Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem visszataszító az, amikor...

Nem visszataszító az, amikor arra van szokva a gyerek, hogy szájon puszilja a szüleit?

Figyelt kérdés
Persze nem tizenéves korosztályra nézve, de akkor is.. Már több helyen láttam ezt. Ez lesz a "divat"?
2009. dec. 15. 14:24
 41/94 anonim ***** válasza:
78%
Én is furcsának találom. Ha lenne gyerekem, nem puszilnám szájon. Ha kijön rajtam a herpesz, akkor is oda várja a puszit, mert úgy "szokta meg"? Mindegy, ha valaki így neveli a gyerekét, egészségére.
2009. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 15:00-ös, szájon puszilós lány! Ne haragudj, de betegek vagytok, és erre még büszke is vagy. Itt aki helyesli ezt, max babakorban, kisgyerekkorban teszi, és nem felnőttkorban. Neked nem anyádat kellene szájon csókolgatnod, hanem a fiúdat. Ne legyél annyira biztos magadban, hogy mindent jól csinálsz.


Másik: csak nekem tűnt fel, hogy 18 évesen írod azt, hogy "lassan 20 éve"? Hát tényleg nagyon lassan. Kedvesem, tudom, hogy a 20 jobban hangzik, mint a 18, de az még 2 év neked, úgyhogy maradj csak szépen a 18-nál.


Egy nem szájon puszilós, nagy csúnya felnőtt néni

2009. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
53%
Na szép.Most mindenki jön majd azzal, hogy mert külföldön is így csinálják. Akkor az már tuti jó is? Nem pedofília, de igenis gusztustalan. Ott az arc, a homlok... a száj az legyen már egy szent dolog amit tiszteletben tartunk! A Terry Black ne neveljenek gyereket,mert mit lát a gyerek, de ez meg jó így?
2009. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
52%

nem látok benne semmi visszataszítót.

ha majd nem tetszik neki, akkor nem csinálja. :)

2009. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
41%
hát ide csak azok irtak akinek nincs gyereke szerintem .miért nem szabad a gyereknek egy bizonyos korig a szájára adni puszit?én szoktam és rengeteg szülöt látok aki szint ugy ad a gyerek szájára.ha nincs még gyereketek és mondjátok hogy fuj meg pedofil az nézen magába.sokan azt sem tudják mi az a szülöi szeretet és csak játszák a fejüket az oldalon hogy ök mindent tudnak.hát tévedtek.az a szülö aki még nem adott puszit a gyereke szájára sülyedjen el szégyenébe
2009. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
65%
Nekem total visszataszito, kisbabamat se puszilom szajon. Egyedul a paromat.
2009. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 15:17! Éppen elsüllyedünk.
2009. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:
84%

Kultúra. Más országokban más a szokás. Régen az apának kezet csókoltak. Akkor az volta a természetes. Az eszkimók feleséget 'cserélnek', nos ott az a természetes. Afrikában a törzs tagjai meztelen járnak a gyerekek előtt.

Ki mint él úgy ítél. Sok ember a picike falujából, városkájából soha ki nem bújt, így fogalma sincs más kultúráról , max. a TV. Ami itt hiányzik: ELFOGADÁS. A szájon puszinak köze sincs a pedofíliához. Ismétlem magam: KI MINT ÉL ÚGY ÍTÉL!

2009. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
66%

Egy bizonyos korig talán elfogadható a dolog, mondjuk max 4 éves korig. De később csak összezavarodik tőle a gyerek, és akár hiszi valaki, akár nem, ez szexuális zavarok kialakulásához vezethet.

Ott a gyerek, aki megszokta, hogy szájonpuszilgathatja az anyját. Ha erről később sem szokik le, és elér abba a korba, amikor már lányokat/fiúkat puszilna szájon, teljesen össze fog zavarodni. Előfordulhat, hogy spontán puszil idegeneket szájon, mert így szokta meg. Mondjuk ez ritka. De az sokkal esélyesebb, hogy valakiben téves összekapcsolások alakulnak ki a szájpuszi miatt. Elvégre ugyanazt adja a párjának, mint az anyjának.

Tehát egy bizonyos korig még oké, utána nem. Mondjuk engem kirázna a hideg, ha megtudnám, hogy az anyám x éves koromig csókolgatott...

2009. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
71%

Hát,azért valljuk be,nem túl higiénikus egy csecsemőt szájon /arcon puszilgatni,csipkedni,/szorongatni.

Van ezer más hely azon a babán,ahol dögönyözni lehet.

És igen undorító,amikor a száját/kezét puszilgatják,fogdossák,pláne,ha nem közeli családtagok.

2009. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!