Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem visszataszító az, amikor...

Nem visszataszító az, amikor arra van szokva a gyerek, hogy szájon puszilja a szüleit?

Figyelt kérdés
Persze nem tizenéves korosztályra nézve, de akkor is.. Már több helyen láttam ezt. Ez lesz a "divat"?
2009. dec. 15. 14:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 A kérdező kommentje:
O, hat koszonom, hogy ilyen kedvesek vagytok, kulonosen 19:17.. Nem ertem minek jatszod az eszed.. Az a bajod, hogy valamirol meg van a velemenyem, es ki merem nyilvanitani.. Ok. Bar en nem iteltem el SENKIT es csak annyit mondtam, hogy szerintem nem helyes, azaz nem is szep latvany (erre mindjart jon az, hogy "akkor meg ne nezz oda"), te jossz azzal, hogy felejtsem el a pszichologus szakmat, mert igy meg ugy. Kerdeztem embereket, azok adtak valaszokat egyesek csunyan elitelik a szajra-puszis gesztust, en egy szoval sem alacsonyitottam le senkit, inkabb azt mondom, hogy nem vagyunk egyformak. Ezek, a masok altal megfogalmazott valszok alapjan itelsz el, ugy erzem, de nem tudsz te az egvilagon semmit sem rolam. Erzeseim szerint egyetlen egy banto szavat nem irtam ide, es en vagyok az eretlen. Kerdezem en miert? Akkor leszek erett, amikor mindennel egyet ertek, amit a masik ember csinal, nem lesz sajat velemenyem es egy ures kis leny leszek? Nem irtam semmit sertot, akkor ti miert sertegettek?
2009. dec. 16. 14:54
 92/94 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy sértegetnek, pedig én egyetértek veled, sőt engem kimondottan zavar. A véleményem még mindig az, hogy undorító!
2009. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2009. dec. 16. 15:36
 94/94 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudom, hogy undorító-e, de mindenesetre furcsa. Nem szeretném, ha engem anyám szájonpuszilna. Se apám se bármelyik rokonom.

18.L

2009. dec. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!