Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiatal csinos nő végső megoldásként eltartatja magát egy jól szituált, nagymenő, idős úriemberrel?

Figyelt kérdés
beteg lettem, emiatt állásomat elveszítettem, se szüleim, se testvéreim.okonom se aki segithetne.Itt vagyunk egy másfél szobás kislakással,hitellel és egy gyerekkel magunkra maradva.Munkát nem találok(hisz válság van, ugye)adódott egy lehetőség.Heti 1x kellene egy idős milliomos férfiről gondoskodnom, teljesen normális.Elsősorban tényleg gondoskodásról van szó és csak egy hajszállal több mint egy házvezetőnői pozició.Nem szex orientált, gyakorlatilag erre alig képes már. Ezért cserében rendes bejelentett állásom lenne, tisztes fizetéssel.Ez az ember ezt csinálja már 15 éve. Két ilyen eltartottja volt eddig, az egyiket ismerem is,hat év után mondott fel neki,mert férjhez ment. A másik pedig meghalt.őszinte véleményeket várok!
2009. nov. 2. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:

A munkát az öreg szerezte neked?

És így, hogy nem dugsz az "úriemberrel", ennyivel kevesebbet ad, h csak a rezsire elég?

Múltkor még 50 ezret dobált, pedig akkor se dugtál vele. Mondtam én, h ez bűzlik :S

2010. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:
most jóval kevesebb a munkám nála,érted?másfél órás takarítást csinálok nála hetente 1x.ezért kapok 20 ezret...szerintem igy is nagyon korrekt...és a munkát is ő szerezte igen..
2010. febr. 3. 07:56
 73/75 anonim ***** válasza:
Hát akkor végülis jól csináltad, én is csóró vagyok, mégse szomorkodok amiatt, hogy ha prostituált lennék, mennyivel gazdagabb lennék. Mert ha összeveted az előnyöket és a hátrányokat, Te is tudod, hogy nem éri meg. Remélem, boldogulsz majd, sok szerencsét, és szerintem jól döntöttél! :)
2010. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy válaszoltál! Köszönöm! Nagyon ügyes vagy, hogy sikerült állást szerezni! De azért remélem, hogy hamarosan sikerül olyan állást találnod, ahol már keresel annyit, hogy ne csak a rezsire legyen elég! Továbbra is szurkolok Neked!!!
2010. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,nagyon kedvesek vagytok..
2010. febr. 7. 07:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!