Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem visszataszító az, amikor...

Nem visszataszító az, amikor arra van szokva a gyerek, hogy szájon puszilja a szüleit?

Figyelt kérdés
Persze nem tizenéves korosztályra nézve, de akkor is.. Már több helyen láttam ezt. Ez lesz a "divat"?
2009. dec. 15. 14:24
 11/94 anonim ***** válasza:
57%
nem visszataszító.
2009. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen csecsemő korban tartom ezt a leggusztustalanabbnak!!! Ha annyira szereted puszilgasd az arcát! Na de ne a száját könyörgöm!
2009. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
69%

Dolgoztam Londonban egy családnál, ott az anyuka minden reggel szájrapuszival köszönt el a 9(!)éves fiától.

Nekem nagyon nem tetszik az sem, ha kiskorában puszilgatják, de ez már nagyon furcsa volt nekem.

2009. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
61%
Komolyan mondom undorító milyen emberek élnek. Úristen. Titeket is szájon puszilgat az anyukátok vagy mi? Te jó Isten!
2009. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe sem jutna.. Én nem tudom, hogy jön valakinél az az ötlet, hogy "na most szájon puszilom a lányom/fiam".. Ez már nem kultúra, és szokás kérdése, mert ez az emberi agy kifürkészhetetlensége téma :)
2009. dec. 15. 14:38
 16/94 anonim ***** válasza:
68%
Én is ismerek ilyen családot. Amikor vendégségbe mentem hozzájuk puszit akartam neki adni de az 1 éves gyerek határozottan a számra kívánta adni a "puszit". Olyan kellemetlen volt hogy én meg elfordítottam az arcom! Szerintem is gusztustalan ez az egész!
2009. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem az. Ez is csak egy szokás. A környezet alakítja. Sokkal labilisabbnak érzem érzelmileg azt, aki ettől jól felháborodik, mint azt, aki így tesz. Ennek semmi köze a szexhez például. Miért lenne pedofil? Csak mert a hülye média szerint már meg sem simogathatom a fiamat/lányomat???


Ne legyen már kötelező hülyének lenni... :(

2009. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
66%

Nyugodtan simogasd, de ne puszilgasd a zsáját, főként azért is amit a 14:38-as mondott. Ha majd találkoztok az utcán egy ismerős nénivel neki is majd a szájára fog puszit adni mert így szokta meg és nem tudja, hogy ezt NEM ILLIK????

Azért mert az anyja vagy nem tehetsz meg mindent vele!

2009. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
60%
Én is visszataszítónak találtam addig, amíg nem született meg a kislányom. Nem tudom megfogalmazni az érzést ami miatt úgy éreztem, hogy a szájára kell puszit adnom, de nagyon jó oda adni. Most úgy gondolom, hogy ha nagyobb lesz már nem oda adok neki puszit, de már nem jelentek ki semmit 100%-ra, mert itt van rá a példa, hogy idővel változhat dolgokról az ember véleménye. Pedig előtte elképzelhetetlennek tartottam pl.: a szájra puszit.
2009. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
76%
ez bizony kultúra kérdése. egy puszi a szájra nem szexualitás, csupán a szeretet kifejezése. és ha mondjuk te ehhez szoktál volna gyerekkorod óta akkor nem lenne furcsa. nekem is furcsa volt először, de már nem fura. és nem ítélem el az ilyen dolgot.
2009. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!