyén.Vállalom és csakis amig muszály.holnap jövök a részletekkel..sziasztok
2009. nov. 2. 16:17
 32/75 anonim ***** válasza:
24%

Ehez már nem lehet mit hozzá fűzni. Élősködni másokon mindig

könnyebb volt és könnyebb is lesz.

2009. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem leszel tényleg csak simán bejáró nő? Egy hajszállal se több. Ő már öreg ember ahogy írod, nem kell már neki a szex örüljön hogy él. Te mosol főzöl takarítasz rá, ő meg fizet neked. Ahozz nem kell hogy bármilyen perverz dologba bele menj!
2009. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
97%

Istenem milyen szánalmas emberek vannak.Nem érezték azt a félelmet hogy utcára kell menni gyerekkel.És hogy mindenki talál munkát???Az év vicce.

Vállald el és tényleg örülj hogy találtál valamit.

2009. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
52%
Miaz hogy kényszerülsz ha? Nincs kedved dolgozni és inkáb eltartatod magad. Semmi kényszerülés nincsen. Bárki megteheti hogy pénzért férfiakat tesz boldoggá. Ezt hívják k@rvának. A munkát is kényszerűségből csinálják az emberek. Mert másképp éhenhalnának.
2009. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
100%
és ő is azért csinálja.MEg gondoskodni kell egy kicsi gyerekről is.
2009. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

Gondolj bele, hány nő kényszerül rossz házasságban élni azért, hogy a gyermekit el tudja tartani! Szerinted miért rosszabb egy teljesen őszinte, már az elején tisztázott kapcsolat? Hiszen ha független vagy, csak önmagadnak tartozol elszámolással az életedről. Nem csalsz, nem hazudozol a pénzért. Dolgozol érte, hiszen -gondolom- háztartási munkát, a munkáltatód ellátását tartalmazza a munkaszerződés. Ha mellette még a Te döntéseden alapuló testi kapcsolat is kialakul, az miért tartozna bárkire kettőtökön kívül?

Véleményem szerint ez tisztább helyzet, mint amikor egy nő azért marad a párjával, mert másként nem tudna megélni. Nem tud elválni, ezért ellátja a háztartást és kielégíti a férje testi igényeit a megélhetésért, a gyerekek biztonsága érdekében? Közben nem szereti a férfit, menekülne de nem tud. A férfi tudja ezt és visszaél vele, a külvilág felé és sokszor önmaguknak, egymásnak is hazudnak.

A Te esetedben már az elején tiszta minden. Ráadásul bármikor kiléphetsz. Sokkal őszintébb, becsületesebb egy ilyen dolog, mint egy álságos kapcsolat amelyben szerelmet hazudnak.

Egy 60 éves ember még távolról sem öreg. Honnan tudod, hogy számodra nem lesz kellemes ez a (viszony? munka?).

Honnan tudod, hogy az anyagi biztonságon túl nem találsz egy olyan testi-lelki társra, aki átsegít életed nehéz időszakán?

Szerintem az a férfi, aki ezt az ajánlatot tette Neked, becsületes. Nem szédített, nem próbált hazudni. Nyíltan ejánlotta fel a lehetőséget és őszintén elmondta hogy miről szólna a dolog. Rád hagyta a döntést, a választás jogát.

Azt gondolom, ha nincs kötődésed máshoz és ha ez számodra nem okoz lelki defektust, vállald el. Nem tudhatod hogy mi fog kisülni belőle, de a választás szabadsága nálad marad. Bármikor kiléphetsz, ellentétben egy kiszolgáltatott házasságban élő nővel.

A legjobbakat kivánom Neked:)

2009. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg az ilyen férfiak azokat használják ki, akik azt hiszik, hogy ez úgy működik, ahogy az előző leírta... :S Azzal én sem vitatkozom, hogy vannak kiszolgáltatott és kiszolgáltatottabb nők, de azért ne emeljük ezt a férfit piedesztálra... Ha annyira hű-de-tisztességes lenne, akkor nem kéne neki a szex olyan nővel, akiről tudja, hogy nem azért van vele, mert szereti. Úgy gondolom, - mint minden prostitúciót igénybe vevő kliensnek - a nő fölötti hatalom érzetére van szüksége. Hogy elmondhassa magáról, hogy még 60 évesen, betegen is képes egy nőt alárendelni. Kérdező, majd írj, hogy mi ez a plusz. De könnyen lehet ám, hogy beetet a pasi, hogy nem lesz semmi különös, aztán meg amikor már éles a szitu, "rávesz" dolgokra, mert tudja, hogy nagyon kell Neked az állás, a pénz.
2009. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
89%

8:57-es!

Pontos a megfogalmazásod!!!!!!!!!!!!!!!

Hány és hány olyan nő van akik szintén csak a pénzért szexelnek nem másért!!!!Ezt hívják rossz házasságnak......

2009. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:
Na sziasztok, itt vagyok.Metörtént az első beszélgetésünk.Először is:mint mondottam évek óta ismerjük egymást,látásból, hisz a környéken lakik.Nagyon korrekt ember, és ezt nem most állapitottam meg, hanem mint vidéki kisvárosi itt mindenki tud mindenkiről szinte mindent...és ismeretes számomra a munkássága is.Nyugdíjkorban van , de még aktivan vezeti a vállalkozását.Hetente 1x kellene a lakását rendbetartani, egy nagyobb főzés( esetleg sütés) és emellett ápolgatni a borzasztóan magányos lelkét.Másfél órát beszélgettünk és egy csomó olyan titkát árulta el, amivel simán alátehetnék, ezzel is bizonyítva,hogy bizalmas,diszkréciót vár.Elmondta,hogy nem véletlenül választotta ezt a formát,mivel minden más formában kihasználták,becsapták.Profi hölgyekhez nincs se kedve, se gyomra,komoly kapcsolatra nincs ideje( a munkája a mindene és tudja ezt egy nő sem viseli huzamosan el)mert tudja azt ápolni kell hogy müködjön,a lazább, de tartós kapcsolatai pedig ugyancsak nem működtek,mert mindig az lett a vége, hogy kihasználták és átverték(anyagilag is).Elmondta,hogy rettentően hiányzik neki a női ölelés,pátyolgatás,összebújás..és ha esetleg (neki ) összejön akkor a kielégülés is.Szóval szeretne látni meztelenül, ölelgetne is de nem történne olyan amit én nem akarok.Ha nem megy nem erőlteti és az pedig neki sem kell, hogy megjátszam magam...az neki lelombozó..Ezelőtt volt két ilyen "társa" az egyik férjhez ment a másik meghalt csak ezért ért véget a kapcsolatuk.És mind a kettővel hónapokba telt mire kialakult a dolog.Ennyi történt...megbeszéltük,hogy meggondolom.Ja igen..ezért kapnék havi 200 ezer forintot.De ha beérem kevesebbel is(kb felével) akkor bejelentett munkaviszonyt is biztosit.na ennyi..megigértem,hogy elmondom hát most mondjatok véleményt.
2009. nov. 4. 07:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!