Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem visszataszító az, amikor...

Nem visszataszító az, amikor arra van szokva a gyerek, hogy szájon puszilja a szüleit?

Figyelt kérdés
Persze nem tizenéves korosztályra nézve, de akkor is.. Már több helyen láttam ezt. Ez lesz a "divat"?
2009. dec. 15. 14:24
 21/94 anonim ***** válasza:
58%

2 éves kisfiam gyakran szájonpuszil(nem lett neki tanitva) viszont az apját soha. Nem tartom undorítónak, de szeretném leszoktatni róla, pont az ilyen csökött agyúak miatt,mint amilyen a kérdező,és a legtöbb válaszoló. Mi ebben az undorító? Az nem az,mikor a fenekébe turkálok(mondjuk lázat mérek), vagy a kukacát mosom, vagy egyéb? Vagy jobb lenne, ha ütögetne? Egy kisgyerek/baba még nem érti, hogy neki miért nem lehet, ha Apának lehet.

Pár év múlva már igen, ciki volna , főleg a kisbarátai előtt.

2009. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
64%

"szeretném leszoktatni róla, pont az ilyen csökött agyúak miatt,mint amilyen a kérdező,és a legtöbb válaszoló. Mi ebben az undorító? Az nem az,mikor a fenekébe turkálok(mondjuk lázat mérek), vagy a kukacát mosom, vagy egyéb?"


Mondjuk amikor a fenekébe turálsz, vagy a kukacát mosod az szükség kérdése. Azt muszáj megtenni. Akár undorító, akár nem ez van és kész.

De te választod meg hogyan neveled a gyereked és mit tanítasz neki a "szeretet kifejezéséről". De ha csak így tudjátok kifejezni a szereteteteket ti vagytok csökött agyúak. Nem lehet azt a gyereket megölelni, megsimogatni? Miért kell egyből szájra puszit adni???

2009. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
67%
igen az és azért, mert ehhez a gesztushoz megszoktuk, hogy szexuális tartalom fűződik. ezért ha anyát és gyerekét látjuk így ennek a beidegződésnek köszönhetően bizarr.
2009. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne undorító pici korban???

Aki szerint undorító azzal valami baj van...!!

2009. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan, ahol az orrok dörzsölése helyettesíti a puszit. Hát az is tud éppen gusztustalan lenni nátha idején... De ebből is látszik, hogy szokás kérdése az egész, hogy ki mit tart jónak. Nálunk nem szokás gyerek-szülő közt a szájrapuszi, de a lányom nekünk úgy akarja mindig adni, (2 éves) - gondolom, mert azt látja, hogy mi egymásnak apával mindig szájra adunk. Rajtunk kívül senkinek sem akar úgy adni. Remélem, ez így is marad.
2009. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
46%
Gratulálok a lepontozóknak! Idióta pedofilok!
2009. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
80%

"csak magyarországon furcsa ez. amerikában illetve más országokban ez jobban elterjedt."


ezzel értek egyett. mi túl prúdek vagyunk, mindenben a szexet látjuk és e miatt visszataszító. :D

én se tudnám elképzelni, de tudom, hogy ez egyéni problémám. :D

2009. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
54%

Az az idióta akinek ezzel kapcsolatban egyáltalán eszébe jutott a pedofilia!!

Semmi köze hozzá,ez szülői szeretet.

2009. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
63%

Nem érted. Gondolom nincs gyereked.

Reggel, mikor felébred, és még álmoskás, bágyadt,átjön hozzám az ágyba, átöleli a nyakunkat, simogat,szinte belédbújik, volna szíved elhúzni az arcod, hogyha szájonpuszil ? Mondjuk 10 pusziból egy odatéved(igaz szándékosan). De ugyanúgy megpusziljuk egymás orrát, fülét, stb...míg az apját elintézi 1 puszival,és kész.

Semmi köze a szexualitáshoz, a pedofiliához(mekkora hülye, aki ezt írta). Így pusztán a feltétlen szeretett,ami a gyereknél ebben a korban még így nyilvánul meg.

Hozzáteszem SENKI mást nem szokott puszilgatni, engem sem társaságban.

2009. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
60%
pedofília? akkor ha esetleg vki az ölébe veszi a gyereket? ennyi erővel az is pedofília! mi az undorító a szájrapusziban? én nem értem, miért kell elítélni.
2009. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!