Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal csinos nő végső megoldásként eltartatja magát egy jól szituált, nagymenő, idős úriemberrel?

Figyelt kérdés
beteg lettem, emiatt állásomat elveszítettem, se szüleim, se testvéreim.okonom se aki segithetne.Itt vagyunk egy másfél szobás kislakással,hitellel és egy gyerekkel magunkra maradva.Munkát nem találok(hisz válság van, ugye)adódott egy lehetőség.Heti 1x kellene egy idős milliomos férfiről gondoskodnom, teljesen normális.Elsősorban tényleg gondoskodásról van szó és csak egy hajszállal több mint egy házvezetőnői pozició.Nem szex orientált, gyakorlatilag erre alig képes már. Ezért cserében rendes bejelentett állásom lenne, tisztes fizetéssel.Ez az ember ezt csinálja már 15 éve. Két ilyen eltartottja volt eddig, az egyiket ismerem is,hat év után mondott fel neki,mert férjhez ment. A másik pedig meghalt.őszinte véleményeket várok!
2009. nov. 2. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
84%
"azután letusoltunk és ágyba bújva 4,5 órán át beszélgettünk." - mármint együtt tusoltatok, vagy Te segítettél neki letusolni? Vagy egymás után, külön tusoltatok? És meztelenül bújtatok az ágyba? (Rosszindulat nélkül kérdezem! csak kíváncsi vagyok, hogyan zajlik egy ilyen munka)
2009. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
85%
Ez a szitu szerencses, de nagyon! Elvileg olyan, mintha egy gazdag baratod lenne.
2009. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném, de ez nem azt jelenti, hogy másokat elítélnék miatta. Ha ez neked belefér az "ízlésvilágodba", akkor tégy úgy. Senkinem nincs joga elitélni miatta.
2009. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
77%
Hogy en meg nem botlottam bele egy ilyen gazdag pasiba nagyon banom! Barcsak en is talalkoznek egyel, soha nem engednem el!:) Akkor valora valthatnam az almaimat.
2009. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted, hogy elvállaltad a munkát. Ne törődj azzal amit mások mondanak. Ha te most ezzel az állással tudsz saját és gyermeked megélhetéséről gondoskodni, akkor ez a helyes!
2009. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek nagyon köszönöm....és a kérdésre a válasz:külön-külön tusoltunk le...nézd...ismerjük egymás helyzetét, ezért őm mindenben ugy állt hozzám, hogy én diktálok a tempot...semmit nem erőltetett...még a közös zuhanyt sem...sőt azt se kérte ki magának,hogy törülközőbe burkoltan bujtam be mellé az ágyba...igaz,hogy apám lehetne...de jelen pillanatban ez nem érdekel....aztán a többi majd alakul..
2009. nov. 8. 10:03
 57/75 anonim ***** válasza:
100%
Üzennék annak aki szerint aki keres az talál munkát! Barátunk mérnök-közgazdász végzettséggel vezetői állásból lett kirúgva. Még jóval a válság előtt.Két kisgyerek, anyuka otthon gyesen.Másfél évig keresett munkát, közben rendszeresen Bp-re járt egy fejvadász céghez vonattal meghallgatásra. Most egy nagy cégnél ügyfélszolgálati vezető. Nettó keresete 160-180 ezer forint. Nem pályakezdő hanem egy 43 éves férfi.
2009. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:
akkor most én is írnék az előttem szólóhoz reagálva!Én dolgoztam!9 évig!manager asszisztensként!(Megspórolni sosem tudtam annyit,hogy most ne legyen ekkora tragédia a helyzetem, mivel a fiamat egyedül kellett felnevelnem eddig is!!!!!)Majd rákbeteg lettem és nem kellettem tovább!4 éve nincs bejelentett munkaviszonyom!Eltudjátok ti azt képzelni mit jelent ez egy daganatos-folyamatos kórházi kezelés mellett?Nicsenek szüleim, nincs testvérem és érdemben mellettem állni tudó rokonom se!(mind nagyon idős,szegény emberek)Amim viszont van azt mind a két kezemnek köszönhetem, mivel válság előtt azért ha feketén is, de dolgozgattam.Van egy kisházam.Most is dolgozok és keresek is folyamatosan, havi 20 ezerért időseknek segitek,mindent amit kell!!Már lassan bedilizek ettől a helyzettől de ha megfeszülök,akkor sincs munka!pláne nem gyerek mellett végezhető!Én nem mondom,hogy teljesen ártatlan vagyok abban,hogy ez a helyzet kialakult,mert nyílván kellett hibázni nekem is ehhez..DE!Higyjétek el, a mai helyzetben nem kell olyan sok, hogy a padlón találd magad!szívből örülök minden embernek, aki itt azt írja és bizonygatja,hogy van munka csak keresni kell...mivel ezek az emberek adnak nekem is erőt,hitet, a tovább keresésre!nem tudom mit hoz a holnapom, mi lesz velem és a fiammal, egy dolog biztos!Csakis őérte élek!már rég feladtam volna!köszönöm mindenkinek a biztatást!!!!
2009. nov. 8. 11:55
 59/75 anonim ***** válasza:
A 11.40-es vagyok ismét. Ugyanezt mondtam én is amit te, hogy megoldható de egyáltalán nem egyszerű!
2009. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Most olvastam először a cikkedet!Nagyon jól döntöttél,hogy elvállaltad a munkát,és nincs benne semmi kivetni való,még akkor sem ha esetleg többröl lenne szó!Nem kell beszámolnod senkinek hogy mit miért teszel!Sajnos mi nők előre elvagyunk ítélve,és már a születésünktöl fogva megvagyunk bélyegezve a "k...." (moderátorok letiltották a szép szót)titulussal!Ennél fogva bármit csinálhatunk,ha vért ízzadva keressük meg a kenyerünkt,a férfiak szemében akkor is csak k.... maradunk.Annyira bosszantó,hogy így gondolkodnak,pedig őket is egy nő hozta a világra.A nők meg általában irigyek,hogy nekik nem jutott ilyen jó sors,és mindenféle rágalmakat vágnak az irigyelt alany fejéhez,mert egójuk ezt követeli töllük!Én sok szerencsét kívánok neked,és hidd el,nagyon szerencsés vagy!
2009. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!