Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem visszataszító az, amikor...

Nem visszataszító az, amikor arra van szokva a gyerek, hogy szájon puszilja a szüleit?

Figyelt kérdés
Persze nem tizenéves korosztályra nézve, de akkor is.. Már több helyen láttam ezt. Ez lesz a "divat"?
2009. dec. 15. 14:24
 51/94 anonim ***** válasza:
68%

Akik a kultúrával jönnek:


akár tetszik, akár nem, mi ebben, az európai (elvileg) civilizált kultúrában élünk, és aki itt él, annak EBBE a kultúrába kellene beilleszkednie, itt kellene szocializálódnia. A mi kultúránkba pedig ez nem fér bele, hiszen akkor a kérdés sem vetődött volna fel. A mi kultúránk összekapcsolja a szájrapuszit a férfi-női kapcsolat finom erotikus rezgésével, ezért érezheti pedofíliának az, aki ösztönösen így érez, talán meg se tudja mondani, hogy miért.

Tehát hiába jön itt pár ember az eszkimókkal, ha mi nem vagyunk eszkimók. Gyanítom, hogy az eszkimók is a saját kultúrájuk szerint élnek, és nem a mi európai kultúránk szerint. Tegyünk tehát mi is így, éljünk ebben, amibe beleszülettünk.

2009. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
56%
Nem tartom visszataszítónak.
2009. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
68%
Én sem tartom helyesnek,különösen nem kisbaba esetében,mert egészségtelen és sok fertőzés forrása lehet.Szájra puszi csak a páromnak jár.A szeretet kifejezése nem a szájra puszi.Ha csak így tudja valaki a gyerek iránti szeretetét kifejezni,az már régen rossz.De mindenki úgy neveli,puszilgatja a gyerekét,ahogy akarja.
2009. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim válasza:
72%
Nekem a 17 éves barátom és a 14 éves húga is szájrapuszit ad a szüleinek, sőt, még a rokonaiknak is! De ez náluk teljesen természetes. Nekem sem tetszik, de nem "undorodom" attól ha ilyet látok.
2009. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
73%

Magyarországon tényleg furán veszi ki magát, mert alapjában nem része a kultúránknak. Amerikában tudom, hogy szokás, nekem az is fura, de hát ki vagyok én, hogy elítéljem? Ha már itt tartunk, az oroszoknál sokszor a felnőtt férfiak is szájoncsókolják egymást, mert ott meg az a szokás.

Én mondjuk nem puszilgatom szájon a gyerekemet, mert bennem is az rögzült, hogy a szájra puszit a szerelmesek adják egymásnak, nem a szülő és a gyerek.

2009. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem az

még 12éves korban sem!!

2009. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
82%
európában más országban ez nem furcsa szokás. az hogy magyarországon nem elterjedt az egy dolog. de nem csak magyarország létezik a világon.(jó most sokan azt mondják, hogy de hát ők magyarországon élnek ) persze mindenkinek megvan a szubjektív véleménye , ezzel nincs is baj. nekem az nem tetszik, hogy itt rögtön ítélkeznek néhányan. én nem ítélem el azokat akik azt mondják, hogy furcsa és nem csinálnák, de azokat sem akik csinálják. elfogadom, hogy léteznek más szokások , kultúrák.
2009. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
64%

Nevetséges és sajnálatos az ami itt megy. Hogy felnőtt emberek egy internetes oldalon névtelenül pedofilozzák, betegezik, hülyézik egymást, csak azért mert eltér a véleményük. :S


Részemről: nincs gyerekem, nem tartom betegesnek, ha valaki kisbaba korában szájrapuszit ad a gyerekének. Ennek ellenére tőlem ez idegen én nem csinálnám.

2009. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
2009. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
74%
2009. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!